Aktualności i wydarzenia
Produkcja zwierzęca

Izydory 2024 - Aura w II etapie Plebiscytu

Jest nam miło poinformować, że autonomiczny wóz paszowy AURA, dzięki Państwa głosom dostał się do II etapu plebiscytu Izydory 2024.

 

Plebiscyt i głosowanie

Na podstawie zgłoszeń nadesłanych przez uznane na polskim rynku firmy, Komisja Plebiscytu wyłoniła kategorie, w których przyznany zostanie tytuł Izydora. Oddaj swój głos w Plebiscycie Izydory 2024 i wybierz produkty, które Twoim zdaniem najlepiej sprawdzają się w polskich gospodarstwach. II etap konkursu trwa od 08.03.2024 do 22.09.2024. Jego ukoronowaniem będzie ogłoszenie wyników na uroczystej gali 24.10.2024. Czekamy z niecierpliwością na ten dzień i zachęcamy do głosowania.

Izydory_2024_obraz1

Autonomiczny wóz paszowy Aura walczy o tytuł Izydora 2024 w kategorii: Maszyny i urządzenia rolnicze. Produkt cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na wysoką skuteczność wykonywanych działań. Jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gospodarzy.

 

Charakterystyka maszyny

Autonomiczny wóz paszowy Aura obsłuży stado do 280 krów mlecznych z przychówkiem, co oznacza konieczność przygotowania kilkunastu mieszanek w ciągu doby. Zbiornik mieszający o pojemności 3 m3 jest wyposażony w dwa pionowe ślimaki. Wymagają one  mniejszego zapotrzebowania na moc w porównaniu z jednym ślimakiem o większej średnicy. Dolna część zbiornika oraz wszystkie ślimaki wykonane są w technologii K-NOX, która gwarantuje sześciokrotnie dłuższą żywotność niż gatunki stali tradycyjnie stosowane w zaczepianych lub samojezdnych wozach paszowych.

Więcej informacji o zgłoszonych produktach oraz samym Plebiscycie znajdą Państwo na stronie izydory.com/products

Przebieg_plebiscytu Izydory

Inne Aktualności

Tin image
28 mar 2024 Uprawa

Chwastowniki KUHN TINELINER

Ograniczanie ilości chemicznych substancji aktywnych wpływa na trudności z ochroną roslin przed chwastami w plonie głównym. KUHN oferuje kom...

Wszystkie aktualności