OMNIS sylwetka

Prosta, niezawodna i trwała

Opryskiwacze OMNIS zostały zaprojektowane na bazie prostej i solidnej konstrukcji. Są przeznaczone do pracy w gospodarstwach hodowlanych lub z produkcją mieszaną oraz gospodarstwach warzywniczych.

Znajdź najbliższego dealera

Opryskiwacze OMNIS zostały zaprojektowane na bazie prostej i solidnej konstrukcji. Są przeznaczone do pracy w gospodarstwach hodowlanych lub z produkcją mieszaną oraz gospodarstwach warzywniczych. Zostały bogato wyposażone w standardzie, aby umożliwić przestrzeganie dobrych praktyk, norm i przepisów dotyczących zabiegów ochrony roślin.

SZEROKI ZAKRES KONFIGURACJI
Opryskiwacz OMNIS jest odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby: posiada modułową konstrukcję i liczne opcje wyposażenia.
Opryskiwacz OMNIS

Korzyści dla użytkownika

OPTIS posiada bardzo solidną konstrukcję

Jednoczęściowa, obszerna rama zapewnia dużą wytrzymałość

Jednoczęściowa spawana rama

Konstrukcja opryskiwacza OMNIS składa się z jednoczęściowej stalowej ramy. Kluczowe komponenty są trwałe i zapewniają długą żywotność maszyny.

Lekki i funkcjonalny zbiornik polietylenowy

Polietylenowy zbiornik wyróżnia się prostym kształtem i lekką konstrukcją, ograniczającą masę opryskiwacza. Ponadto, kształt zbiornika pozwala na jego całkowite opróżnienie i łatwe wypłukanie.
Pojemność głównego zbiornika pojemność: 800/1000/1200 litrów
Pojemność zbiornika na wodę do płukania: 100 litrów
Lekki i łatwy w płukaniu zbiornik

Prosta konstrukcja i łatwa obsługa

Punkty regulacyjne są zebrane w jednym miejscu z boku maszyny, co ułatwia obsługę

Intuicyjna obsługa

Sterowniki opryskiwacza OMNIS są zgrupowane na ergonomicznym panelu z minimalną liczbą zaworów. Ułatwia to obsługę i eliminuje błędy. Wygodny dostęp do filtrów (wlewowy/ssawny/liniowe) i pompy zapewnia łatwą obsługę i konserwację.

Manualna regulacja dawki w zależności od obrotów silnika (DPM) ze sterownikiem DPS

Elektryczna regulacja dawki w zależności od obrotów silnika (DPM) ze sterownikiem DPF zapewnia komfort pracy, umożliwiając operatorowi sterowanie opryskiwaczem bezpośrednio z kabiny ciągnika (włączanie i wyłączanie oprysku, regulacja ciśnienia oraz składanie i rozkładanie belki polowej).
Sterownik DPS, kompaktowy i łatwy w użyciu

Elektryczna regulacja dawki w zależności od prędkości jazdy (DPAE) ze sterownikiem RPB

Sterownik RPB automatycznie dostosowuje oprysk do prędkości jazdy, co zapewnia komfortową pracę i precyzyjnie wykonany zabieg. Przez cały czas wyświetla dawkę (l/ha), prędkość i ciśnienie robocze. Dzięki kompaktowym wymiarom i wiązce przewodów CAN bus, instalacja sterownika w kabinie jest bardzo łatwa.
Elektryczna regulacja dawki w zależności od prędkości jazdy (DPAE) ze sterownikiem RPB

Belka polowa RHX z galwanizowanej stali

Belka polowa RHX, pojedyncza i mocna

Galwanizowana stalowa belka polowa odporna na korozję

Galwanizowana belka polowa RHX jest trwała i niezawodna. Pozwala na wykonanie oprysku środkiem chemicznym oraz aplikację płynnego nawozu.

Kompaktowa belka polowa składana z tyłu

Belki polowe RHX składają się do tyłu. Dzięki temu belka nie koliduje z kabiną ciągnika, a jej składanie jest szybkie, sprawne i kontrolowane z kabiny ciągnika.
Kompaktowo składana belka polowa RHX

Wyposażenie

Dostępnych jest wiele opcji wyposażenia zapewniających komfort pracy i dostosowanych do wszelkich oczekiwań użytkowników.

OMNIS 1200 z belką polową RHX 12 m, widok z tyłu

Media