Zawieszane rozsiewacze nawozów AXIS

AXIS model maszyny

Bezkonkurencyjna precyzja rozsiewu!

Poznaj zawieszane rozsiewacze nawozów AXIS o szerokości roboczej od 12 do 50 m ze zbiornikami o pojemności od 1000 do 4200 l.

Znajdź najbliższego dealera

Wyjątkowe rozwiązania KUHN zapewniają absolutną precyzję rozsiewania: EMC (elektroniczny pomiar i regulacja dawki wysiewu) automatycznie dostosowuje dawkę w trakcie pracy, niezależnie dla lewej i prawej strony. Dodatkowo, system współosiowej regulacji CDA stanowi kluczowe rozwiązanie na drodze do precyzyjnego rozsiewu w każdych warunkach roboczych. Gama rozsiewaczy KUHN AXIS kompatybilnych z ISOBUS oferuje najnowocześniejsze rozwiązania do wysiewu nawozów.
AXIS H-MC W podczas rozsiewu nawozu

Korzyści dla użytkownika

Precyzyjne nawożenie dzięki zaawansowanym technologiom

EMC: pomiar przepływu nawozu na każdej tarczy osobno, KUHN - pionier od ponad 20 lat!

Pomiar przepływu nawozu na każdej tarczy osobno, KUHN

System EMC (elektroniczne sterowanie przepływem nawozu) co sekundę reguluje dawkę wysiewu z lewej i prawej strony rozsiewacza, działając podobnie jak „system ważenia” na każdej tarczy osobno. Zasada działania jest prosta, przepływ nawozu jest mierzony na każdej tarczy: w przypadku zablokowania wylotu, dawka wysiewu po tej stronie jest natychmiast automatycznie korygowana!
Od ponad 20 lat system zapewnia swoim użytkownikom prawidłowe dawki wysiewu, dzięki regulacji przepływu nawozu na każdej tarczy osobno .
Czujniki odczytują moment obrotowy każdej tarczy co sekundę. W zależności od odczytu, natężenie przepływu jest regulowane automatycznie i osobno na lewej i prawej tarczy.
System EMC zapewnia niezależną regulację przepływu nawozu w każdym wylocie, bez względu na wibrację i nachylenie terenu. Zużycie paliwa jest mniejsze, dzięki mniejszym obrotom silnika. Nie ma potrzeby wykonywania próby kręconej, wystarczy wprowadzić dawkę wysiewu i rozpocząć nawożenie. Zakres możliwych prędkości przepływu jest duży, od 20 do 500 kg/min, dlatego regulacja dawki za pomocą GPS dla lewej/prawej strony jest niezwykle precyzyjna.

System ważenia „W”: ciągła regulacja

W klasyczny system ważenia wyposażony są modele AXIS 20.2 W, AXIS 30.2 W i AXIS 40.2 W o szerokości roboczej od 12 do 42m.
Dwie komory ważenia połączone z elektronicznym terminalem QUANTRON A umożliwiają automatyczną regulację dawki wysiewu podczas rozsiewu nawozu. Co sekundę terminal monitoruje natężenie przepływu, aby sprawdzić, czy odpowiada ono zaprogramowanej dawce przed jej ustawieniem. Zapewnia to najwyższą precyzję i komfort użytkowania.
Oryginalna, opatentowana konstrukcja systemu ważenia składa się z mocnej ramy zaczepu wyposażonej w dwie komory ważenia o pojemności 10 ton każda oraz drążka łączącego połączonego z ramą maszyny. Dwie komory ważenia gwarantują wysoką precyzję, nawet na zboczach. Dostępne są dwie wysokości podnośników, które umożliwiają późniejsze rozsiewanie. Rama zaczepu ma duży prześwit dla łatwiejszej zmiany ustawień.
Wystarczy wprowadzić dawkę wysiewu, szerokość roboczą i punkt padania (w zależności od maszyny), a podłączony system w sposób ciągły monitoruje natężenie przepływu podczas wysiewu, korygując automatycznie pozycję wylotu w przypadku wykrycia usterki.
Sterownik QUANTRON A do ciagłej regulacji natężenia przepływu nawozu podczas rozsiewu.

Bezkonkurencyjny rozkład poprzeczny nawozu z systemem CDA!

