Terminal CCI 800

Wygląd terminala CCI 800

Nowy, kompaktowy terminal ISOBUS

Nowy 8-calowy wyświetlacz CCI 800 ma optymalną wielkość jaka jest potrzebna do obsługi dużej ilości maszyn: skutecznie monitoruj pracę swojego sprzętu!

Znajdź najbliższego dealera

10 lat sukcesu z ponad 50.000 sprzedanych terminali na całym świecie! Dzisiaj rodzina CCI rozszerza się wraz z pojawieniem się terminalu ISOBUS CCI 800. Nowy CCI 800 posiada ekran 8"/20,3 cm. Korzystasz z większego ekranu roboczego w bardziej kompaktowym terminalu z jaśniejszymi, wysokokontrastowymi kolorami dla lepszej widoczności w kabinie. Pomimo kompaktowych rozmiarów, możliwe jest jednoczesne wyświetlanie kilku informacji, takich jak maszyna lub inne aplikacje, takie jak kamera wideo, mapowanie... . ISOBUS certyfikowany przez AEF, CCI 800 oferuje wiele zastosowań jako standard.
CCI 800 z ekranem roboczym prasy

Korzyści dla użytkownika

Wszystkie najważniejsze funkcje w skrócie

Terminal CCI 800 wyświetlający jednocześnie różne informacje na przyjaznym dla użytkownika, antyodblaskowym ekranie.

Wszystkie najważniejsze funkcje w skrócie

Panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 8 cali sprawia, że CCI 800 posiada optymalną wielkość, aby skupić się na jednej aplikacji. Możliwe jest również wyświetlanie dwóch dodatkowych podglądów bez zasłaniania głównej aplikacji. Bardzo przyjazny dla użytkownika, antyrefleksyjny ekran zapewnia doskonałą widoczność nawet gdy świeci na niego słońce. Interfejs CCI 800 jest wyposażony w funkcję MultiTouch, która uwzględnia możliwość przełączania między różnymi aplikacjami. Intuicyjne sterowanie gestami, takie jak "przeciągnij i upuść" oraz " uszczypnij, aby powiększyć", pozwala na łatwe i szybkie poruszanie się po różnych menu, ekranach roboczych i aplikacjach, tak jak to zwykle robimy w przypadku smartfonów i tabletów.

Bezpośredni dostęp do wideo

Monitorowanie pracy bez opuszczania ciągnika! Wystarczy że podłączysz kamerę do terminala ISOBUS CCI 800, aby uzyskać podgląd pracy swojej maszyny ISOBUS. W ten sposób możesz łatwo monitorować to, co dzieje się z maszyną, jednocześnie wyświetlając główne informacje robocze.
Terminal CCI 800 wyświetlający obraz na żywo z owijania beli

Wykorzystaj idealną kompatybilność z GPS

Wizualizuj swoje ścieżki technologiczne za pomocą terminala CCI 800 i aplikacji CCI Tramline Control.

Wykorzystaj idealną kompatybilność z GPS

Z aplikacjami GPS takimi jak Section Control, Rate Control, Parallel Tracking i Tramline Control, CCI 800 wyznacza nowe standardy w użytkowaniu nowoczesnych maszyn wyposażonych w magistralę ISOBUS. Aplikacja CCI.Command Parallel Tracking jest Twoim asystentem prowadzenia równoległego. Aplikacja Tramline Control zapewnia precyzyjne zakładanie ścieżek technologicznych z pomocą GPS.

Potrzebujesz większej precyzji?

Za pomocą aplikacji CCI.Command Section Control dostępnej dla terminala CCI 800 ISOBUS, możesz kontrolować do 254 sekcji za pośrednictwem GPS! Aplikacja CCI.Task Control zarządza zmiennym dawkowaniem na podstawie mapy aplikacyjnej w formacie SHP lub ISOXML, zapewniając większą precyzję wysiewu, nawożenia lub oprysku. System Rate Control pozwala obsługiwać do 32 różnych dawek w jednej maszynie, np. w siewniku punktowym. Multi-Channel: funkcja wbudowana w CCI.Task Control, pozwalająca jednocześnie zarządzać nawet 4 mapami aplikacyjnymi, idealnie sprawdzająca się przy wykorzystaniu map aplikacyjnych podczas siewu nasion i nawozu. Terminal CCI 800 jest standardowo kompatybilny z czujnikami biomasy /N-Sensor wykorzystywanymi do zmiennego dawkowania w czasie rzeczywistym.
Dzięki szerokim możliwościom zastosowania, elektroniczny terminal sterujący CCI 800 pozwala wykonać każdą pracę z dużą precyzją. Terminal CCI 800 został przetestowany z mapami aplikacyjnymi różnych producentów, aby zagwarantować mu kompatybilność z wieloma urządzeniami.

Wymiana danych nigdy nie była tak prosta

CCI 800, KUHN Easytransfer i agrirouter sprawiły, że wymiana i przesyłanie danych są łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek.

Wymiana danych nigdy nie była tak prosta

Wymiana danych jest teraz łatwiejsza dzięki funkcji CCI.Task Control. Korzystając z terminala CCI 800 nie potrzebujesz pamięci USB, wystarczy podłączyć terminal CCI do platformy agrirouter, aby przesłać mapy aplikacyjne za pomocą KUHN EasyTransfer. Agrirouter jest uniwersalną platformą wymiany danych dla rolników i firm usługowych. System ten upraszcza procesy wymiany danych i informacji oraz zwiększa rentowność wykonywanych zabiegów poprzez ograniczenie czasu potrzebnego na zarządzanie danymi.

Szeroki wybór aplikacji CCI w standardzie

  • CCI.TECU pozwala na przesyłanie informacji o ciągniku, takich jak prędkość jazdy, prędkość WOM lub pozycja zaczepu,
  • CCI.Control to kontroler zadań, rejestruje wszystkie prace z użyciem dowolnej maszyny ISOBUS,
  • CCCI.Convert umożliwia pracę z czujnikiem biomasy i natychmiastowe dostosowanie dawki w zależności od stanu odżywienia roślin na polu, współpracuje z czujnikami biomasy ISOBUS,
  • CCI.Cam łączy się z kamerą i wyświetla obrazy bezpośrednio na Twoim terminalu CCI 800,
  • System CCI.Help zapewnia wszelką potrzebną pomoc w innowacyjny sposób. W każdej chwili możesz uzyskać dostęp do informacji o różnych aplikacjach i ich funkcjach. Nawet ustawienia są wyjaśniane za pomocą zdjęć i filmów!
Szeroki wybór aplikacji CCI dostępnych w standardowym wyposażeniu terminala ISOBUS CCI 800.

CCI 800 z ekranem roboczym siewnika pneumatycznego Venta

Media