Aktualności i wydarzenia
Produkty i usługi

KUHN VBP 7190 nagrodzona FARM MACHINE 2023

Nowa prasoowijarka VBP 7190 firmy KUHN została wybrana maszyną FARM MACHINE 2023 w kategorii "Prasy". Jury złożone z dziennikarzy-ekspertów doceniło jej niezwykłą wszechstronność. Nagroda została wręczona podczas targów SIMA 2022 w Paryżu.

Kombinacja prasy zwijającej i owijarki jest ulubionym rozwiązaniem europejskich dziennikarzy rolniczych

Kombinacja prasy zwijającej i owijarki jest ulubionym rozwiązaniem europejskich dziennikarzy rolniczych

"Słoma lub zielonka, owijanie folią do wiązania lub siatką. Rolnik może wybierać bez konieczności poświęcania zbyt wiele czasu na zmiany. Niezależnie od warunków, można wykonać zaplanowane prace!"

VBP 7190 ze zmienną komorą to najmocniejsza i najbardziej wszechstronna maszyna w swoim segmencie. Oferuje przedsiębiorcom i rolnikom wysoką oraz stałą wydajność w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy chodzi o wytworzenie gęstych bel słomy o dużej średnicy, czy też idealnie ukształtowanych, owiniętych folią bel o wysokiej wilgotności.

Wyposażone w ekskluzywne technologie KUHN:

  • Kontrola gęstości i-DENSE,
  • Zintegrowany rotor podający z maksymalnie 23 nożami,
  • System wiązania folią TWIN-reel. 

Maszyna jest jeszcze bardziej wszechstronna podczas zawijania. Jej solidna i trwała konstrukcja zapewnia maksymalną wydajność na każdym etapie procesu: od podawania do owijania.

Peter van Hoek – Product Manager Baler-Wrapper Combinations KUHN-Geldrop

 FARM MACHINE 2023 to uznanie dla całego zespołu, który pracował nad VBP 7190. Wyjątkowa kombinacja prasy i owijarki czyni z niej potężną i wszechstronną. Tak też mogę powiedzieć o wszystkich działach, które przyczyniły się do rozwoju tej maszyny. Nie jest to projekt grupy kolegów pracujących w swojej dziedzinie, ale wysiłek zespołu, który dzięki wspólnej pracy osiągnął lepsze wyniki! Jestem dumny, że mogę być członkiem tego zespołu. 
Z niecierpliwością czekamy na przedstawienie VBP 7190 rolnikom i wykonawcom podczas pokazów i demonstracji na całym świecie.

Peter van Hoek – Product Manager ds. zespołów pras rolujących KUHN Geldrop

Valentin Ribes - Responsable des ventes Récolte KUHN France

W imieniu całego zespołu firmy KUHN chciałbym podziękować organizacji i jury za przyznanie nagrody FARM MACHINE 2023 w kategorii belownica. Dzięki naszemu codziennemu zaangażowaniu w ciągły rozwój i innowacje, nie ma na rynku porównywalnej kombinacji praso - owijarki. Jesteśmy dumni z tego, że spełniamy potrzeby rolników dziś i przyszłości. 

Valentin Ribes -  Harvest Sales Manager KUHN France

Farm Machine 2023 VBP - photo de toute l'équipe KUHN

Cały zespół KUHN jest bardzo dumny z tego wyróżnienia!

Farm Machine 2023 Remise du trophée

Nagroda FARM MACHINE 2023 została wręczona Benoît Egona Thierry'emu Krierowi (CEO Grupy KUHN), Christianowi Fischerowi (Head of KUHN France) i Valentinowi Ribesowi (Head of Harvest Sales KUHN France), w niedzielę 6 listopada 2022 roku na targach SIMA.

Sprawdź specyfikę VBP 7190, dzięki której otrzymała nagrodę FARM MACHINE 2023.
Zapoznać się ze szczegółową prezentacją maszyny.

SPRAWDŹ PRASO-OWIJARKI VBP SERIA 7100

Belowanie i owijanie: know-how

Grupa Kuhn jest w pełni zaangażowana w rozwój wysokowydajnych rozwiązań w zakresie prasowania i owijania. Poza aspektami technicznymi, szczególną uwagę zwraca się na agronomiczną wartość dodaną dla rolników. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z artykułami i testami dotyczącymi tego rozwiązania. 

 

Sprawdź Prasoowijarki

Inne Aktualności

Tin image
28 mar 2024 Uprawa

Chwastowniki KUHN TINELINER

Ograniczanie ilości chemicznych substancji aktywnych wpływa na trudności z ochroną roslin przed chwastami w plonie głównym. KUHN oferuje kom...

AURA_nominacja_IZYDORY 2024_0313_aktualnosci
12 mar 2024 Produkcja zwierzęca

Izydory 2024 - Aura w II etapie Plebiscytu

Jest nam miło poinformować, że autonomiczny wóz paszowy AURA, dzięki Państwa głosom dostał się do II etapu plebiscytu Izydory 2024.

Wszystkie aktualności