Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter
Udostępnij na Google +
Udostępnij na LinkedIn
×

SPW Intense Samojezdne wozy paszowe z dwoma pionowymi ślimakami

Optymalizacja przygotowania i dystrybucji mieszanek TMR w dużych gospodarstwach mlecznych.

Korzyści:

Wydajność
i komfort pracy

Wysoka wartość
odżywcza paszy

Maszyna stworzona dla
producentów mleka

SAMOJEZDNE WOZY PASZOWE

SPW Intense firmy KUHN jest owocem wielu lat doświadczeń w produkcji samojezdnych wozów paszowych. Połączyliśmy wiedzę i doświadczenie działu rozwoju i badań oraz działu produkcyjnego, które specjalizują się w konstruowaniu maszyn do przygotowywania i zadawania paszy.

Samojezdny wóz paszowy SPW Intense firmy KUHN został zaprojektowany z uwzględnieniem wymogów dotyczących żywienia zwierząt hodowlanych w nowoczesnym gospodarstwie: przygotowywanie jednolitej paszy o prawidłowej zawartości włókna oraz optymalna jakość dystrybucji paszy.

Oszczędność paliwa jest rezultatem zastosowania 225-konnego silnika Phase 4F oraz systemu zarządzania hydrauliką, który kontroluje pierwszeństwo obsługi hydrauliki frezu załadunkowego / ślimaków w zależności od obciążenia: więcej mocy przy mniejszym zużyciu paliwa!

Zaprojektowane na potrzeby gospodarstw prowadzących hodowlę przemysłową oraz firm usługowych, samojezdne wozy paszowe KUHN SPW Intense prezentują najlepsze właściwości jezdne na rynku. Dzięki optymalnemu rozłożeniu masy na tylną oś, maszyna zapewnia wyjątkowy komfort jazdy z dużą prędkością.

To nic dziwnego, że profesjonalista inwestując w maszynę, która będzie pracowała w jego gospodarstwie codziennie, oczekuje wsparcia posprzedażnego od autoryzowanej sieci lokalnych dealerów świadczących wysoką jakość usług (serwis, części zamienne).

OPINIA SPÓŁDZIELNI PRODUKCYJNEJ GAEC SAPINIÈRE
CZY CHCESZ UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI?