Aktualności i wydarzenia
Produkty i usługi

Wydajność i precyzja pracy z opryskiwaczem samojezdnym ARTEC F40 EVO!

ARTEC F40 EVO: Jakie są jego zalety?

Opryskiwacz samojezdny KUHN F40 EVO, wyposażony w zbiornik ze stali nierdzewnej o pojemności 5000 l oraz aluminiowe belki polowe o szerokości od 28 do 50 m, jest idealnym rozwiązaniem dla gospodarstw rolnych i firm usługowych. Posiada on wiele zalet do których można zaliczyć:

Niezawodny i oszczędny silnik

VOLVO D8. Silnik 6-cylindrowy o pojemności 7,7  litra (Stage V) posiada moc zależnie od potrzeb: 218, 252 lub 280 KM, a jego maksymalny moment obrotowy 1159 Nm jest dostępny już przy 1400 obr./min. Silnik posiada 5-letnią gwarancję.

ARTEC F40 EVO in the field

Bezpieczna i ergonomiczna kabina

Kabina opryskiwacza jest szczelna (IV klasa szczelności), przestronna i ergonomiczna. Operator ma do dyspozycji pneumatyczny fotel z wysokim oparciem, klimatyzację, trzy wycieraczki szyb, pełne oświetlenie LED oraz centrum sterowania z dwoma monitorami i joystick.

cabin if the ARTEC F40 EVO self-propelled sprayer!

Wydajna pompa

Opryskiwacz został wyposażony w pompę wirową o wydajności 1100 l do napełniania zbiornika oraz pompę zasilającą o wydajności 780 l/min. 

ARTEC F40 EVO self-propelled sprayer working in the field

Praca w zmiennych warunkach

Podczas opryskiwania zarządzanie wielkością kropli ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia skutecznej aplikacji. Dzięki systemowi opryskiwania PWM AUTOSPRAY, dobra jakość oprysku jest utrzymywana nawet przy zmiennych prędkościach i zmiennych warunkach pogodowych podczas pracy!

ARTEC F40 EVO self-propelled

Elementy wyposażenia opryskiwacza samojezdnego ARTEC F40 EVO 


Opryskiwacz samojezdny ARTEC F40 EVO jest wyposażony w starannie zaprojektowane i wyselekcjonowane elementy, które zwiększają komfort użytkowania. Wśród nich możemy wyróżnić:

Łatwa obsługa serwisowa


Obsługa silnika została zaprojektowana z myślą o przeprowadzaniu wszystkich czynności serwisowych z poziomu podestu przeznaczonego do tego celu. Dostępnych jest wiele urządzeń, takich jak pistolet do przedmuchiwania z różnymi gniazdami na maszynie, aby umożliwić dostęp do obwodu sprężonego powietrza w dowolnym miejscu. Scentralizowany system smarowania wykonuje wszystkie czynności związane ze smarowaniem opryskiwacza samojezdnego ARTEC F40 EVO, co pozwala zaoszczędzić czas.

ARTEC F40 EVO self-propelled sprayer in maintenance

Mniejszy nacisk na podłoże

Możliwość montażu dużych opon o średnicy do 2,05 m i szerokości 710 mm. Opony są oferowane z technologią VF (Very high Flexion), która zapewnia komfort, ochronę gleby i bezpieczeństwo przy dużych prędkościach.

The tyres of ARTEC F40 EVO self-propelled sprayer

Zobacz samojezdny opryskiwacz ARTEC F40 EVO na stoisku firmy KUHN na targach AGRITECHNICA 2023.

Inne Aktualności

Primor klient
22 kwi 2024 Uprawa

Ciągły rozwój i nowe inwestycje

Najnowszym zakupem z gamy maszyn KUHN jest kultywator do uprawy bezorkowej CULTIMER L 300. Miniony sezon był pierwszym dla kultywatora KUHN,...

Tin image
28 mar 2024 Uprawa

Chwastowniki KUHN TINELINER

Ograniczanie ilości chemicznych substancji aktywnych wpływa na trudności z ochroną roslin przed chwastami w plonie głównym. KUHN oferuje kom...

Wszystkie aktualności