KUHN EasyTransfer

Wizualizacja KUHN Easy transfer

KUHN EasyTransfer: prosty transfer danych

KUHN EasyTransfer to proste narzędzie do zdalnego przesyłania lub odbierania danych. Dostępny w serwisie MyKUHN, w ramach pakietu KUHN CCI Connect Pro, umożliwia przesyłanie plików bezpośrednio do Twojego terminala i udostępnianie informacji jednym kliknięciem!

Znajdź najbliższego dealera

KUHN EasyTransfer, dostępny w serwisie MyKUHN w ramach pakietu KUHN CCI Connect Pro, przesyła Twoje dokumenty (zlecenia, zadania, mapy aplikacyjne) za pomocą platformy wymiany danych agrirouter. Narzędzie to oszczędza czas i ułatwia pracę! Wystarczy, że wprowadzisz do KUHN EasyTransfer plik, który zamierzasz wysłać i klikniesz „wyślij”. Odbiorca, bez względu na to gdzie się znajduje, otrzyma dokumenty bezpośrednio na swoim terminalu. Możesz na przykład wysłać ze swojego biura mapę aplikacyjną (SHAPE lub ISOXML) do terminala sterującego maszyny, która pracuje w polu.

Po wykonaniu zadania operator może jednym kliknięciem odesłać zlecenie z terminala do biura.
Odbieraj dane bezpośrednio na swoim terminalu ISOBUS w kabinie.

Korzyści dla użytkownika

Przesyłaj mapy w formacie ZIP

Wykorzystaj KUHN EasyTransfer do przesyłania danych!

Przesyłaj mapy w formacie ZIP

Po otrzymaniu lub utworzeniu map aplikacyjnych w formacie SHP lub ISOXML możesz je skompresować w folderze ZIP i wysłać bezpośrednio do terminala. Wykonuje się to w bardzo prosty sposób. Po zakończeniu pracy wystarczy odesłać zadania z powrotem za pośrednictwem KUHN EasyTransfer, aby wykorzystać je w programie do zarządzania gospodarstwem.

Połączenie z platformą AGRIROUTER

Przesyłaj swoje dane w wygodny sposób bez pamięci USB.

Połączenie z platformą AGRIROUTER

KUHN EasyTransfer to bardzo łatwe w użyciu narzędzie pozwalające na przesyłanie danych bezpośrednio do terminala sterującego lub komputera przez platformę Agrirouter. <br />Zdefiniuj ustawienia transferu i odbiorców na platformie Agrirouter. Agrirouter zachowuje poufność Twoich danych.

Przeglądaj przed wysłaniem

Przed wysłaniem, przejrzyj dane, które chcesz wysłać do urządzenia ISOBUS.

Przeglądaj przed wysłaniem

Przed wysłaniem zadania, map aplikacyjnych lub granic działek, możesz je wyświetlić w celu ostatecznego sprawdzenia.
Odbieraj dane bezpośrednio na swoim terminalu ISOBUS w kabinie.

Media