Opatentowany przenośnik poprzeczny do zadawania paszy
w wysokich korytach i wąskich korytarzach!

Przenośnik FLEXILIFT to rozwiązanie do zadawania paszy w budynkach o znacznych ograniczeniach przestrzennych.

Opatentowany przenośnik FLEXILIFT jest dostępny we wszystkich wozach paszowych PROFILE z jednym lub dwoma pionowymi ślimakami.

Zastępuje przenośnik poprzeczny w modelach CL.

Funkcjonalność FLEXILIFT
  • FLEXILIFT posiada wszystkie zalety przenośnika poprzecznego, umożliwiając dystrybucję paszy zarówno z prawej jak i lewej strony wozu paszowego.
  • FLEXILIFT można przesunąć w bok, jak również podnieść i opuścić. Jedno polecenia sterownicze zarządza jednym i drugim ruchem.
  • Przenośnik FLEXILIFT jest podnoszony za pomocą systemu drążków łączących w łatwy i bezpieczny sposób.
FLEXILIFT, Korzyści dla użytkownika
  • FLEXILIFT pozwala zadawać paszę do wysokich koryt (do 1,2 m) pozostając w obrysie maszyny, w przeciwieństwie do przechylanych przenośników często wykorzystywanych do tego celu. Wysokość zadawania jest regulowana w łatwy sposób za pomocą drążków łączących.
  • Pasza jest zadawana z dużą dokładnością i bez strat. W przypadku przechylanego przenośnika montowanego na końcu przenośnika poprzecznego mogą występować straty produkty na styku tych dwóch przenośników. W przypadku FLEXLIFT korytarze paszowe zawsze są czyste.
  • Przenośnik FLEXILIFT jest dwustronny i symetryczny. W zależności od tego, po której stronie chcemy go podnosić, autoryzowany diler firmy KUHN odpowiednio go zamontuje z odpowiedniej strony przed uruchomieniem maszyny w gospodarstwie.
  • FLEXILIFT posiada przenośnik z szeroką bezszwową taśmą. Brak newralgicznych łączeń na taśmie ogranicza jej zużycie.
  • Przenośnik taśmowy FLEXILIFT zapewnia równomierne zadawanie każdego rodzaju produktu. Wysokie listwy prowadzą produkt na taśmie prosto do koryta, bez zjawiska zawracania lub ponownego obiegu paszy. Dystrybucja jest równomierna.
    Dawki z dużą zawartością włókna są dystrybuowane szybko i regularnie dzięki zastosowaniu osłony wysypu. Duży prześwit zapobiega blokowaniu się produktu na zasuwie.
System FLEXILIFT w wozach paszowych KUHN

Nowy przenośnik FLEXILIFT jest dostępny we wszystkich wozach paszowych PROFILE w wersji CL:

CZY CHCESZ UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI?

Umów się z przedstawicielem lub wyślij swoje zapytanie