Współosiowy system regulacji rozsiewu CDA zapewnia optymalny rozkład poprzeczny nawozu. Zmiana miejsca podawania nawozu na tarcze pozwala na szybkie dostosowanie maszyny do różnych produktów i szerokości roboczych. Specjalny kształt otworów wylotowych zbiornika powoduje, że nawóz jest dostarczany na całej długości łopatek wyrzucających i tym samym jego przepływ i wysiew są bardzo równomierne. Rozsiewacz z systemem współosiowej regulacji CDA zapewnia precyzyjne obrazy rozsiewu. Zmiana dawki oraz zmiana prędkości jazdy nie wpływają na jakość rozsiewu nawozu. Bardzo wolno obracające się mieszadło reguluje dozowanie nawozu na tarcze i zapewnia płynny wysiew. Obraca się o 360° z prędkością zaledwie 17 obr./min i jest bardzo delikatne dla granul nawozu. Aby zapewnić podawanie nawozu w prawidłowym miejscu na tarczy, specjalna osłona kieruje strumień nawozu do momentu, aż zostanie przechwycony przez przez łopatki. Osłony AIRFIN ograniczają turbulencje generowane przez obracające się tarcze, zapewniając regularny przepływ nawozu.
Współosiowy system regulacji rozsiewu CDA zapewnia optymalny rozkład poprzeczny nawozu.

Doskonale równomierny rozsiew w na polu nawet przy dużych prędkościach

VARISPREAD PRO: Bezstopniowe sterowanie szerokościami częściowymi (Section Control) z szybko reagującym systemem SpeedServo, 1 sekcja na metr roboczy

VARISPREAD PRO

SpeedServo to nowy system sterowania złożony z dwóch silników elektrycznych, które są 2,5 razy szybsze niż tradycyjny cylinder. Modyfikuje on punkty padania i dostosowuje wentylator do kształtu pola. Usprawniono zarządzanie nakładaniem się przejazdów, a odpowiednia dawka wysiewu jest rozsiewana we właściwym miejscu, nawet przy dużych prędkościach jazdy.
VARISPREAD PRO jest dostępny w modelach AXIS 40.2 i 50.2 z napędem mechanicznym lub hydraulicznym.

VARISPREAD 8: koniec nadmiernego wysiewania nawozu!

VARISPREAD 8 Section Control: 8 sekcji, po cztery z każdej strony, poprzez stopniową redukcję na wylocie pomiarowym zapobiega nadmiernemu stosowaniu nawozu. System jest dostępny w modelach AXIS K, D, C / W / M-EMC (W).
VARISPREAD 8

OPTIPOINT

Na uwrociach większość rolników rozpoczyna i zaprzestaje wysiewu w tym samym momencie, mimo że różne nawozy mają różne właściwości. OPTIPOINT automatycznie określa idealny punkt otwierania i zamykania wylotów w zależności od rodzaju nawozu i prędkości jazdy. Dzięki temu uzyskuje się większą precyzję przy korzystaniu z systemu sterowania GPS.
OPTIPOINT, otwieranie i zamykanie wylotów nawozowych na uwrociach optymalizowane przez GPS.

Dostęp do najbardziej innowacyjnych technologii

Logo ISOBUS z certyfikatem AEF

Rozsiewacze nawozów AXIS kompatybilne z ISOBUS

The following fertiliser spreader models feature as standard ISOBUS technology:
  • AXIS 20.2 M-EMC (W)
  • AXIS 40.2 M-EMC-(W)
  • AXIS 40.2 H-EMC-(W)
  • AXIS 50.2 M-EMC-(W)
  • AXIS 50.2 H-EMC-(W)
AXIS fertiliser spreaders are AEF-certified (Agricultural Electronics Foundation) and compatible with ISOBUS terminals.
These models are also available in non-ISOBUS version.

