UKS model maszyny

Precyzyjne nawożenie w każdym miejscu!

Modele UKS są przeznaczone do rozsiewania produktów w winnicach, sadach, uprawach i szkółkach ogrodniczych oraz na chodnikach, parkingach i ulicach. UKS mogą być wykorzystane do rozsiewania dostępnych na rynku produktów: pylistych, granulowanych, nawozów mineralnych i organicznych, soli, piasku itp.

Znajdź najbliższego dealera

Uniwersalne rozsiewacze UKS są przeznaczone do pracy w winnicach, sadach, uprawach ogrodniczych oraz w ogrodach lub szklarniach. Można nimi również rozsiewać sól lub piasek na chodnikach, parkingach lub ulicach. Mają bardzo wszechstronne zastosowanie i mogą być wykorzystane do rozsiewania różnych dostępnych na rynku produktów: nawozu pylistego, granulowanego, zbrylonego lub krystalicznego, nawozu organicznego luzem lub w granulacie, wapna, piasku, nasion (np. życica, gorczyca), mikrogranulatu, a także soli lub drobnego żwiru podczas zimowego utrzymania dróg.
Rozsiewacz UKS w pracy

Korzyści dla użytkownika

Delikatne mieszanie wysiewanych produktów

Wolne obroty mieszadła zapewniają delikatne wzruszanie wysiewanych produktów

Wolne obroty mieszadła

Mieszadło to kluczowy element roboczy w rozsiewaczach UKS. Jest wykonane z tworzywa sztucznego i wyposażone w elastyczne palce. Wolno obracające się mieszadło delikatnie wzrusza nawóz, oczyszcza otwory wylotowe i zapewnia płynny wysiew.

Stała dawka wysiewu

Wysuwana podstawa i wyloty nawozowe zbiornika

Wysuwana podstawa i wyloty nawozowe zbiornika

Strome ściany zbiornika ułatwiają przesuwanie nawozu. W dnie zbiornika zajmują się otwory wylotowe, których zasuwy regulują przepływ nawozu. Mogą być szybko cofnięte w celu opróżnienia lub wyczyszczenia zbiornika. Sterowanie zasuwami może być ręczne lub zdalne z wykorzystaniem linki lub siłownika elektrycznego.

Wysoka precyzja nawożenia pomiędzy rzędami wysiewu

Węże do wysiewu nawozu w rzędach

Węże do wysiewu nawozu w rzędach

Zestaw węży pozwala na dostarczanie nawozu w pobliżu roślin. Rozwiązanie to zapewnia wiele korzyści: oszczędności, ochrona środowiska naturalnego, korzyści agronomiczne, lepsze zarządzanie czasem i pracą, a także redukcja nakładów (nawozów i środków ochrony roślin). Wraz z pojawianiem się specjalnych i lepiej dostosowanych produktów, technika ta zyskuje coraz większą popularność.
Uniwersalny rozsiewacz do soli i piasku UKS 120 i zimowe utrzymanie dróg

Specyfikacja

Dane techniczne
 
Szerokość robocza (m)
Maksymalna pojemność (l)
Podstawowa pojemność (l)
Maksymalna ładowność (kg) ok.
Wysokość napełniania (cm)
Całkowita szerokość (cm)
Masa, ok.(kg)
Masa ok.(kg)
UKS 300 Q ROZSIEWACZ
3,0
810
580
700
75 (+ 15 z nadstawą)
323
260
286

Media