Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter
Udostępnij na Google +
Udostępnij na LinkedIn
×

CENTRAMIX Stacjonarne mieszalniki

Kompleksowe rozwiązanie dostosowane do potrzeb twojej działalności

Korzyści:

Kompleksowe rozwiązanie

Gwarancja długiej żywotności

Maszyna elektryczna

W metanizacji bioodpadów, podobnie jak w przypadku przygotowywania mieszanek paszowych, głównym wydatkiem są codziennie wykorzystywane produkty i surowce. Odpowiednie zagospodarowanie surowców jest warunkiem osiągnięcia założeń w zakresie produkcji i efektywności energii elektrycznej.

Od wielu lat, rozwiązania KUHN pozwalają hodowcom na całym świecie korzystać z zalet systemu żywienia krów mieszankami pełnoporcjowymi, wpływając na poprawę wyników pod względem technicznym, żywieniowym i ekonomicznym.

Surowce mogą się różnić w poszczególnych okresach i często są wysoce niejednorodne (krótkie lub długie, stałe lub mokre). Opłacalność instalacji zależy w dużej mierze od odpowiedniego zarządzania wprowadzaniem produktów oraz procesem mieszania.

CENTRAMIX pozwala zoptymalizować produkcję gazu z każdego wprowadzonego surowca, minimalizując jego czas przebywania w urządzeniu do metanizacji.

Bazując na swoim doświadczeniu w dziedzinie wozów paszowych, firma KUHN opracowała szeroką ofertę mieszalników stacjonarnych CENTRAMIX, które spełniają wszelkie wymogi linii metanizacyjnych.

CENTRAMIX to rozwiązanie opracowane na potrzeby innych działalności okołorolniczych, takich jak instalacje do mieszania produktów przeznaczonych do kompostowania.

Niektórzy hodowcy wykorzystują CENTRAMIX jako stacjonarny wóz paszowy. Wyposażenie tej maszyny pozwala dostosować dystrybucję mieszanki na taśmę przenośnika lub inne urządzenie dostarczające paszę do zwierząt.

Gama mieszalników CENTRAMIX obejmuje modele od 4 do 45 m3 z jednym, dwoma lub trzema pionowymi ślimakami mieszającymi.

CZY CHCESZ UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI?

Umów się z przedstawicielem lub wyślij swoje zapytanie

Znajdź dealera