Kultywatory ścierniskowe

Odpowiednia pielęgnacja gleby pomiędzy kolejnymi wysiewami ułatwia zwalczanie chwastów i szkodników, wspomaga rozkład resztek pożniwnych oraz zapewnia prawidłowe przygotowanie gleby pod uprawę. KUHN oferuje rozwiązania do uprawy pożniwnej umożliwiające mieszanie resztek i zagęszczanie gleby podczas jednego przejazdu. Uniwersalne kultywatory zębowe i talerzowe to proste, wytrzymałe i wydajne narzędzia zapewniające wysoką jakość wykonywanej pracy.

Kultywatory ścierniskowe zębowe

Modele serii CULTIMER M oraz CULTIMER L zapewniają najwyższą jakość uprawy gleby za pomocą prostej, niezawodnej oraz wydajnej konstrukcji. Nasze kultywatory ścierniskowe zębowe są jednymi z najbardziej wszechstronnych i wydajnych kultywatorów ścierniskowych dostępnych na naszym rynku. KUHN oferuje kultywatory ścierniskowe, które pozwalają uprawiać glebę na wiele sposobów - zarówno w metodach płytkiej, jak i głębokiej uprawy.

Przeczytaj więcej

  • Kultywator CULTIMER podczas pracy

   CULTIMER M/L

   CULTIMER, kultywator ścierniskowy wykonujący trzy zabiegi w jednym przejeździe

Kompaktowe brony talerzowe

Uprawa ścierniska to pierwszy zabieg przeprowadzany po zbiorze kombajnem, przy którym ogromne znaczenie ma czas. Kompaktowe brony talerzowe o dużej szerokości roboczej to dzisiaj jedne z najważniejszych maszyn pozwalających bardzo szybko pociąć resztki pożniwne, wymieszać je z glebą i przyśpieszyć proces mineralizacji. Ich zadaniem jest także pobudzenie wschodów chwastów i samosiewów oraz ochrona zapasów wody w glebie. Kompaktowe brony talerzowe są idealnym rozwiązaniem do płytkiej uprawy gleby.

Przeczytaj więcej

  • Sylwetka modelu OPTIMER L

   OPTIMER L

   Brony talerzowe z talerzami niezależnymi o średnicy 510 mm

  • Model kompaktowej brony talerzowej OPTIMER XL

   OPTIMER XL

   Nowa gama kompaktowych bron talerzowych z niezależnie montowanymi talerzami o średnicy 620 mm

dealer finder map for KPL