Przetrząsaczo-zgrabiarki

Zgrabianie i przetrząsanie pokosu ma kluczowe znaczenie w procesie zbioru paszy. Czas odgrywa tutaj decydującą rolę. Zgrabianie i przetrząsanie pokosu z wykorzystaniem uniwersalnego rozwiązania, jakim jest przetrząsaczo-zgrabiarka KUHN HAYBOB zapewnia wyjątkową elastyczność pracy podczas zbioru siana. Dokładne kopiowanie terenu, regulowane zęby i specjalne osłony pokosowe, to cechy zapewniające maksymalne korzyści z użytkowania tej atrakcyjnej cenowo maszyny. Przetrząsaczo-zgrabiarki KUHN gwarantują nie tylko wysoką jakość pracy, ale przede wszystkim docenianą przez użytkowników niezawodność

Przetrząsaczo-zgrabiarki Aktualności i oferty

Rekord świata w zgrabianiu pokosu
4 wrz 2019 Know-how

Rekord świata w zgrabianiu pokosu

188,9 hektarów w 8 godzin! KUHN ustanawia rekord świata w ilości zgrabionego pokosu za pomocą zgrabiarki karuzelowej GA 15131 .

HAYBOB

Przetrząsaczo-zgrabiarki KUHN HAYBOB są idealnie dopasowane do potrzeb małych i średnich gospodarstw rolnych. Te wysokowydajne, uniwersalne maszyny zielonkowe wykonane są z trwałych elementów, zapewniających dużą żywotność maszyn. Regulacje i użytkowanie obu modeli jest wyjątkowo łatwe.

dealer finder map for KPL