Kultywatory ścierniskowe

Odpowiednia pielęgnacja gleby pomiędzy kolejnymi wysiewami ułatwia zwalczanie chwastów i szkodników, wspomaga rozkład resztek pożniwnych oraz zapewnia prawidłowe przygotowanie gleby pod uprawę. KUHN oferuje rozwiązania do uprawy pożniwnej umożliwiające mieszanie resztek i zagęszczanie gleby podczas jednego przejazdu. Uniwersalne kultywatory zębowe i talerzowe to proste, wytrzymałe i wydajne narzędzia zapewniające wysoką jakość wykonywanej pracy.

Kultywatory ścierniskowe zębowe

Modele serii CULTIMER M oraz CULTIMER L zapewniają najwyższą jakość uprawy gleby za pomocą prostej, niezawodnej oraz wydajnej konstrukcji. Nasze kultywatory ścierniskowe zębowe są jednymi z najbardziej wszechstronnych i wydajnych kultywatorów ścierniskowych dostępnych na naszym rynku. KUHN oferuje kultywatory ścierniskowe, które pozwalają uprawiać glebę na wiele sposobów - zarówno w metodach płytkiej, jak i głębokiej uprawy.

Przeczytaj więcej

  • Kultywator CULTIMER podczas pracy

   CULTIMER M/L

   CULTIMER, kultywator ścierniskowy wykonujący trzy zabiegi w jednym przejeździe

Brony talerzowe

Brony talerzowe KUHN wykorzystywane z siewnikiem poplonu mogą przyczynić się do zwiększenia rentowności uprawy. Dzięki konstrukcji z centralną ramą lub ramą o zwiększonych wymiarach, maszyny te charakteryzują się trwałością, wysoką jakością pracy i wygodą użytkowania. Brony talerzowe KUHN charakteryzują się prostą i jednocześnie solidną konstrukcją, dzięki której uzyskasz najwyższą jakość pracy.

Przeczytaj więcej

  • OPTIMER brona talerzowa z niezależnie montowanymi talerzami

   OPTIMER

   Kompaktowe brony talerzowe z niezależnie montowanymi talerzami OPTIMER L i XL

dealer finder map for KPL