AERO GT 60.1 model maszyny

Doskonała precyzja rozsiewu!

Poznaj zaczepiane rozsiewacze nawozów AERO GT o szerokościach roboczych 36, 32 i 30 m. Pracuj niezależnie od ograniczeń pogodowych!

Znajdź najbliższego dealera

Duża szerokość robocza, możliwość pracy z dużą prędkością i bardzo pojemny zbiornik pozwalają rozsiewaczom AERO GT uzyskać dzienną wydajność roboczą do 400 ha, a nawet więcej. Z myślą o maksymalnej opłacalności kosztownego nawożenia, należy zoptymalizować dozowanie i rozsiew nawozów, aby wysiać odpowiednią dawkę we właściwym miejscu. Dawki wysiewu są stałe nawet przy różnych prędkościach roboczych, ponieważ są one kontrolowane oddzielnie dla każdej z sześciu sekcji, obejmujących po jednym zespole dozującym z jednym wałkiem dozującym dozującym.
AERO GT 60.1 podczas pracy na polu

Korzyści dla użytkownika

Precyzyjny wysiew problematycznych nawozów

System wysiewu jest wyposażony w sześć wałków dozujących.

Precyzyjne nawożenie w każdej sekcji roboczej

Sześć aparatów wysiewających (po trzy z każdej strony) zapewnia precyzyjne dozowanie nawozów, nawet tych najbardziej problematycznych w wysiewie. Sześć wałków dozujących wymusza przepływ granulatu z wysoką precyzją. Wałki są napędzane hydraulicznie, a ich obroty są proporcjonalne do prędkości jazdy. Przepływ może być regulowany poprzez zmianę prędkości obrotowej wałków. Maksymalny przepływ może wynieść nawet 250 kg/min.

Stabilna belka polowa nawet podczas pracy z dużą prędkością

Wysiew nawozów o słabych właściwościach lotnych wymaga stabilnej belki polowej. Za stabilizację belki, nawet przy prędkości jazdy 15 km/h, odpowiadają trzy rozwiązania: wahadłowe zawieszenie z mechanicznym systemem poziomowania, równoległobok z akumulatorami absorbującymi wstrząsy i hydropneumatyczne zawieszenie osi.
Stabilna belka polowa nawet podczas pracy z dużą prędkością

Precyzyjne nawożenie do samej granicy pola

Rozsiewacz AERO GTzapewnia idealne nawożenie wzdłuż granic, zapewniając wysokie plony z całego pola. Belka polowa zapewnia rozsianie 100% dawki do samej granicy pola i nic poza nią, dzięki czemu osiągamy dwa cele: zyskujemy większy plon i dbamy o środowisko.
AERO GT precyzja do samej granicy pola

Dwie dmuchawy zapewniające precyzyjny wysiew

Dwie wysokowydajne dmuchawy wytwarzają stały i silny strumień powietrza, który przenosi odmierzony nawóz na końce belki polowej z prędkością 200 km/h. Nawóz jest rozsiewany bardzo równomiernie. Napęd WOM może być regulowany w przedziale od 700 do 1000 min-1. Dmuchawy napędzane są przez niezależny układ hydrauliczny zasilany od WOM.
Rozsiewacz AERO GTjest wyposażony w dwie wydajne dmuchawy zapewniające równomierny rozsiew.

Miej wszystko pod kontrolą i zwiększ elastyczność pracy

Dysze nawozowe AERO GT

Pracuj niezależnie od ograniczeń pogodowych

Belki polowe pneumatycznego rozsiewacza nawozów AGT są wykonane zestali nierdzewnej i zapewniają maksymalna precyzję. 30 wylotów nawozowych rozmieszczonych co 1,20 m gwarantuje trójkątne obrazy rozsiewu z podwójnymi nakładkami. Poprzeczny rozkład nawozu nie ma sobie równych w każdych warunkach pogodowych.

Proste ustawienia, wysoka wydajność robocza i precyzja

Próba kręcona jest bardzo łatwa w wykonaniu, wystarczy przeprowadzić kalibrację jednego z sześciu aparatów wysiewających. Zmiana dawki wysiewu dla różnych typów nawozu jest łatwa i precyzyjna. System pozwala na wysiew mocznika w dawce 250 kg/ha na szerokość 36 m przy prędkości 15 km/h i nie ma sobie równych pod względem wydajności i precyzji!
Rozsiewacz AERO GT, proste ustawienia, wysoka wydajność robocza i precyzja

Komfort i bezpieczeństwo na polu i na drodze

Belki polowe rozsiewaczy AERO GT składają się do kompaktowych wymiarów transportowych.

