Siewniki zaczepiane

Siewniki zaczepiane KUHN charakteryzują się wysoką wszechstronnością. Charakterystyczna dla siewników zaczepianych KUHN jest jednakowa głębokość siewu w każdych warunkach roboczych, niezależnie od prędkości jazdy oraz prosta konstrukcja. Nacisk redlic jest przez cały czas utrzymany, co gwarantuje ich wydajne zagłębianie w glebie. Siewniki zaczepiane KUHN są uniwersalne, co oznacza, że przeznaczone są do siewu po orce, w technologii uproszczonej, a nawet do siewu bezpośredniego w resztki pożniwne.

Siewniki zaczepiane Aktualności i oferty

KUHN Aurock - technologia przyszłości
21 maj 2020 Uprawa

AUROCK - technologia przyszłości

Od 2000 roku, praktyki rolnicze mocno rozwijają się w kierunku uprawy konserwującej, gdzie orka jest zastępowana przez płytkie zabiegi upraw...

Siewniki zaczepiane do siewu uproszczonego

Siewniki zaczepiane do siewu uproszczonego KUHN są synonimem wysokiej wydajności roboczej przy jednocześnie małym zapotrzebowaniu na moc. Dzięki swojej konstrukcji siewniki do siewu uproszczonego KUHN pozwolą Ci na oszczędności w postaci zużycia paliwa. Wszystko to dzięki małym wymaganiom pod względem siły uciągu. Wynika to przede wszystkim ze specjalnej konstrukcji wału oponowego, który pracuje przed sekcjami wysiewającymi. KUHN oferuje siewniki zaczepiane do siewu uproszczonego, które są wszechstronne, gwarantując jednocześnie wysoką precyzję siewu przy dużej prędkości roboczej. Są przy tym bardzo łatwe w obsłudze, a szybkość ustawień siewnika do warunków roboczych pozwala osiągnąć konstrukcja oraz zastosowana technologia ISOBUS.

Przeczytaj więcej

    • Siewnik rzędowy ESPRO 8000R przy pracy

      ESPRO

      Uniwersalne i silne: wszechstronne siewniki rzędowe o szerokościach roboczych 3-8 m.

dealer finder map for KPL