Hydrauliczny lub mechaniczny napęd tarcz wysiewających

Hydrauliczny napęd tarcz wysiewających (H-EMC) jest niezależny od obrotów silnika. Utrzymuje stałą prędkość obrotową tarcz wysiewających przy tej samej szerokości roboczej. Tarcze są napędzane od hydrauliki ciągnika niezależnie od obrotów silnika i prędkości WOM, przy niewielkich wymaganiach pod względem wydatku (od 45 l/min przy ciśnieniu 180 bar). Obraz wysiewu pozostaje niezmieniony i może zostać łatwo dostosowany do wysiewu na klinach. Istnieje możliwość wysiewu przy niższych obrotach silnika i mniejszym zużyciu paliwa. Mieszadło nie niszczy nawozu, ponieważ zatrzymuje się natychmiast po zamknięciu wylotu. Wysokiej jakości czujniki wagowe stale informują operatora o ilości nawozu pozostałej w zbiorniku.
W modelach z napędem mechanicznym (M-EMC lub W) tarcze są napędzane od wałka WOM (540 obr./min). Wszystkie wałki i przekładnie kątowe pracują w kąpieli olejowej, dzięki czemu rozsiewacz ma ograniczone wymagania serwisowe. Są chronione przed pyłem, glebą, wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi mocną konstrukcją ramową. Modele te są również wyposażone we własny system zabezpieczenia przeciążeniowego, który chroni cały układ napędowy wraz z mieszadłami.
Widok na silnik hydrauliczny napędzający tarcze wysiewające w rozsiewaczu AXIS H-EMC

Wyposażenie

Skuteczne rozwiązania, które dostosują Twoją maszynę do warunków roboczych.