Kompaktowe składanie belki do transportu

Zawieszenie hydropneumatyczne nie tylko stabilizuje i odciąża belkę polową podczas pracy na polu, ale również zapewnia maszynie stabilność podczas transportu. Amortyzatory zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy z prędkością 25 km/h. Hamulce są pneumatyczne. Belka polowa jest wyposażona w zdalne sterowanie hydrauliczne zapewniające składanie i rozkładanie ramion w 90 sekund. Ramiona belki składają się z boku zbiornika, zapewniając maszynie kompaktowe wymiary transportowe.

Zabezpieczenie najazdowe belki polowej

Przeszkody na polu nie mają znaczenia. Rozsiewacz AERO GT posiada wbudowane zabezpieczenie najazdowe, które zapobiega uszkodzeniom belki polowej. Zewnętrzne sekcje po obu stronach belki odchylają się do przodu i do tyłu o 2,5 m, aby uniknąć kolizji z drzewami, słupami i innymi przeszkodami na polu.
Zabezpieczenie najazdowe belki polowej

Szybkie i wygodne napełnianie

Możesz otwierać i zamykać pokrywę zbiornika hydraulicznie, z kabiny ciągnika. Zbiornik ma duży otwór zasypowy, co znacznie ułatwia jego napełnianie.
Szybkie i wygodne napełnianie rozsiewacza AERO GT

Wyposażenie

Skuteczne rozwiązania, które dostosują Twoją maszynę do warunków roboczych.

AERO GT 60.1 podczas pracy na polu

Specyfikacja

Dane techniczne
 
Maksymalna pojemność (l)
Maksymalna ładowność (kg) ok.
Wysokość napełniania (cm)
Wysokość transportowa (m)
Całkowita szerokość (cm)
Długość
Rozstaw kół
Zawieszenie
Belka polowa
Liczba sekcji
Liczba dysz
Distance Control
Zabezpieczenie na końcu belki
Maksymalny przepływ (kg/ha)
Duże natężenie przepływu nawozu (k/min lub kg/s)
ISOBUS
Czujnik niskiego poziomu nawozu w zbiorniku
Plandeka zbiornika
Min. zapotrzebowanie na moc (kW/KM)
Wymagane wyposażenie hydrauliczne
Masa ok.(kg)
AERO GT 60.1
6300
12000
315
3,85
2,98
7,90
2,25
Hydro-pneumatyczne
Stal nierdzewna - 3 ramiona (składanie)
Po złożeniu mieści się w obrysie maszyny
6 wałków dozujących
30
Seryjnie
Seryjnie
Mocznik: 250 (36 m przy 15 km/h)
Ok. 250 lub 4,16
Seryjnie
Seryjnie
Sterowana hydraulicznie
135 / 180
1 zawór dwukierunkowy + 1 zawór jednokierunkowy z wolnym spływem
Wydatek 60 l/min-1 przy ciśnieniu 180 bar
7000

Media

Dostępne aplikacje:

KUHN SpreadSet

KUHN SpreadSet

Przygotuj swój rozsiewacz do precyzyjnego wysiewu każdego rodzaju nawozu! Biorąc pod uwagę różnorodność nawozów oferowanych na rynku, jest bardzo istotne aby dokładnie je zidentyfikować i wybrać odpowiednie ustawienia w tabelach wysiewu. Aplikacja KUHN SpreadSet krok po kroku przeprowadzi Cię przez regulacje niezbędne do uzyskania odpowiedniej dawki oraz równomierności poprzecznej wysiewu w zależności od rodzaju nawozu, szerokości roboczej i prędkości jazdy. Ustawienia mogą być przeniesione bezpośrednio do maszyny za pośrednictwem modułu WIFI. Brak potrzeby manualnej ingerencji, wyeliminowanie błędów! Aplikacja może wyświetlać pozostałą objętość nawozu w zbiorniku, w celu uzupełnienia zbiornika tylko potrzebną ilością nawozu.
KUHN EasyMaps

KUHN EasyMaps

Zyskaj precyzję i ułatw swoją pracę z aplikacją mobilną KUHN EasyMaps! Aplikacja KUHN EasyMaps pozwala na wyświetlanie mapy aplikacyjnej oraz pozycję na polu. Dzięki KUHN EasyMaps możesz wizualizować swoje mapy aplikacyjne na smartfonie lub tablecie. W zależności od pozycji w polu natychmiast uzyskujesz nową dawkę do zastosowania, co pozwala to na dostosowanie ustawień roboczych w trakcie aplikacji,
Pobierz z App Store

Zobacz inne aplikacje KUHN i zoptymalizuj swoją pracę

Zobacz w Google Play