Siewniki zaczepiane

Siewniki zaczepiane KUHN charakteryzują się wysoką wszechstronnością. Charakterystyczna dla siewników zaczepianych KUHN jest jednakowa głębokość siewu w każdych warunkach roboczych, niezależnie od prędkości jazdy oraz prosta konstrukcja. Nacisk redlic jest przez cały czas utrzymany, co gwarantuje ich wydajne zagłębianie w glebie. Siewniki zaczepiane KUHN są uniwersalne, co oznacza, że przeznaczone są do siewu po orce, w technologii uproszczonej, a nawet do siewu bezpośredniego w resztki pożniwne.

Siewniki zaczepiane Aktualności i oferty

KUHN Aurock - technologia przyszłości
21 maj 2020 Uprawa

AUROCK - technologia przyszłości

Od 2000 roku, praktyki rolnicze mocno rozwijają się w kierunku uprawy konserwującej, gdzie orka jest zastępowana przez płytkie zabiegi upraw...

Siewniki zaczepiane do siewu uproszczonego

Siewniki zaczepiane do siewu uproszczonego KUHN są synonimem wysokiej wydajności roboczej przy jednocześnie małym zapotrzebowaniu na moc. Dzięki swojej konstrukcji siewniki do siewu uproszczonego KUHN pozwolą Ci na oszczędności w postaci zużycia paliwa. Wszystko to dzięki małym wymaganiom pod względem siły uciągu. Wynika to przede wszystkim ze specjalnej konstrukcji wału oponowego, który pracuje przed sekcjami wysiewającymi. KUHN oferuje siewniki zaczepiane do siewu uproszczonego, które są wszechstronne, gwarantując jednocześnie wysoką precyzję siewu przy dużej prędkości roboczej. Są przy tym bardzo łatwe w obsłudze, a szybkość ustawień siewnika do warunków roboczych pozwala osiągnąć konstrukcja oraz zastosowana technologia ISOBUS.

Przeczytaj więcej

  • Siewnik rzędowy ESPRO 8000R przy pracy

   ESPRO

   Uniwersalne i silne: wszechstronne siewniki rzędowe o szerokościach roboczych 3-8 m.

Siewniki zaczepiane do siewu bezpośredniego

Od początku XXI wieku metody uprawy roślin zmieniały się w ierunku uprawy konserwującej. W systemie tym orka zastępowana jest płytką uprawą gleby o różnych stopniach. Uprawa konserwująca zakłąda minimalną uprawę lub siew bezpośredni. Dzięki zastosowaniu zaczepianego siewnika do siewu bezpośredniego niezwykle ważny etap wysiewu z pewnością zakończy się powodzeniem, będąc jednocześnie jedyną czynnością uprawową. Takie czynniki jak obszerna wiedza techniczna KUHN oraz ciągłe dążenie do innowacji przyczyniają się do zapewnienia doskonałej wszechstronności i niezawodności w całym cyklu rozwoju maszyny. Wszystkie rozwiązania wdrożone przy projektowaniu wyposażenia siewników zaczepianych do siewu bezpośredniego mają na celu zapewnienie pełnego zadowolenia użytkownika, ograniczania kosztów wysiewu oraz zwiększenia wydajności pracy.

Przeczytaj więcej

  • Siewnik rzędowy AUROCK - Sylwetka maszyny

   AUROCK

   Siewnik z pojedynczym lub podwójnym aparatem wysiewającym, do wysiewu na terenie upraw uproszczonych

dealer finder map for KPL