Rozsiewacz nawozu AXIS 40.2 na polu pszenicy

Specyfikacja

Dane techniczne
 
Szerokość robocza (m)
Min/Max pojemność (l)
Maksymalna pojemność (l)
Podstawowa / maksymalna pojemność (l)
Maksymalna ładowność (kg) ok.
Wysokość napełniania (cm) -maszyna ustawiona poziomo na podłożu
Szerokość zbiornika (cm)
Szerokość otworu zasypowego (cm)
Duże natężenie przepływu nawozu (k/min lub kg/s)
Kontrola przepływu
Regulacja przepływu nawozu
Regulacja szerokości roboczej i dawki wysiewu
Regulacja punktu podawania nawozu na tarcze
Wyposażenie do regulacji rozsiewacza
Przeniesienie ustawień na maszynę
Mieszadło
Sterowanie zasuwami
Regulacja dawki wysiewu
ISOBUS
Sterownik
Oddzielna modulacja dawki lewa/prawa strona poprzez GPS
Wersja z CCI - przewód zasilający do CCI
Wersja z CCI - przewód do przechwytywania sygnału prędkości ze złączem 7-pin ISO 11786 kod zam. 1288021
Wersja z CCI - przewód ze złączem 9-pin ISOBUS do podłączenia terminala w kabinie ciągnika (kod zam. 1288014)
Wersja z CCI - z czujnikiem prędkości na kole lub GPS
Wersja z CCI - prowadzenie równoległe i sterowanie sekcjami
Wersja z CCI
DPAE (dawka wysiewu proporcjonalna do prędkości jazdy)
Przewód do sygnału prędkości z wtyczką 7-biegunową ISO 11786
GPS Control Ready
Opti Point
Section Control (sterowanie sekcjami manualne lub przez GPS)
Rama ważąca
Wysiew graniczny
Czujniki niskiego poziomu nawozu w zbiorniku (2 szt.)
Filtr hydrauliczny - zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia układu hydraulicznego
Złącza hydrauliczne (po stronie ciągnika) do podłączenia wolnego spływu
Wyłączenie wysiewu dla połowy maszyny
Osłony przeciwbłotne
Przedłużenie osłon przeciwbłotnych
Sito zasypowe
System szybkiego mocowania tarcz wysiewających
Osłona przeciwbłotna
Osłony tarcz wysiewających
Zaczep
Wałek przekaźnika mocy WOM
Przekładnia (obr/min)
Drabinka
Wymagane wyposażenie hydrauliczne
Wymagane wyposażenie hydrauliczne dla maszyny podstawowej
Wymagane wyposażenie hydrauliczne dla maszyny podstawowej
Przepływ
Tylne światła drogowe i tablice ostrzegawcze
Masa, ok.(kg)
AXIS 20.2 K AXIS 20.2 D AXIS 20.2 R AXIS 20.2 C AXIS 20.2 Q V8 AXIS 20.2 M-EMC ISOBUS AXIS 20.2 M-EMC W ISOBUS AXIS 20.2 W V8 AXIS 20.2 M-EMC V8 AXIS 20.2 M-EMC-W V8 AXIS 30.2 K AXIS 30.2 D AXIS 30.2 R AXIS 30.2 C AXIS 30.2 Q V8 AXIS 30.2 W V8 AXIS 30.2 M-EMC ISOBUS VS PRO AXIS 30.2 M-EMC W ISOBUS VS PRO AXIS 30.2 M EMC VS PRO AXIS 30.2 M EMC W VS PRO AXIS 30.2 M EMC V8 AXIS 30.2 M EMC W V8 AXIS 30.2 H-EMC VS PRO AXIS 30.2 H-EMC-W VS PRO AXIS 50.2 M-EMC-W VS PRO AXIS 50.2 M-EMC W VS PRO ISOBUS 4200L AXIS 50.2 H EMC W VS8 3ML AXIS 50.2 H-EMC-W V8 AXIS 50.2 H EMC W VS PRO AXIS 50.2 H-EMC W VS PRO
12 do 36
(w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału)
12 do 36
(w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału)
12 do 36
(w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału)
12 do 36
(w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału)
12 do 36 (w zależności od tarcz
wysiewających i rozsiewanego materiału)
12 do 36 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 12 do 36 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 12 do 36 (w zależności od tarcz
wysiewających i rozsiewanego materiału)
12 do 36 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 12 do 36 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 12 do 42 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 12 do 42 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 12 do 42 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 12 do 42 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 12 do 42 (w zależności od tarcz wysiewających i roziewanego materiału) 12 do 42 (w zależności od tarcz
wysiewających i rozsiewanego materiału)
12 do 42 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 12 do 42 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 12 do 42 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 12 do 42 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 12 do 42 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 12 do 42 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 12 do 42 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 12 do 42 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 18 do 50 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 18 do 50 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału) 18 do 50 12 do 50 (w zależności od tarcz wysiewających i rozsiewanego materiału)
3200 lub 4200
4200
1000 / 2300 1000 / 2300 1000 / 2300 1000 / 2300 1000 / 2300 1000 / 2300 1000 / 2300 1000 / 2300 1000 / 2300 1000 / 2300 1400 / 3200 1400 / 3200 1400 / 3200 1400 / 3200 1400 / 3200 1400 / 3200 1400 / 3200 1400 / 3200 1400 / 3200 1400 / 3200 1400 / 3200 1400 / 3200 1400 / 3200 1400 / 3200 3200 lub 4200 3200 lub 4200 4200 3200 lub 4200
2300 2300 2300 2300 2300 2300 2300 2300 2300 2300 3200 3200 3200 3200 3200 3200 3200 3200 3200 3200 3200 3200 3200 3200 4200 4200 4200 4200
95 95 95 95 95 95 95 95 95 95 106 106 106 106 106 106 106 106 106 106 106 106 106 106 176 (4200l) 176 (4200 l) 156 176 (4200l)
