Aktualności i wydarzenia
Zbiór zielonek

Prasoowijarka BIO obchodzi 20-lecie istnienia

Unikalna koncepcja prasowania i owijania w jednej komorze

20 years KUHN BIO Bale

20 lat temu wprowadzono na rynek pierwszą prasoowijarkę BIO. Unikalna koncepcja Bale-In-One, w której zbierany materiał  jest zwijany w belę i owijany w tej samej komorze, stanowi podstawę tej niezwykle kompaktowej i lekkiej maszyny. Od dwóch dekad, prasoowijarki KUHN BIO oferują rolnikom i firmom usługowym na całym świecie wysokiej jakości bele i nie zamierzją na tym poprzestawać!

KUHN BIO - prasowanie i owijanie all-in-one

BIO oznacza "Bale-In-One". Dwie operacje - prasowanie i owijanie - są połączone w jedną, gdyż maszyna posiada zintegrowaną owijarkę. Ta bezkonkurencyjna konstrukcja sprawia, że BIO (obecnie pod nazwą i-BIO+) jest rozwiązaniem ultrakompaktowym, łatwym w manewrowaniu i lekkim. To zespół, który idealnie sprawdza się do pracy na pagórkowatych terenach oraz na małych i podmokłych polach. Jednak coraz więcej rolników gospodarujących na średniej wielkości gospodarstwach odkrywa, że ta prasoowijarka charakteryzuje się także znakomitą relacją ceny do wydajności.

KUHN_I-Bio

KUHN BIO - dookoła całego świataDzięki wyjątkowej koncepcji i zaletom różne wersje BIO — aż do obecnej i-BIO+ — znalazły zastosowanie w najbardziej wyjątkowych miejscach i warunkach na całym świecie. Od odległych szczytów górskich, odizolowanych wysp na wielkich oceanach świata, aż po małe pola w rezerwatach przyrody czy gospodarstwach rolnych z łąkami torfowymi.

I-BIO+ bale and wrappers

Aby wspólnie z użytkownikami tej prasoowijarki uczcić 20. rocznicę, zorganizowane zostaną różne wydarzenia. 

Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, aby uzyskać więcej informacji!

Odkryj i-BIO+

Inne Aktualności

tractor working in a silo
27 cze 2022 Zbiór zielonek

Idealna pasza - minimum strat

Aby utrzymać wysoką wartość pokarmową, uniknąć szkodliwych skutków zdrowotnych, a tym samym nie pogorszyć produktywności zwierząt, ważne jes...

Baling test - interview - results
6 maj 2022 Zbiór zielonek

TEST KUHN BALING - wyniki końcowe

Ogłoszono ostateczne wyniki testu belowania 2021-2022 przeprowadzonego przez firmę KUHN. Teraz wiemy już na pewno: bela związana folią KUHN ...

Wszystkie aktualności