Aktualności i wydarzenia
Nagroda, Zbiór zielonek, Produkty i usługi

Seria pras zmiennokomorwych VB 7100 z dwiema nagrodami

Niecałe 6 miesięcy po wprowadzeniu na rynek, seria zmiennokomorowych pras zwijających KUHN VB 7100 zdobyła dwie nagrody.

Prasa serii VB 7100 zdobyła 2 nagrody

Pierwsza nagroda została przyznana w Belgii podczas targów Agribex 2019. Ta wysokowydajna zmiennokomorowa prasa zwijająca otrzymała nagrodę Zilver Aar.
Druga nagroda, która została przyznana prasie VB 7100, to Złoty Medal. Złoty Medal został przyznany podczas targów POLAGRA Premiery 2020 w Poznaniu w Polsce.

Jury w obu przypadkach wyróżniało w serii pras VB 7100 ich innowacyjny system i-DENSE, który pozwala na automatyczną kontrolę ciśnienia prasowania.

Prasa VB 7100 - innowacyjny system i-DENSE

Opatentowany system i-DENSE opiera się na systemie podwójnego ramienia napinającego i pomiarze wilgotności, który automatycznie reguluje ciśnienie prasowania w zależności od różnych rodzajów i warunków upraw bez konieczności interwencji operatora. Innymi słowy, im bardziej suchy materiał roślinny, tym większy nacisk. W ten sposób uzyskuje się ciężkie bele o gęstości do 140 kg/m3 słomy.

Nouvelle VB 7100 avec système innovant i-DENSE

Seria VB 7100 - nowy standard w dziedzinie prasowania

Seria VB 7100 firmy KUHN ustanawia nowy standard w dziedzinie prasowania. Te zmiennokomorowe prasy oferują wysoką i stałą wydajność dla wszystkich rodzajów upraw i w każdych warunkach. Gęstości są niezrównane, a solidna konstrukcja zapewnia maksymalną żywotność. To, co dla innych jest końcem możliwości, dla pras KUHN serii VB 7100 jest początkiem.

Chcesz być o jeden krok do przodu?

Odkryj nową serię wysokowydajnych pras zmiennokomorowych VB 7100.

 

Odkryj serię VB 7100

Inne Aktualności

KUHN Aurock - technologia przyszłości
Uprawa

AUROCK - technologia przyszłości

Od 2000 roku, praktyki rolnicze mocno rozwijają się w kierunku uprawy konserwującej, gdzie orka jest zastępowana przez płytkie zabiegi upraw...

Czytaj

Wszystkie aktualności