2,40 lub 2,80 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,40 lub 2,80 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,40 lub 2,80 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,40 lub 2,80 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstawy 2.40 lub 2.80 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,40 or 2,80 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstaw 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstaw 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstaw 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstaw 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstaw 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstaw 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstaw 2,40 lub 2,80 w zależności od zamontowanej nadstaw 2,90 2,90 2,90 2,90
2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,30 lub 2,70 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,30 lub 2,70 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,30 lub 2,70 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 w zależności od zamontowanej nadstawy 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,30 lub 2,70 (w zależności od zamontowanej nadstawy) 2,80 2,80 2,80 2,80
400 lub 6,66 400 lub 6,66 400 lub 6,66 400 lub 6,66 400 or 6,66 400 or 6,66 400 or 6,66 400 lub 6,66 400 lub 6,66 400 lub 6,66 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33 500 lub 8,33
QUANTRON A QUANTRON A
Otwór dozujący + Skala proporcjonalna DFC Otwór dozujący + Skala proporcjonalna DFC Otwór dozujący + Skala proporcjonalna DFC Otwór dozujący + Skala proporcjonalna DFC Otwór dozujący + Skala proporcjonalna DFC Otwór dozujący + Skala proporcjonalna DFC Otwór dozujący + Skala proporcjonalna DFC Otwór dozujący + Skala proporcjonalna DFC Otwór dozujący + Skala proporcjonalna DFC
Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika SpeedServo: szybko reagujące siłowniki Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika Zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika
Manualnie Manualnie Manualnie Manualnie Manualnie Manualnie Manualnie Manualnie Manualnie Manualnie Manualnie Manualnie Manualnie SpeedServo: szybko reagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłowniki Manualnie Manualnie SpeedServo: szybko reagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłowniki Manualna zmiana punktu spadania nawozu na tarczę poprzez obrót dna zbiornika 2 siłowniki elektryczne SpeedServo: szybko reagujące siłowniki
Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset Karty nawozowe są dostępne na www.kuhn.com "Serwis" i na aplikacji Spreadset
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Aplikacja mobilna Spreadset + moduł WiFi (jako opcja)
Rama ważąca: wyświetlanie w smartfonie ilości pozostałej w zbiorniku podczas załadunku
Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Wolno obracające się mieszadło: 17 min-1 - without maintenance Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1 Bardzo wolne obroty: 17 min-1 napęd elektryczny Bezobsługowe wolnoobracające się mieszadło: 17 min-1
2 siłowniki hydrauliczne jednostronnego działania 2 siłowniki
hydrauliczne
dwustronnego
działania
2 siłowniki
hydrauliczne
jednostronnego
działania
2 siłowniki
elektryczne +
sterownik E-Click
SpeedServo: szybkoreagujące siłowniki SpeedServo: szybkoreagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłownik SpeedServo: szybko reagujące siłownik SpeedServo: szybkoreagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłownik 2 siłowniki
hydrauliczne
jednostronnego
działania
2 siłowniki
hydrauliczne
dwustronnego
działania
2 siłowniki
hydrauliczne
jednostronnego
działania
2 siłowniki
elektryczne +
sterownik E-Click
SpeedServo: szybko reagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłowniki SpeedServo: szybko reagujące siłowniki 2 siłowniki elektryczne SpeedServo: szybko reagujące siłowniki
System EMC - kontrola przepływu masy na każdej tarczy
Korekta dawki wysiewu dla prawej/lewej strony co sekundę
System EMC - kontrola przepływu masy na każdej tarczy
Korekta dawki wysiewu dla prawej/lewej strony co sekundę
Rama z wagą System EMC - kontrola przepływu masy na każdej tarczy
Korekta dawki wysiewu dla prawej/lewej strony co sekundę
System EMC - kontrola przepływu masy na każdej tarczy
Korekta dawki wysiewu dla prawej/lewej strony co sekundę
Rama z wagą System EMC - kontrola przepływu masy na każdej tarczy
Korekta dawki wysiewu dla prawej/lewej strony co sekundę
System EMC - kontrola przepływu masy na każdej tarczy
Korekta dawki wysiewu dla prawej/lewej strony co sekundę
System EMC - kontrola przepływu masy na każdej tarczy
Korekta dawki wysiewu dla prawej/lewej strony co sekundę
System EMC - kontrola przepływu masy na każdej tarczy
Korekta dawki wysiewu dla prawej/lewej strony co sekundę
System EMC - kontrola przepływu masy na każdej tarczy
Korekta dawki wysiewu dla prawej/lewej strony co sekundę
System EMC - kontrola przepływu masy na każdej tarczy
Korekta dawki wysiewu dla prawej/lewej strony co sekundę
System EMC - kontrola przepływu masy na każdej tarczy
Korekta dawki wysiewu dla prawej/lewej strony co sekundę
System EMC - kontrola przepływu masy na każdej tarczy
Korekta dawki wysiewu dla prawej/lewej strony co sekundę
System EMC - kontrola przepływu masy na każdej tarczy
Korekta dawki wysiewu dla prawej/lewej strony co sekundę
System EMC - kontrola przepływu masy na każdej tarczy
Korekta dawki wysiewu dla prawej/lewej strony co sekundę
System EMC na obydwu tarczach wysiewających
