1 pionowy ślimak 4-20 m3

Wozy paszowe z pojedynczym pionowym ślimakiem, są doskonale przystosowane do wydajnego mieszania dawek. Konstrukcja tych modeli została zaprojektowana z myślą o rolnikach wymagających prostego i funkcjonalnego urządzenia. Łatwość użycia i kompaktowe rozmiary to dwie kluczowe cechy tych maszyn. Nowa generacja wozów paszowych z pionowym ślimakiem to maszyny dla wszystkich rolników, którzy posiadają budynki z ograniczeniami pod względem poruszania się lub potrzebują nietypowych konfiguracji wysypu paszy. Kompaktowe wymiary to kluczowa zaleta tych jednoślimakowych modeli.

EUROMIX I - 1 ślimak

Wóz paszowy EUROMIX I z 1 pionowym ślimakiem i bocznym wysypem, wyposażony w wąski zbiornik. Dostępny w wersji ze zbiornikiem o pojemności 8, 10 i 12 m3, dla stad bydła mlecznego od 40 do 90 sztuk.

PROFILE 1 DL

Wóz paszowy PROFILE 1 DL z 1 pionowym ślimakiem i bocznym wysypem paszy, wyposażony w szeroki zbiornik. Dostępny ze zbiornikami od 9 do 15 m3, dla stad liczących od 45 do 110 sztuk bydła mlecznego.

PROFILE 1 CL

Wóz paszowy PROFILE 1 CL z 1 pionowym ślimakiem i przenośnikiem poprzecznym, wyposażony w szeroki zbiornik. Dostępny ze zbiornikami od 9 do 15 m3, dla stad liczących od 45 do 110 sztuk bydła mlecznego.

PROFILE PLUS 1 DL

Wóz paszowy PROFILE PLUS 1 DL z 1 pionowym ślimakiem, wentylatorem do ścielenia słomą i bocznym wysypem paszy, wyposażony w szeroki zbiornik. Dostępny ze zbiornikami od 12 do 15 m3, dla stad liczących od 60 do 110 sztuk bydła mlecznego.

PROFILE PLUS 1 CL

Wóz paszowy PROFILE PLUS 1 CL z pionowym ślimakiem, turbiną do ścielenia słomą i przenośnikiem poprzecznym, wyposażony w szeroki zbiornik. Dostępny ze zbiornikami o pojemności od 12 do 15 m3, przeznaczony dla stad liczących od 60 do 110 sztuk bydła mlecznego.

dealer finder map for KPL