Otrzymuj dane bezpośrednio na swój terminal ISOBUS zainstalowany w kabinie ciągnika.

Zyskaj dostęp do nowych funkcji z pakietami KUHN CCI Connect i KUHN CCI Connect pro

Połącz swój terminal ISOBUS CCI 800 lub CCI 1200 z internetem i korzystaj z nowych funkcji, aby ograniczyć przestoje, pomóc sobie lub Twoim operatorom w pracy oraz zdalnie przesyłać dane i zarządzać swoją pracą non-stop!

Znajdź najbliższego dealera

Szukasz sposobu na optymalizację czasu pracy? Łącząc terminal ISOBUS CCI 800 lub CCI 1200 z internetem zyskujesz nowe funkcje, które ograniczają przestoje, pomagają w pracy Tobie lub Twoim operatorom oraz umożliwiają zdalne przesyłanie danych, co pozwala bez przerwy zarządzać pracą! Poznaj Remote View, KUHN EasyTransfer, agrirouter i Online CCI Update już teraz...
Remote View: Wyświetlaj podgląd ekranu Twojego terminala ISOBUS na komputerze, smartfonie lub tablecie!

Korzyści dla użytkownika

Remote View: Wyświetlaj ekran swojego terminala

Remote view: wyświetlaj podgląd ekranu Twojego terminala ISOBUS na komputerze, smartfonie lub tablecie!

Remote view: wyświetlaj podgląd ekranu Twojego terminala ISOBUS na komputerze, smartfonie lub tablecie!

Wyświetlaj podgląd ekranu Twojego terminala ISOBUS

Jest to idealne rozwiązanie umożliwiające zdalne śledzenie postępów w pracy, a także zapewniające wsparcie i możliwość przeprowadzenia szkolenia operatorowi bez potrzeby pojawiania się na miejscu. Funkcja Remote View jest dostępna za pośrednictwem Twojego konta MyKUHN na komputerze, smartfonie lub tablecie. Otrzymujesz przekaz na żywo z terminala ISOBUS CCI 800 lub CCI 1200, tak jak byś był w ciągniku!

Twoje mapy aplikacyjne w terminalu

KUHN EasyTransfer: odszukaj jednym kliknięciem mapy aplikacyjne w swoim terminalu!

Odszukaj jednym kliknięciem mapy aplikacyjne w swoim terminalu!

KUHN EasyTransfer, dostępny w serwisie MyKUHN, to narzędzie do zdalnego przesyłania Twoich dokumentów (zlecenia, zadania, mapy aplikacyjne) za pośrednictwem platformy wymiany danych agrirouter. Jest to narzędzie, dzięki któremu oszczędzasz czas i ułatwiasz sobie życie. Wprowadź do KUHN EasyTransfer plik, który zamierzasz wysłać, a następnie kliknij „wyślij”. Twoi odbiorcy otrzymają dokumenty bezpośrednio na swoich terminalach, bez względu na to gdzie się znajdują. Możesz na przykład wysłać ze swojego biura mapę aplikacyjną (SHAPE lub ISOXML) do terminala sterującego maszyny, która pracuje w polu. Po wykonaniu zadania operator może jednym kliknięciem odesłać zlecenie z terminala do biura.

Agrirouter ready

Platforma wymiany danych agrirouter dla terminali ISOBUS CCI 800 i CCI 1200

Terminale ISOBUS CCI 800 i CCI 1200

Terminale ISOBUS CCI 800 i CCI 1200 są standardowo kompatybilne z platformą wymiany danych agrirouter. Agrirouter bezpiecznie przesyła Twoje dane, pliki, mapy aplikacyjne z jednego miejsca w drugie. W momencie, kiedy Twoje maszyny, terminale i oprogramowanie połączą się z platformą agrirouter, połączą się również ze sobą nawzajem i będą się mogły komunikować!
Remote View: Wyświetlaj podgląd ekranu Twojego terminala ISOBUS na komputerze, smartfonie lub tablecie!

Media