Niezależna kontrola przepływu masy po prawej i lewej stronie - korekta co 1 sekundę
System EMC - kontrola przepływu masy na każdej tarczy
Korekta dawki wysiewu dla prawej/lewej strony co sekundę
- - - - - Serynie Seryjnie TC-SC, TC-GEO i TC-BAS TC-SC, TC-GEO i TC-BAS TC-SC, TC-GEO i TC-BAS TC-SC, TC-GEO i TC-BAS TC-SC, TC-GEO i TC-BAS TC-SC, TC-GEO i TC-BAS Seryjnie TC-SC, TC-GEO i TC-BAS
- - - - QUANTRON A SOBUS CCI
lub ISOBUS ciągnika
SOBUS CCI
lub ISOBUS ciągnika
Brak terminala Bez terminala 2 siłowniki elektryczne + sterownik E-Click QUANTRON A ISOBUS CCI
lub ISOBUS ciągnika
ISOBUS CCI
lub ISOBUS ciągnika
ISOBUS CCI
lub ISOBUS ciągnika
ISOBUS CCI
lub ISOBUS ciągnika
ISOBUS CCI
lub ISOBUS ciągnika
ISOBUS CCI
lub ISOBUS ciągnika
ISOBUS CCI, terminal VT 50
lub ISOBUS ciągnika
ISOBUS CCI
lub ISOBUS ciągnika
Seryjnie z CCI 1200 Seryjnie z CCI 1200 Seryjnie z CCI 1200 Seryjnie z CCI 1200 Seryjnie z CCI 1200 Seryjnie z CCI 1200 Seryjnie z CCI 1200 Seryjnie z CCI 1200
Seryjnie
Seryjnie Seryjnie
Seryjnie
Opcja Opcja
Opcja
Opcja
Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie
Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie
Seryjnie Seryjnie
Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie
VariSpread 8 (8 sekcji, 4 na każdą stronę) VariSpread 4 (4 sekcj3, 2 na każdą stronę) VariSpread 4 (4 sekcji, 2 na każdą stronę) VariSpread 8 (8 sekcji, 4 na każdą stronę) VariSpread 8 (8 sekcji, 4 na każdą stronę) VariSpread 8 (8 sekcji, 4 na każdą stronę) VariSpread 8 (8 sekcji, 4 na każdą stronę) VariSpread 8 (8 sekcji, 4 na każdą stronę) VariSpread Pro
Płynna zmiana dawki wysiewu i punktu spadania nawozu na tarczę
VariSpread Pro
Płynna zmiana dawki wysiewu i punktu spadania nawozu na tarczę
VariSpread Pro
Płynna zmiana dawki wysiewu i punktu spadania nawozu na tarczę
VariSpread Pro
Płynna zmiana dawki wysiewu i punktu spadania nawozu na tarczę
VariSpread 8 (8 sekcji, 4 na każdą stronę) VariSpread 8 (8 sekcji, 4 na każdą stronę) VariSpread Pro
Płynna zmiana dawki wysiewu i punktu spadania nawozu na tarczę
VariSpread Pro
Płynna zmiana dawki wysiewu i punktu spadania nawozu na tarczę
VariSpread Pro
Płynna zmiana dawki wysiewu i punktu spadania nawozu na tarczę
VariSpread Pro
Płynna zmiana dawki wysiewu i punktu spadania nawozu na tarczę
Seryjnie - VS 8 (8 sekcji, 4 z każdej strony) przez zmianę punktu dozowania nawozu na tarczę i zmianę pozycji zasuw VariSpread Pro
Płynna zmiana dawki wysiewu i punktu spadania nawozu na tarczę
Seryjnie - monitorowanie ilości nawozu w zbiorniku Seryjnie - monitorowanie ilości nawozu w zbiorniku Seryjnie - monitorowanie ilości nawozu w zbiorniku Seryjnie - monitorowanie ilości nawozu w zbiorniku Seryjnie - monitorowanie ilości nawozu w zbiorniku Seryjnie - monitorowanie ilości nawozu w zbiorniku Seryjnie - monitorowanie ilości nawozu w zbiorniku Seryjnie - monitorowanie ilości nawozu w zbiorniku Seryjnie - monitorowanie ilości nawozu w zbiorniku Seryjnie - monitorowanie ilości nawozu w zbiorniku Seryjnie - monitorowanie ilości nawozu w zbiorniku Seryjnie Seryjnie - monitorowanie ilości nawozu w zbiorniku
Seryjnie - na prawą i/lub lewą stronę poprzez zmianę prędkości obrotowej tarczy oraz punktu spadania nawozu na tarczę Seryjnie - na prawą i/lub lewą stronę poprzez zmianę prędkości obrotowej tarczy oraz punktu spadania nawozu na tarczę Seryjnie - TELIMAT T50 Seryjnie - na prawą i/lub lewą stronę poprzez zmianę prędkości obrotowej tarczy oraz punktu spadania nawozu na tarczę Seryjnie - na prawą i/lub lewą stronę poprzez zmianę prędkości obrotowej tarczy oraz punktu spadania nawozu na tarczę
Opcja Seryjnie
Seryjnie
Seryjnie
Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie
Seryjnie Seryjnie
Seryjnie
Seryjnie Seryjnie Serynie
Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie
Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu) Seryjnie - z szybkim demontażem (1/4 obrotu)
Seryjnie
2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 2 2 wysokości zawieszenia - Kat. 3 2 wysokości zawieszenia - Kat. 3 2 wysokości zawieszenia - Kat. 3 2 wysokości zawieszenia - Kat. 3
1 3/8" - 6
Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 Bezobsługowa - napęd: 540 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 to 650 Bezobsługowa - napęd: 540 to 650 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 to 650 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Bezobsługowa - napęd: 540 do 650 Hydrauliczny Hydrauliczny Bezobsługowa - napęd: 750 do 900 Bezobsługowa - napęd: 750 Hydrauliczny Hydrauliczny
Seryjnie drabinka po lewej stronie - opcjonalnie po prawej stronie Seryjnie z lewej strony - opcja z prawej strony Seryjnie po lewej stronie - opcja po prawej stronie Seryjnie z lewej strony - opcja z prawej strony
-
- - 1x złącze hydrauliczne + 1 x wolny powrót (z lub bez Load Sensing)
1x złącze hydrauliczne + 1 x wolny powrót (z lub bez Load Sensing) 1x złącze hydrauliczne + 1 x wolny powrót (z lub bez Load Sensing) 1 zawór jednokierunkowy dla TELIMAT T50 1x złącze hydrauliczne + 1 x wolny powrót (z lub bez Load Sensing)
45 l/min przy 180 bar 45 l/min przy 180 bar 65 l/min przy 180 bar 65 l/min przy 180 bar
Seryjnie / Opcja
295 295 295 295 295 397 447 447 397 447 327 327 327 327 327 347 347 447 347 447 447 447 397 447 730 730 780 780

