Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter
Udostępnij na Google +
Udostępnij na LinkedIn
×

Zestawy uprawowo-siewne CD / HR / VENTA Kompaktowe brony talerzowe CD 1020 / Brony wirnikowe HR 1020-1030-1040 / Siewniki pneumatyczne VENTA 1010-1020-1030

BĘDZIESZ ZACHWYCONY PRACĄ TYM SIEWNIKIEM

Korzyści:

Łatwe ustawienia

Większa precyzja

Bogate wyposażenie

KLUCZ DO PROSTYCH USTAWIEŃ

Zestawy uprawowo-siewne to uniwersalne maszyny do precyzyjnego siewu w każdych warunkach. Przekonaj się sam!

Większość pól uprawnych jest naturalnie nierówna, dlatego uzyskanie równomiernych wschodów jest skomplikowane. Możliwość regulacji zestawu uprawowo-siewnego w zależności od zmiennych warunków na polu ma kluczowe znaczenie dla uzyskania wysokich plonów.

NOWOŚĆ: VENTA SERIA 1010

Sekcje wysiewające w tym nowym siewniku są wyposażone w redlice piersiowe, które mają małe wymagania serwisowe. Redlice są wyposażone w regulowany ogranicznik głębokości i każda z nich pracuje z naciskiem 35 kg. Dzięki temu utrzymują przez cały czas optymalną głębokość siewu, szczególnie po orce i na grząskich glebach. Duży prześwit pomiędzy trzema rzędami redlic piersiowych wynoszący 33 cm pozwala na siew na każdej glebie gliniastej.

ZMIANA MASZYNY UPRAWOWEJ W 10 MINUT
  1. Rama wału dogniatającego w obu maszynach uprawowych jest wyposażona w opatentowany system, który ułatwia nadbudowanie i zdemontowanie siewnika VENTA. Szybki demontaż pozwala na zamianę jednej maszyny uprawowej na drugą lub pracę samą broną wirnikową.

    ×
SYMULATOR SIEWU KUHN
PRZETESTUJ SWOJĄ WIEDZĘ W GRZE ONLINE!

SYMULATOR SIEWU KUHN przeprowadzi Cię przez kolejne etapy regulacji. Możesz dostosować ustawienia maszyny do rzeczywistych warunków bez względu na to, czy wysiewasz pszenicę ozimą, rzepak, czy nawet bobik. Przetestujesz swoje umiejętności na polach o bardzo nieregularnych kształtach. Czy jesteś gotowy?

Zagraj teraz

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW...

Niels Jørgen Jeppesen, producent rolny uprawiający 600 ha,
Bjerre (Finlandia)

"Na twardym podłożu redlice talerzowe umieszczają nasiona w glebie praktycznie ze 100% dokładnością. Wschody roślin są doskonałe, rzędy są równe, a kiełkowanie równomierne bez względu na rodzaj uprawy."

CZY CHCESZ UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI?

Umów się z przedstawicielem lub wyślij swoje zapytanie

Znajdź dealera

Ciąg dalszy:

Łatwe ustawienia