Aktualności i wydarzenia
Produits & services

Ostatnie sztuki MAXIMA 3 TS w specjalnej cenie!

Kup siewnik do kukurydzy MAXIMA 3TS w promocyjnej cenie w ofercie przedsezonowej. Ostatnie sztuki maszyn w specjalnej cenie dostępne u wybranych dealerów!

MAXIMA 3 TS ostatnie sztuki promocyjne

Przedsezonowa oferta specjalna na siewnik punktowy do kukurydzy MAXIMA 3 TS trwa! Na stokach dealerów znajdują się już ostatnie sztuki maszyn w specjalnej cenie. Skontaktuj się z najbliższym dealerem lub naszym specjalistą i zapytaj o siewnik do kukurydzy MAXIMA 3 TS w konfiguracji 6-rzędowej z teleskopową pojedynczą ramą. Kupując siewnik w przedsezonowej ofercie specjalnej, możesz kupić go w specjalnej promocyjnej cenie.

Nie czekaj, skontaktuj się z najbliższym dealerem lub naszym specjalistą. Oferta ważna do 30 kwietnia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów na stokach dealerów. Dostępność maszyn jest ograniczona wyłącznie do wybranych dealerów KUHN oraz dostępności maszyn w ofercie specjalnej.

MAXIMA 3 TS

Siewniki punktowe do kukurydzy MAXIMA 3 TS są maszynami bardzo wydajnymi. Dzięki pracy z dodatkowym zbiornikiem GT mogą zwiększyć pojemność o 1350 litrów. Są wyposażone w redlice talerzowe. Stały nacisk na glebę każdej z sekcji siewnika wynosi 120 kg. Można go zwiększyć nawet do 180 kg. Dzięki temu siewnik do kukurydzy KUHN MAXIMA 3TS gwarantuje stałą głębokość siewu.

Więcej o ofercie

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem lub znajdź najbliższego dealera i zapytaj o ofertę promocyjną.

Zadzwoń: 508 165 193 Znajdź dealera

Inne Aktualności

KUHN Aurock - technologia przyszłości
Crop

AUROCK - technologia przyszłości

Od 2000 roku, praktyki rolnicze mocno rozwijają się w kierunku uprawy konserwującej, gdzie orka jest zastępowana przez płytkie zabiegi upraw...

Czytaj

Wszystkie aktualności