Szerokość robocza > 8m

Aby zoptymalizować produkcję paszy podstawowej, maszyny zielonkowe muszą być dostosowane do różnych sytuacji. Przetrząsacze KUHN spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem.  Dzięki systemowi podnoszenia karuzel HLC (Headland Lift Control) wąskie pola, uwrocia i kliny nie są żadnym problemem dla użytkowników przetrząsaczy. Po uruchomieniu zaworu hydraulicznego, w mniej niż 5 sekund, wszystkie karuzele podnoszą się na wysokość min. 50 cm od podłoża. Nowe przetrząsacze o dużych szerokościach roboczych to wydajne i kompaktowe maszyny. Modele o szerokości od 8 metrów nie zajmą dużo miejsca na podwórku lub w stodole, za to zapewnią wysoką wydajność roboczą i wygodne prowadzenie. Najszerszy przetrząsacz z tej serii pozwala pracować z wydajnością 15 ha/godzinę.

GF 1012

Zawieszane przetrząsacze w dwóch prędkościach roboczych (8,70 i 10,80 m) dla średnich i dużych gospodarstw. Są wyposażone w system HLC (Headland lift Control) zapewniający szybkie podnoszenie karuzel w celu usprawnienia manewrowania maszyną.

GF 1012 T

Przetrząsacze dostępne w dwóch szerokościach roboczych (8,70 i 10,80 m) dla średnich i dużych gospodarstw. Są wyposażone w system HLC (Headland lift Control) zapewniający szybkie podnoszenie karuzel i usprawniający manewrowania maszyną.

GF 10012

Duże modele GF 13012 i GF 17003 wyposażone kolejno w 12 i 16 karuzel o małej średnicy zapewniają wysoką wydajność pracy. Są wyposażone w system GSC (Ground Save Control), który zapewnia im kopiowanie terenu tak dokładne jak w 4-karuzelowym przetrząsaczu, przy ograniczeniu uszkodzeń darni o 50%*!

GF 8700

Nowy przetrząsacz GF 8700 o szerokości roboczej 8,70 m stanowi uzupełnienie dotychczasowego modelu GF 8712. Jego konstrukcja stanowi doskonały kompromis pomiędzy kompaktowością maszyny zawieszanej i dużą szerokością roboczą, pozwalając jednocześnie na pracę z małymi ciągnikami.

dealer finder map for KPL