Aktualności i wydarzenia
Uprawa

RAUCH świętuje 100-lecie istnienia firmy

Dzięki stale rozwijającej się sieci sprzedaży, współpracy z przedstawicielami fabryki RAUCH oraz wyspecjalizowanymi importerami i partnerami handlowymi, możliwe było dalsze zwiększanie wydajności produkcji rolnej z wykorzystaniem maszyn RAUCH. Partnerstwo, które rozwijało się przez lata, jest podstawą sukcesu. Podziękowania za zaangażowanie i solidarność kierujemy w szczególności do pracowników rodzinnej firmy. Tylko dzięki zmotywowanemu i wykwalifikowanemu zespołowi można osiągnąć w rolnictwie tak wysokie standardy wydajności i ekologii.

rauch history 4

RAUCH świętuje 100-lecie istnienia firmy

RAUCH Landmaschinenfabrik GmbH, jako firma rodzinna prowadzona obecnie przez czwarte i piąte pokolenie, może poszczycić się 100-letnią historią. Prapradziadek Franz Rauch jako mistrz kowalstwa utorował drogę w kierunku techniki rolniczej. Obecnie firma RAUCH jest międzynarodowym producentem rozsiewaczy nawozów, siewników oraz rozsiewaczy do zimowego utrzymania dróg. Dzięki dwóm kluczowym kompetencjom: precyzji dozowania i precyzji wysiewu, firma RAUCH ugruntowała swoją pozycję w sektorze techniki rolniczej.

rauch history 3

"RAUCH Landmaschinenfabrik GmbH - firma rodzinna od 1921 roku"

Motto jubileuszowe odzwierciedla istotne wartości przedsiębiorstwa: tradycję, precyzję, zrównoważony rozwój i innowacyjność. Z tego wynika zapotrzebowanie na wysoką jakość i niezawodność, aby sprostać wysokim wymaganiom profesjonalnego rolnictwa odnośnie większej wydajności i ekologii w odżywianiu roślin opartym na potrzebach. Ponad 170 aktywnych patentów i liczne nagrody na najważniejszych targach krajowych i międzynarodowych świadczą o ciągłej sile innowacyjnej przedsiębiorstwa. Produkty RAUCH to przyszłościowa synteza precyzji, wydajności, wysokiej niezawodności, maksymalnego komfortu, czystego wzornictwa i funkcjonalności.

Rauch history 2

"Od kuźni do nowoczesnej firmy produkującej maszyny rolnicze"

W 1921 r. Hermann Rauch założył fabrykę maszyn i urządzeń rolniczych Rauch Brothers, którą po wojnie przekazał swoim trzem synom: Gerhardowi Rauchowi, Alfredowi Rauchowi i Lotharowi Rauchowi. Trzej bracia zdołali zapewnić firmie znaczną renomę w branży rolniczej. Dzisiejsze pokolenie okazuje temu osiągnięciu najwyższy szacunek.

Pod kierownictwem innowacyjnego zespołu zarządzającego w składzie Hermann Rauch (finanse, zasoby ludzkie i produkcja), Robert Rauch (zakupy), Joachim Rauch (sprzedaż i marketing) oraz Norbert Rauch (badania i rozwój), czwarte pokolenie kontynuowało wytyczanie kierunków pomyślnego rozwoju zarówno w technice rolniczej, jak i komunalnej. Dzięki pionierskim osiągnięciom w dziedzinie nawożenia roślin, rodzinne przedsiębiorstwo zasłynęło z wydajnego i precyzyjnego zastosowania nawozów i nadal zmierza na szczyt dzięki przyszłościowym inwestycjom.

Rauch History

W 2016 roku do zespołu zarządzającego dołączyli przedstawiciele piątego pokolenia, Martin Rauch (produkcja i IT) oraz Hermann Rauch (finanse), wspierani od 2017 roku przez Wilfrieda Müllera (sprzedaż i marketing) oraz Volkera Stöcklina (badania i rozwój), którzy reprezentują nowy, dynamiczny poziom zarządzania.

"Oszczędne korzystanie z zasobów nawozowych, przy jednoczesnym zwiększeniu plonów, to wyzwania na przyszłość. Jako przedsiębiorstwo o 100-letniej historii jesteśmy świadomi zmian w technice rolniczej i dążymy do perspektywicznych zmian, szczególnie w zakresie zrównoważonego rozwoju i świadomości ekologicznej", mówi Dyrektor Zarządzający Martin Rauch.

 

"RAUCH, Twój partner w zakresie precyzyjnego odżywiania roślin i bezpieczeństwa na drodze"

Dzięki stale rozwijającej się sieci sprzedaży, współpracy z przedstawicielami fabryki RAUCH oraz wyspecjalizowanymi importerami i partnerami handlowymi, możliwe było dalsze zwiększanie wydajności produkcji rolnej z wykorzystaniem maszyn RAUCH.  Partnerstwo, które rozwijało się przez lata, jest podstawą sukcesu.

Podziękowania za zaangażowanie i solidarność kierujemy w szczególności do pracowników rodzinnej firmy. Tylko dzięki zmotywowanemu i wykwalifikowanemu zespołowi można osiągnąć w rolnictwie tak wysokie standardy wydajności i ekologii.

Więcej informacji o firmie RAUCH Landmaschinenfabrik GmbH i wszystkich jej innowacyjnych produktach można znaleźć na naszej stronie internetowej pod adresem www.rauch.de.

 

rauch picture

Inne Aktualności

Baling test - interview - results
6 maj 2022 Zbiór zielonek

TEST KUHN BALING - wyniki końcowe

Ogłoszono ostateczne wyniki testu belowania 2021-2022 przeprowadzonego przez firmę KUHN. Teraz wiemy już na pewno: bela związana folią KUHN ...

Pierścień owijacza z dwoma zintegrowanymi napinaczami wstępnymi.
11 kwi 2022 Zbiór zielonek

20 lat Bale-In-One - opinie użytkowników

BIO obchodzi 20-lecie istnienia. Ta wyjątkowa kombinacja prasy zwijającej i owijarki ma wielu oddanych użytkowników na całym świecie. Przecz...

Wszystkie aktualności