Aktualności i wydarzenia
Produkty i usługi

DURAKARB: to sprawa przetrwania!

Nowe zęby brony obrotowej DURAKARB wyposażone w płytki z węglika wolframu oferują większą żywotność, zwłaszcza w przypadku użytkowania na glebach kamienistych.

Lámina DURAKARB

 

Wyjątkowe połączenie

Płytki z węglikiem wolframu są pokrywane proszkami powstałymi poprzez sprężenie i spiekanie kilku składników, w tym wolframu i węgla. Proces produkcji, który spełnia rygorystyczne kryteria, pozwala uzyskać bardzo twardy i wyjątkowo odporny na zużycie materiał.

Technologię zastosowaliśmy w zębach do bron obrotowych, aby skrócić okres zwrotu z inwestycji nawet w przypadku pracy w najtrudniejszych warunkach, takich jak gleby kamieniste.

Vista en sección de la hoja DURAKARB
Vista en sección de la hoja DURAKARB

 

To, co nas wyróżnia

Ząb DURAKARB jest wyposażony w cztery płytki o całkowitej wysokości 136 mm.

Zaokrąglony profil czołowy płytek pozwala na rozcinanie gleby w sposób ograniczający zużycie płaszczyzn bocznych ostrza przy jednoczesnym zachowaniu dobrego przerzucania gruntu.

Specjalny kształt płytki napawanej na zęby, przypominający literę V, oferuje większą powierzchnię styczną między zębem a płytką.

Umożliwia to znaczące ograniczenie ryzyka pęknięcia lub odczepienia płytki w razie uderzenia. Profil płytki nie pogrubia nadmiernie zębów, co zmniejsza zapotrzebowanie na moc.

DURAKARB tiene 4 láminas
Lámina DURAKARB

 

Rozwiązanie jest dostępne w szerokiej gamie bron obrotowych KUHN

Nowe zęby z płytkami z węglika DURAKARB dostępne w maszynach z serii HR 103 / 104, 1003 / 1004 generacji FAST-FIT 2, a także w nowych maszynach z serii HR 1020 / 1030 i 1040 mogą być montowane zamiast standardowych zębów oraz zębów powłoką z węglika DURAKUHN.

Potrzebujesz dowodu?

Ten rolnik testował je dla Ciebie

 

 

Sprawdź

Inne Aktualności

Wszystkie aktualności