Prasa zmiennokomorowa do beli okrągłych KUHN VB 3190, sylwetka

Przenieś prasowanie na następny poziom.

Szeroki asortyment różnych pras zwijających, zapewniających zwięzłe bele okrągłe o wymiarach 80-160/185 cm, oparty na ponad 40 latach doświadczenia. Sześć modeli i cztery opcje podbierania to pewność, że znajdziesz prasę zwijającą KUHN VB, która zwiększy opłacalność w obszarze prasowania

Znajdź najbliższego dealera

Zmiennokomorowe prasy do beli okrągłych firmy KUNH przeniosły prasowanie na następnym poziom. Seria KUHN VB 3100 to szeroki wybór pras dostosowanych do indywidualnych preferencji. Prasa VB 3100 odpowiada każdemu zakresowi prac, każdemu budżetowi i każdej roślinie. Prasy zmiennokomorowe do beli okrągłych firmy KUHN zostały opracowane z wykorzystaniem najnowszych innowacji produktowych, tak aby zapewnić maksymalne korzyści dla rolników i podwykonawców na całym świecie.

Modele KUHN VB 3155 i 3185 zostały zaprojektowane do prasowania materiałów suchych, takich jak siano i słoma.

Modele KUHN VB3130 i 3190 All-round zostały zaprojektowane do prasowania szerokiego zakresu materiałów żniwnych, w tym sianokiszonki, przy zwiększonej wygodzie zapewnianej dzięki sterownikowi VT 30 lub pełnej kontroli z wykorzystaniem systemu ISOBUS.

Modele KUHN VB 3165 i 3195 Premium zostały zaprojektowane do pracy w najtrudniejszych warunkach na całym świecie i są idealnymi maszynami dla operatorów, którzy wymagają wyjątkowej gęstości beli. Stworzone do prasowania z dużą wydajnością, modele te zostały zbudowane z bardzo wytrzymałych komponentów, pozwalających na prasowanie twardych jak skała beli, jednej po drugiej, dzień po dniu.
KUHN VB 3185 i VB 3195 podczas pracy

Korzyści dla użytkownika

Optymalne pobieranie materiału według potrzeb dotyczących operacji.

Szeroki podbieracz krzywkowy ze standardowym walcem do materiału.

Optymalne pobieranie materiału.

Wszystkie modele VB 3155-3185 oraz 3160-3190 są wyposażone w standardowy podbieracz. Modele VB 3165-3195 wyposażone są w wahliwie zawieszony szeroki podbieracz prowadzony na krzywce z rolką dociskową podbieracza z osłoną do ciężkiego pokosu (średnica: 217 mm). Podbieracz został zaprojektowany tak, aby maksymalizować wydajność maszyny. Przy szerokości roboczej wynoszącej 210 lub 230 cm maszyna jest w stanie pracować z każdym rodzajem pokosu i nie zawiedzie nawet w najtrudniejszych warunkach. Proste zęby podbieracza sprawiają, że podawany materiał nie przywiera i nie owija się. Aktywna rolka dociskowa zagęszcza materiał na płytach klinowych podbieracza, redukując tarcie, a przez to ograniczających straty liści i zwiększając gęstość beli poprzez wyrównanie pokosu.

Model z rotorem o szerokości 230 cm wyposażony jest w zawieszoną wahliwie ramę oraz opcjonalne ruchome koła podbieracza, które umożliwiają kopiowanie terenu przez podbieracz. Specjalnie ukształotowane prowadnice materiału zastosowane w podbieraczach o szerokości 230 cm zapewnią bardziej agresywne i wydajne zbieranie materiału dzięki wysuwaniu większej długości zębów, gdy jest to potrzebne i ściąganiu materiału z zębów przy wlocie do zespołu podającego prasy. Krzywki podbieracza ściągają zęby prosto do dołu, gdy znajdują się one w pozycji skrajnie z tyłu, co pozwala na uniknięcie owijania się materiału na zębach. Podbieracz o takiej budowie jest obecnie jedynym dostępnym na rynku rozwiązaniem hybrydowym.

Aby lepiej dostosowywać się do konkretnych wymagań firma KUHN oferuje cztery opcje pobierania materiału: system DIRECT FEED oraz trzy różne warianty systemu INTEGRAL ROTORS - z rotorem OPTIFEED- bez zespołu tnącego oraz OPTICUT z 14 lub 23 nożami z zespołem tnącymi materiał.

