Joystick CCI A3

Steruj swoimi maszynami w różny sposób

Supernowoczesny i łatwy w użyciu! Takie wrażenie zapewnia nowy joystick CCI A3 ISOBUS.

Znajdź najbliższego dealera

Joystick ISOBUS CCI A3 umożliwia przeglądanie funkcji Twojej maszyny bezpośrednio na ekranie dotykowym joysticka. Dzięki temu, zawsze wybierzesz prawidłową funkcję w odpowiednim czasie. CCI A3 posiada certyfikat ISOBUS AUX-N wydany przez AEF i jest kompatybilny ze wszystkimi maszynami ISOBUS z certyfikatem AUX-N. Ekran dotykowy posiada bardzo intuicyjny interfejs. Kolorowy ekran dotykowy pozwala zwizualizować każdą funkcję maszyny ISOBUS, zapewniając bezpieczną pracę. Aby sprostać wymaganiom różnych maszyn i zapewnić odpowiednią ilość funkcji kontrolnych, wyświetlacz posiada 3 szybkowymienne nakładki wyposażone w 8, 9 lub 10 przycisków powiązanych z 3 różnymi poziomami obsługi, co daje 24, 27 lub 30 programowalnych funkcji.
CCI A3 z CCI 1200

Korzyści dla użytkownika

Supernowoczesny i łatwy w użyciu!

Możesz szybko skonfigurować swój joystick z kolorowym ekranem dotykowym CCI A3 za pośrednictwem terminala, konsoli lub monitora ISOBUS.

Supernowoczesny i łatwy w użyciu!

Ciesz się przełomową łatwością obsługi dzięki ekranowi dotykowemu i wibracyjnemu sprzężeniu zwrotnemu. Teraz, zamiast odczytywać F3 lub F5 i zapamiętywać jakie to kody, możesz od razu zobaczyć funkcję, którą chcesz aktywować. Dzięki ramce oddzielającej poszczególne funkcje, zawsze naciśniesz właściwy przycisk. Aby ułatwić sobie pracę, wystarczy że w prosty i szybki sposób skonfigurujesz joystick CCI A3 za pośrednictwem terminala ISOBUS i przypiszesz funkcje swojej maszyny do joysticka według własnego uznania.

Wybierz idealny układ dla siebie

Zmień w ciągu kilku sekund nakładkę w innowacyjnym joysticku ISOBUS CCI A3, aby zyskać więcej funkcji i zwiększyć komfort pracy.

Wybierz idealny układ dla siebie

Ekran dotykowy z trzema łatwo wymiennymi nakładkami posiadającymi 8, 9 lub 10 funkcji jest dostępny w standardowym wyposażeniu. Joystick jest wyposażony w oparcie na dłoń z regulacją wysokości, zwiększające komfort pracy. Znajdujący się za joystickiem przełącznik wyboru funkcji pozwala na nawigację pomiędzy 3 poziomami, co daje do 30 programowalnych przycisków.

Doskonała kompatybilność ze wszystkimi aplikacjami

Zamontuj swój innowacyjny joystick CCI A3 ISOBUS w pobliżu podłokietnika i zwiększ swój komfort w kabinie.

Doskonała kompatybilność ze wszystkimi aplikacjami

CCI A3 posiada certyfikat AEF ISOBUS AUX-N, dzięki czemu jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z certyfikatem ISOBUS AUX-N. Nie wszystkie maszyny ISOBUS AUX-N mogą przesyłać symbole do CCI A3, w tym przypadku przyciski będą miały nazwy od F1 do F10. Funkcje będą widoczne bezpośrednio na terminalu ISOBUS. Dzięki kompaktowym wymiarom joystick CCI A3 może być w łatwy sposób zamontowany obok podłokietnika, zapewniając większy komfort pracy. CCI A3 jest podłączany do 9-pinowego gniazda ISOBUS w kabinie.
CCI A3 z CCI 800

Media