Aktualności i wydarzenia
Zbiór zielonek

Promocja na zestawy części zamiennych do kosiarek rolniczych KUHN GMD/FC dla wszystkich użytkowników portalu MyKUHN.

Zapewnij sobie najlepszą jakość pracy w promocyjnych cenach!
Każdy użytkownik kosiarki rolniczej KUHN GMD/FC posiadający konto na portalu MyKUHN może skorzystać ze specjalnej promocji na zestawy noży, śrub oraz nakrętek, a także dedykowanego dla kosiarki oleju przekładniowego.

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

Kosiarki używane do zbioru roślin zielonkowych muszą działać bezawaryjnie. Dlatego tak ważne jest wcześniejsze przygotowanie maszyny, aby zapewnić sobie komfort pracy, a kosiarce – dłuższe życie. Oryginalne części zamienne KUHN zapewnią Ci najwyższą jakość pracy oraz niezawodność również w kolejnych sezonach!

Czas trwania promocji.

Aby móc skorzystać z promocyjnych cen, wystarczy zalogować się do swojego konta na portalu MyKUHN i złożyć zamówienie w okresie od 22/05/2024 do 30/06/2024.

Każdy użytkownik kosiarki rolniczej KUHN GMD/FC posiadający konto na portalu MyKUHN może skorzystać z oferty promocyjnej przy zamówieniu poniższych zestawów. 

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem portalu? Zarejestruj się, aktywuj konto i ciesz się promocją na poniższe zestawy:

tab2

Przedmiot oferty:

Przedmiotem oferty specjalnej kampanii "Przygotuj swoją kosiarkę do sezonu" są zestawy niezbędnych części i oleju (noże, śruby, nakrętki i olej przekładniowy) do przeprowadzenia okresowego przeglądu kosiarek dyskowych.

a farmer working on MyKUHN on his computer

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji

zaloguj się do MyKUHN

ZALOGUJ SIĘ

Oferta specjalna jest przygotowana dla użytkowników kosiarek KUHN. W prosty i zorganizowany sposób każdy użytkownik może dokonać zakupu zestawu wykorzystując do tego portal klienta MyKUHN. Jeżeli użytkownik maszyny KUHN nie posiada konta na portalu klienta MyKUHN może takie konto utworzyć podając jedynie nr fabryczny maszyny przez stronę https://mykuhn.kuhn.com/pl.

Konto należy aktywować klikając w link wysłany na adres e-mail klienta podany podczas rejestracji.

Jak przygotować kosiarkę do sezonu?

Przygotowanie do sezonu każdej kosiarki jest bardzo ważne aby w komforcie i bez przestojów realizować koszenie trawy. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną instrukcję obsługi, która krok po kroku przeprowadzi użytkowników przez tę czynność serwisową.

belka kosiarka

Instrukcja wymiany oleju i noży w belce tnącej

w kosiarkach KUHN

Link do instrukcji

Inne postanowienia: 

Firma KUHN-Maszyny Rolnicze sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty podczas jej trwania oraz odwołania oferty przed terminem jej zakończenia. 

dealer finder map for KPL

Dodatkowych informacji dot. niniejszej oferty specjalnej udzielają

dealerzy KUHN

ZNAJDŹ DEALERA

Jak przygotować kosiarkę dyskową do sezonu? Wymiana noży i oleju!

Inne Aktualności

AXIS fertiliser spreader in the field
7 cze 2024 Produkty i usługi

Ogranicznik wysiewu granicznego - GSE PRO

Precyzja nowego ogranicznika wysiewu granicznego RAUCH łączy w sobie dwa kluczowe czynniki niezbędne w nawożeniu: optymalizację wydajności i...

Primor klient
22 kwi 2024 Uprawa

Ciągły rozwój i nowe inwestycje

Najnowszym zakupem z gamy maszyn KUHN jest kultywator do uprawy bezorkowej CULTIMER L 300. Miniony sezon był pierwszym dla kultywatora KUHN,...

Tin image
28 mar 2024 Uprawa

Chwastowniki KUHN TINELINER

Ograniczanie ilości chemicznych substancji aktywnych wpływa na trudności z ochroną roslin przed chwastami w plonie głównym. KUHN oferuje kom...

Wszystkie aktualności