KUHN dla rolnictwa

Wsparcie rolników w codziennej pracy jest dla nas najważniejszym celem. Nasz zespół to osoby posiadające doświadczenie w rolnictwie, które jest poparte wykształceniem oraz praktyką zawodową. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam spełnić oczekiwania klientów na każdym etapie współpracy - zaczynając od doradztwa w procesie sprzedaży maszyn, części zamiennych, przez obsługę posprzedażową i serwis.

Marka KUHN to:

Ponad 190 lat doświadczenia

Dzięki naszemu ponad 190-letniemu doświadczeniu w produkcji maszyn rolniczych, możemy zaoferować szereg produktów i usług, które zapewniają wysoką wydajność i jakość pracy. Jako lider w branży maszyn rolniczych oferujemy najlepsze produkty dla rolników na całym świecie.

190 lat doświadczenia w produkcji maszyn rolniczych

Innowacyjność

Nasze działania skierowane są na spełnienie oczekiwań rolnictwa w przyszłości.  Każdego roku realizujemy nowe projekty, mając na uwadze innowacyjność, zmiany technologiiczne w rolnictwie wysoką jakość produkowanych  maszyn. W naszej ofercie posiadamy ponad 2000 zarejestrowanych patentów na całym świecie, które wpływają na trwałość maszyny lub jakość wykonywanej pracy Każdego dnia staramy się wprowadzać rzeczywiste innowacje w dziedzinie cyfryzacji rolnictwa, komunikacji między maszynami, elektroniki, robotyki i inteligentnego zarządzania danymi.

KUHN zarejestrował ponad 2000 patentów

Niezawodność

Przez cały okres eksploatacji masz pewność, że użytkowana przez Ciebie maszyna będzie niezawodna. Dzięki sieci autoryzowanych dealerów KUHN, masz zagwarantowaną pełną obsługę serwisową. Pełna dostępność oryginalnych części zamiennych u swojego dealera KUHN,  wpłynie bezpośrednio na długi czas eksploatacji Twoich maszyn KUHN, a także skrócony czas przestojów w razie jakiejkolwiek awarii.

Maszyny KUHN są niezawodne

Szukasz odpowiedniej maszyny dla Twojego gospodarstwa?

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszym specjalistą lub z najbliższym dealerem.

Zadzwoń: 501 978 447 Znajdź najbliższego dealera

Centrum Sprzedaży Maszyn KUHN

Skontaktuj się z naszym Centrum Sprzedaży Maszyn KUHN - Ambroży Sp. z o. o. Doradcy pomogą Ci dobrać odpowiednią maszynę do Twoich potrzeb.

Zadzwoń: 71 398 91 32

Nasze 190-letnie doświadczenie w produkcji maszyn rolniczych pozwala nam zaoferować szereg produktów oraz usług, dzięki którym wydajność i jakość Twojej pracy będzie jeszcze wyższa. Jesteśmy liderem branży maszyn rolniczych oferującym najlepsze produkty dla rolników na całym świecie. Nasze maszyny produkujemy od A do Z - dzięki wyspecjalizowanym fabrykom i liniom produkcyjnym tworzymy wszystkie najważniejsze komponenty na miejscu, dzięki czemu gwarantujemy ich wysoką jakość.

Nasz zakres działalności to nie tylko produkcja i sprzedaż maszyn rolniczych. Oferujemy kompleksowe wsparcie naszych klientów. Kompleksowość naszych usług oznacza doradztwo profesjonalistów, sprzedaż maszyn oraz obsługę posprzedażową, w tym serwis oraz oferta wysokiej jakości oryginalnych części zamiennych.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie maszyny rolnicze, które są potrzebne w gospodarstwie. Są to produkty, zaczynając od maszyn uprawowych, maszyn do ochrony roślin, maszyn zielonkowych (takich jak kosiarki, zgrabiarki i przetrząsacze), pras, po maszyny do produkcji zwierzęcej. Marka KUHN to także szeroka oferta maszyn komunalnych oraz rozsiewaczy nawozowych RAUCH

Przez lata naszego doświadczenia zauważyliśmy także konieczność rozwoju rolnictwa precyzyjnego, które wspierają rolników w codziennej pracy. Stąd też szeroko rozwinięta oferta tego typu usług. Dla łatwiejszego dostępu do wszystkich naszych usług opracowaliśmy specjalny portal skierowany do użytkowników maszyn KUHN - portal MyKUHN.

Poszukujesz maszyn wysokiej jakości?

Już dziś skontaktuj się z naszym specjalistą lub najbliższym dealerem. Znajdziesz nas w całej Polsce.

Zadzwoń: 501 978 447 Znajdź najbliższego dealera