Terminal ISOBUS CCI 50

Kompaktowy i funkcjonalny

Operatorzy preferujący poręczny wytrzymały wyświetlacz ISOBUS z zestawem podstawowych funkcji z pewnością będą zadowoleni z modelu sterownika CCI 50.

Znajdź najbliższego dealera

Mniejszy, ale nie mniej wydajny, sterownik CCI 50 oferuje operatorowi podstawowe informacje ISOBUS i funkcje sterowania w zwartym opakowaniu. Trwała konstrukcja i ekran dotykowy albo klawisze funkcyjne oferują praktyczny interfejs użytkownika podczas pracy w polu w różnych warunkach.
Terminal CCI 50 wyświetlający informacje na wrażliwym na dotyk i intuicyjnym interfejsie.

Korzyści dla użytkownika

Kompaktowy i funkcjonalny wyświetlacz

CCI 50

Kompaktowy i wszechstronny

Terminal z certyfikatem AEF to mistrz w zakresie wszechstronności dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 14,2 cm (5,6 cala). Korzyść standardowo wynika z podłączenia kamery lub kompatybilności czujnika biomasy. Inne funkcje przekonają użytkownika, takie jak sterowanie sekcjami (wyłączanie sekcji lub rzędów, zmienna szerokość....), regulacja dawki wysiewu na GPS lub pomoc w prowadzeniu.

Wysoce kompatybilny

Terminal ISOBUS CCI 50 z PLANTER

Intuicyjny i wrażliwy na dotyk interfejs

Terminal CCI 50 jest wyposażony w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 14,2 cm (5,6"). Bardzo przyjazny dla użytkownika, wyposażony w 12 intuicyjnych klawiszy wykonanych z fizycznej membrany, umożliwiających łatwe przeglądanie w trakcie pracy. Terminal ISOBUS posiada również przycisk ISB do szybkiej dezaktywacji funkcji sprzętowych. Wreszcie, zawsze będziesz korzystać ze zwiększonego komfortu dzięki automatycznej regulacji jasności ekranu, aby zapewnić Ci najlepszą widoczność.

Funkcje terminala ISOBUS z certyfikatem AEF

Różne aplikacje CCI jako standard w terminalu ISOBUS CCI 50

Pakowane w funkcjonalności

Korzyść w standardzie podłączenia kamery lub kompatybilności z czujnikiem biomasy. Aplikacja CCI.TECU pozwoli Ci uzyskać podstawowe informacje o ciągniku, takie jak prędkość jazdy, prędkość obrotowa lub pozycja zaczepu. CCI.Convert umożliwia podłączenie czujnika biomasy i natychmiastowe dostosowanie dawki wysiewu w zależności od poziomu składników odżywczych roślin. Dzięki aplikacji CCI.Cam, łatwo podłączyć kamerę i wyświetlać obrazy bezpośrednio na terminalu CCI 50.

Uzupełnić podstawowe elementy

Inne funkcje, takie jak kontrola sekcji (wyłączanie sekcji lub wiersza, zmienna szerokość ...) oraz funkcja kontroli na uwrociach (zarządzanie nawrotami) zapewniona przez aplikację CCI.Command Section Control. Dokumentacja i regulacja dawki wysiewu dla GPS jest również dostępna poprzez aplikację CCI.Control. Nie zapomnij uzyskać pomoc w prowadzeniu dzięki CCI.Command Parallel Tracking.
Różne zastosowania CCI

Terminal ISOBUS CCI 50 z PLANTER

Media