Aktualności i wydarzenia
Produkty i usługi

Nowa zgrabiarka karuzelowa z formowaniem bocznym GA 8830

Gamę zgrabiarek półzawieszanych z bocznym formowaniem pokosu uzupełnił model GA 8830. Jego szerokość robocza wynosi 8,80 m w trybie zgrabiania w dwóch oddzielnych pokosach. Prosta, praktyczna w użytkowaniu i bardzo wszechstronna maszyna stanowi odpowiedź przede wszystkim na potrzeby dużych gospodarstw, spółdzielni i przedsiębiorstw usługowych.

Zgrabiarka dwukaruzelowa KUHN GA 8830

Duży wybór wyposażenia umożliwia rolnikom dostosowanie zgrabiarki i jej konfiguracji do szczególnych warunków danego gospodarstwa: hydraulicznie regulowany fartuch pokosowy; fartuch pokosowy do karuzeli przedniej do pracy w trybie 2 pokosów; indywidualne podnoszenie karuzel; szerokie koła transportowe; oś tandemowa itp.

Model GA 8830 wykazuje dużą niezawodność nawet przy gęstych i ciężkich pokosach, dzięki dwustopniowym przekładniom redukcyjnym MASTERDRIVE GIII doskonale sprawdzającym się przy bardziej intensywnym użytkowaniu.

Konstrukcja zgrabiarki z wysokim położeniem podwozia zapewnia szybkie unoszenie karuzel przy zawracaniu i duży prześwit,  aby nie uszkodzić wcześniej uformowanych wałów.

Zgrabiarka karuzelowa z formowaniem bocznym KUHN GA 8830

Punkt mocowania karuzeli został zoptymalizowany w celu uzyskania efektu lądującego samolotu. Chodzi o to, że karuzela zachowuje się jak samolot w trakcie startu i lądowania. Podczas opuszczania karuzeli pierwszy opada jej tył, a później dopiero przód. Podczas podnoszenia jest odwrotnie. Wszystko po to, aby nie uszkadzać darni.

Zawieszenie karuzel 3D pozwala na wierne kopiowanie nierówności terenu i zgrabianie czystego pokosu. Te cechy przyczyniają się do zbioru paszy o wysokiej jakości.

Maszyna jest również wyposażona w system STABIDRIVE, unikalne rozwiązanie firmy KUHN, które zapewnia doskonałą stabilność maszyny na zakrętach i pochyłościach podczas manewrów.

Zgrabiarka karuzelowa z formowaniem bocznym KUHN GA 8830
dealer finder map for KPL

Inne Aktualności

tractor working in a silo
27 cze 2022 Zbiór zielonek

Idealna pasza - minimum strat

Aby utrzymać wysoką wartość pokarmową, uniknąć szkodliwych skutków zdrowotnych, a tym samym nie pogorszyć produktywności zwierząt, ważne jes...

Baling test - interview - results
6 maj 2022 Zbiór zielonek

TEST KUHN BALING - wyniki końcowe

Ogłoszono ostateczne wyniki testu belowania 2021-2022 przeprowadzonego przez firmę KUHN. Teraz wiemy już na pewno: bela związana folią KUHN ...

Pierścień owijacza z dwoma zintegrowanymi napinaczami wstępnymi.
11 kwi 2022 Zbiór zielonek

20 lat Bale-In-One - opinie użytkowników

BIO obchodzi 20-lecie istnienia. Ta wyjątkowa kombinacja prasy zwijającej i owijarki ma wielu oddanych użytkowników na całym świecie. Przecz...

Wszystkie aktualności