Terminal CCI 1200

Zdjęcie terminala sterującego ISOBUS CCI 1200

Największy terminal KUHN ISOBUS

Terminal sterujący CCI 1200 zaspokoi potrzeby operatorów, którzy zawsze chcieli pracować z dużym ekranem wyświetlacza, o intensywnych barwach, wielorakich opcjach układu graficznego i szerokim wachlarzu funkcji.

Znajdź najbliższego dealera

Terminal sterujący CCI 1200 ISOBUS z certyfikatem AEF oferuje wspaniałą widoczność oraz opcje wyświetlacza, jednocześnie zapewniając wysoki poziom funkcjonalności maszyny oraz interakcję. Duży ekran dotykowy ułatwia poruszanie się po menu i wyświetlanie rozmaitych operacji oraz posiada opcję równoczesnego pokazywania kilku okien. Terminal ułatwia kontrolowanie i oglądanie dużej gamy zaimplementowanych parametrów.
CCI 1200

Korzyści dla użytkownika

Duży, wielofunkcyjny ekran dotykowy

Terminal sterujący CCI 1200 jednocześnie wyświetla różne informacje na wygodnym w obsłudze ekranie z powłoką antyrefleksyjną.

Zupełnie nowy, duży, wysoce funkcjonalny

CCI 1200 to wiodący na rynku pod względem wydajności i wszechstronności zastosowania terminal ISOBUS. Duży, ekran dotykowy o przekątnej 12,1” z powłoką antyrefleksyjną zapewnia operatorowi doskonały podgląd niezależnie od oświetlenia zewnętrznego. Funkcja Multi-Touch (wielodotyku) zapewnia intuicyjną nawigację i wybory na wyświetlaczu, podobnie jak na tablecie lub smartfonie. Duży rozmiar terminala pozwala na jednoczesne wyświetlanie kilku ekranów roboczych. Przykładowo, w tym samym czasie możemy mieć podgląd na ekran roboczy maszyny i obraz z kamery zamontowanej na maszynie. Innym przykładem jest podgląd na ekran roboczy maszyny i obok na informacje z komputera pokładowego ciągnika. Możliwości ekranu terminala CCI 1200 eliminują potrzebę instalowania kilku monitorów i oszczędzają miejsce w kabinie ciągnika.

Wyświetl dwie maszyny ISOBUS na ekranie!

Wymiary terminala i konstrukcja zapewniają komfortowe równoczesne wyświetlanie na ekranie dwóch maszyn ISOBUS. Terminal CCI 1200 integruje podwójną funkcję UT, co umożliwia łatwą regulację i sterowanie kombinacją dwóch maszyn ISOBUS, na przykład czołowego zbiornika (nasiona lub nawóz) i siewnika.
Terminal CCI 1200 wyświetla dwa urządzenia ISOBUS na ekranie jednocześnie zbiornik czołowy i siewnik dzięki podwójnemu UT.

Uzyskaj bezpośredni dostęp do obrazu wideo

Sprawdź swoją pracę bez wysiadania z ciągnika! Wystarczy podłączyć kamerę wideo do terminala ISOBUS CCI 1200, aby na bieżąco śledzić pracę z maszyną ISOBUS. Pozwala to na łatwe utrzymanie kontroli nad przeglądem pracy maszyny przy jednoczesnym zachowaniu wyświetlania kluczowych danych roboczych.
Terminal CCI 1200 pokazujący obraz wideo z owijania beli na żywo.

Wysoce kompatybilny

Terminal CCI 1200 ustawiony pionowo, z wyświetlanymi danymi automatycznie przestawionymi.

Elastyczna konfiguracja terminala: pozioma czy pionowa?

Nowy terminal ISOBUS CCI 1200 daje możliwość dostosowania standardowego wyświetlacza maszyny na ekranie. W związku z tym możliwe jest jego ustawienie w poziomie lub w pionie, w zależności od miejsca dostępnego w kabinie. Gdy tylko obrócisz terminal o 90°, wyświetlane dane zostaną automatycznie przestawione.

Funkcjonalność MaxiView: jeszcze większy komfort

Chroń swoje oczy! Gdy oglądasz pojedyncze urządzenie, standardowy rozmiar wyświetlacza może zostać zmieniony w celu zajęcia całej wysokości terminala dzięki funkcji MaxiView. Przycisk szybkiego dostępu do górnego paska umożliwia łatwe przełączanie pomiędzy różnymi ekranami, których MaxiView zapewnia większy komfort.
Terminal CCI 1200 MaxiView z dużym wyświetlaczem dla większego komfortu.

Prosta i natychmiastowa nawigacja

Interfejs CCI 1200 jest wyposażony w funkcję MultiTouch, która uwzględnia przeglądanie pomiędzy różnymi aplikacjami. Różne intuicyjne ruchy palców, takie jak "wciskanie", "przeciąganie dotykowe", "przeciąganie - upuszczanie" lub "szczypanie - powiększanie" pozwalają na łatwe i szybkie przeglądanie różnych menu, ekranów i aplikacji, tak jak to zwykle ma miejsce w przypadku smartfonów i tabletów.
Terminal CCI 1200 z ręczną reprezentacją pokazującą intuicyjne przeglądanie dzięki funkcji MultiTouch.

Funkcje terminala ISOBUS z certyfikatem AEF

Wiele różnych aplikacji CCI stanowi wyposażenie seryjne terminala ISOBUS CCI 1200.

Mnogość aplikacji w standardzie

  • CCI.TECU umożliwia przesyłanie podstawowych informacji o ciągniku, takich jak prędkość jazdy, prędkość obrotowa lub pozycja zaczepu,
  • CCI.Control jest twoim kontrolerem zadań, rejestruje bezpośrednio wszystkie operacje z dowolnym specyficznym sprzętem ISOBUS,
  • CCI.Convert umożliwia pracę z czujnikiem biomasy i natychmiastową modulację dawki wysiewu w zależności od stanu odżywienia roślin na Twojej działce,
  • CCI.Cam łączy kamerę i wyświetla bezpośrednio obrazy na terminalu CCI 1200,
  • CCI.Help System zapewnia wszelką pomoc, jakiej potrzebujesz w innowacyjny sposób. W każdej chwili można uzyskać dostęp do informacji na temat różnych otwartych aplikacji i ich funkcji. Nawet korekty są wyjaśniane za pomocą zdjęć i filmów wideo!

Potrzebujesz więcej precyzji?

Z aplikacją CCI.Command Section Control dostępną jako opcja dla terminala ISOBUS CCI 1200, kontroluj do 254 sekcji na GPS! Aplikacja integruje również funkcję zarządzania na uwrociach. Znajdziesz również moduł Parallel Tracking aplikacji CCI.Command, która automatycznie określa właściwą ścieżkę dla GPS. Zwiększyć precyzję jeszcze bardziej dzięki nowej aplikacji Multi Rate Control dostępnej jako opcja. Ten ostatni pozwala na zastosowanie dwóch różnych dawek aplikacji poprzez oddzielne sterowanie systemem pomiarowym po lewej i prawej stronie.
Terminal ISOBUS CCI 1200 pokazujący mapę różnych dawek przy użyciu aplikacji Task Control

CCI 1200

Media

Terminal ISOBUS CCI 1200 z AXIS
Terminal sterujący ISOBUS CCI 1200 z FC 13460 RA
Terminal sterujący ISOBUS CCI 1200 z LEXIS
Więcej