Rozsiewacze nawozu zawieszane

Oferowane przez firmę KUHN rozsiewacze nawozów dostosowują się do każdych warunków roboczych: wysiew normalny, graniczny, późne dokarmianie lub nawożenie specjalistyczne (winnice, szkółki leśne, ogrodnictwo) i zapewniają w każdym przypadku wyjątkową precyzję wysiewu. Zobacz pełną gamę zawieszanych rozsiewaczy nawozu oferowanych przez KUHN.

Rozsiewacze nazwozu z dwiema tarczami wysiewającymi

Dzięki wyjątkowym możliwościom rozsiewacze nawozu z dwiema tarczami wysiewającymi marki RAUCH wyznaczają nowe standardy. Oferowane przez KUHN rozsiewacze nawozu RAUCH to wysoka precyzja rozsiewu, prosta i bezpieczna zmiana ustawień, bardzo wysoka wydajność powierzchniowa i ergonomiczna konstrukcja. W naszej ofercie znajdują się rozsiewacze o pojemności od 500 do nawet 4200 litrów. Są przeznaczone do każdego gospodarstwa, zarówno małego jak i dużego pod względem powierzchni.

Przeczytaj więcej

  • MDS 20.2 model maszyny

   MDS .2

   Rozsiewacz nawozów o pojemności od 500 do 2000 l i szerokości roboczej od 10 do 24 m

  • AXIS model maszyny

   AXIS

   AXIS zapewnia precyzyjny rozsiew nawozu na szerokość od 12 do 50 m.

Rozsiewacze uniwersalne

Uniwersalne rozsiewacze przeznaczone są do wysiewu pasowego i rzędowego wszelkiego rodzaju materiałów, takich jak nawozy mineralne granulowane, sypkie, sprasowane i krystaliczne, wapno, piasek, sól, żwir i nasiona poplonów. Są przeznaczone do stosowania zarówno w uprawie polowej, jak i w utrzymaniu terenów zielonych oraz dróg.

Przeczytaj więcej

  • UKS model maszyny

   UKS

   Modele UKS są przeznaczone do rozsiewania produktów na szerokość od 1,5 do 2,30 m

dealer finder map for KPL