Media

Dostępne aplikacje:

KUHN SpreadSet

KUHN SpreadSet

Przygotuj swój rozsiewacz do precyzyjnego wysiewu każdego rodzaju nawozu! Biorąc pod uwagę różnorodność nawozów oferowanych na rynku, jest bardzo istotne aby dokładnie je zidentyfikować i wybrać odpowiednie ustawienia w tabelach wysiewu. Aplikacja KUHN SpreadSet krok po kroku przeprowadzi Cię przez regulacje niezbędne do uzyskania odpowiedniej dawki oraz równomierności poprzecznej wysiewu w zależności od rodzaju nawozu, szerokości roboczej i prędkości jazdy. Ustawienia mogą być przeniesione bezpośrednio do maszyny za pośrednictwem modułu WIFI. Brak potrzeby manualnej ingerencji, wyeliminowanie błędów! Aplikacja może wyświetlać pozostałą objętość nawozu w zbiorniku, w celu uzupełnienia zbiornika tylko potrzebną ilością nawozu.
KUHN EasyMaps

KUHN EasyMaps

Zyskaj precyzję i ułatw swoją pracę z aplikacją mobilną KUHN EasyMaps! Aplikacja KUHN EasyMaps pozwala na wyświetlanie mapy aplikacyjnej oraz pozycję na polu. Dzięki KUHN EasyMaps możesz wizualizować swoje mapy aplikacyjne na smartfonie lub tablecie. W zależności od pozycji w polu natychmiast uzyskujesz nową dawkę do zastosowania, co pozwala to na dostosowanie ustawień roboczych w trakcie aplikacji,
Pobierz z App Store

Zobacz inne aplikacje KUHN i zoptymalizuj swoją pracę

Zobacz w Google Play