Siewniki nabudowane mechaniczne

KUHN oferuje szeroką gamę siewników mechanicznych zarówno konwencjonalnych jak i nabudowanych na maszynie uprawowej. Wysiew przynosi najlepsze rezultaty przy równomiernym dozowaniu nasion na całej szerokości siewnika. Spiralnie ułożone rowki aparatu wysiewającego zapewniają wyjątkowo dokładne dozowanie materiału siewnego nawet na stokach. Te łatwe w obsłudze siewniki idealnie nadają się do wysiewu wszelkiego rodzaju nasion.

COMBILINER INTEGRA

Mechaniczne siewniki rzędowe INTEGRA 3003 oraz INTEGRA 4003 nabudowane na maszynie uprawowej, o szerokościach roboczych odpowiednio 3 m i 4 m, wyposażone są w redlice piersiowe lub redlice dwutalerzowe. Posiadają zbiorniki o pojemności 1200 l oraz system dozowania nasion HELICA.

SITERA

Zintegrowany mechaniczny siewnik SITERA ma szerokość roboczą 3,00 m. Jest kompatybilny z bronami wirnikowymi HR 3020/3030/3040 i kombinacjami tarcz CD 1020. Siewnik SITERA jest dostarczany z sekcjami wysiewającymi z redlicami Suffolk, redlicami dwutarczowymi lub SEEDFLEX.

COMBILINER SITERA

Mechaniczne siewniki rzędowe SITERA 3000/3500/4000 nabudowane na maszynie uprawowej, o szerokościach roboczych 3-4 m, wyposażone są w sekcję wysiewającą SEEDFLEX umieszczoną na dwóch rzędach redlic przesuniętych o 35 cm i kołach dogniatających i są kompatybilne ze zbiornikiem na małe nasiona SH 30.

dealer finder map for KPL