System DIRECT FEED

Jeśli cięcie materiału nie jest konieczne, system DIRECT FEED zapewnia płynne i równomierne podawanie materiału do komory prasowania. Zespół podający z otwartym kanałem wlotowym posiada nieograniczone możliwości pod względem wydajności podawania suchego materiału.W bardziej wymagających warunkach np. przy dużych ilościach słomy lub siana, górny walec napędzany od głównego układu napędowego prasy zapewnia wstępne zagęszczenie materiału. Przepływ materiału nie jest zakłócany przez żadne elementy podające ani zęby rotora. Pozwala to uzyskać maksymalną prędkość podawania i uniemożliwia zablokowanie maszyny.
Nieograniczany system podający zapewniający maksymalną wydajność w przypadku suchego materiału.

Technologia INTEGRAL ROTOR

Prasy serii VB są dostępne z systemem INTEGRAL ROTOR stosowanym w wersji OPTIFEED i OPTICUT. Ten prosty, niewymagający konserwacji system podawania gwarantuje nadzwyczajną wydajność w każdych warunkach. Bliska odległość pomiędzy rotorem i palcami podbieracza gwarantuje płynne podawanie materiału do komory prasowania. Konstrukcja tego specjalnego, wymuszonego systemu podawania, pozwala na zwiększenie prędkości jazdy i zapewnia wyższą wydajność roboczą przy ograniczonych stratach materiału.

System INTEGRAL ROTOR we wszystkich modelach z wyjątkiem najprostszych modeli VB 3155 - 3185 wyposażony jest w zęby rotora wykonane z płyt trudnościeralnych Hardox®. Stal Hardox odznacza się niezwykle wysoką twardością i wytrzymałością, co przekłada się na minimalne zużycie zębów rotora. Większa trwałość zębów rotora oznacza oszczędność czasu i pieniędzy dla operatora.
Mała odległość pomiędzy rotorem i palcami podbieracza##NewLine##gwarantuje płynne podawanie materiału do komory prasowania.

Bez zespołu tnącego: rotor OPTIFEED

Budowa rotora OPTIFEED, z pojedynczymi nożami podającymi i zintegrowanymi ślimakami bocznymi, pomaga wyrównywać pokos równiej rozprowadzając materiał, co pozwala za uzyskiwać za każdym razem takie same bele.
Rotor OPTIFEED z opatentowanymi nożami o eliptycznym kształcie.

Cięcie: rotory OPTICUT

Rotory tnące KUHN OPTICUT (OC) zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić nieograniczoną wydajność podawania i znakomitą jakość cięcia. Rotory tnące OC z eliptycznymi nożami rotora, są uznawane przez użytkowników za najlepszy system tnący dostępny na rynku. Sianokiszonka jest prowadzona i dociskana do noży na początku procesu, co poprawia przepływ i wydajność cięcia, wymagając jednocześnie minimalnej siły. Zapobiega to także niepożądanym zablokowaniom.

OPTICUT 14 System INTEGRAL ROTOR, z 14-nożowym systemem OPTICUT, został zaprojektowany tak, aby zapewnić wyrównywanie pokosu i wymuszone podawanie paszy do prasy, co pozwala na uzyskanie maksymalnej wydajności. Teoretyczna długość cięcia 14-nożowego systemu OPTICUT wynosi 70 mm. Każdy nóż jest zabezpieczony sprężyną przed uszkodzeniem wskutek kontaktu z ciałami obcymi. Dzięki funkcji GROUP SELECTION (VB 3165/95) operator może wybrać liczbę pracujących noży (4, 7, 7 lub 14).
OPTICUT 23

System INTEGRAL ROTOR, z 23-nożowym systemem OPTICUT, został zaprojektowany tak, aby zapewnić korzyści wynikające z intensywnego cięcia i zabezpieczeń mechanicznych. Teoretyczna długość cięcia 23-nożowego systemu OPTICUT wynosi 45 mm. Każdy nóż jest zabezpieczony sprężyną przed uszkodzeniem wskutek kontaktu z ciałami obcymi. Dzięki funkcji GROUP SELECTION operator może wybrać liczbę pracujących noży (0, 7, 11, 12 lub 23). Funkcja GROUP SELECTION ułatwia ponadto wymianę noży i poprawia komfort operatora.
OC cutting rotors, with elliptical-shaped rotor tines

Mocno zbite okrągłe bele o jednakowym kształcie.

System PROGRESSIVE DENSITY zwiększa naprężenie w trakcie formowania beli.

PROGRESSIVE DENSITY - rozwiązanie firmy KUHN

System PROGRESSIVE DENSITY udowodnił swoją wysoką wartość we wszystkich prasach KUHN VB. System zwiększa nacisk na belę w miarę jej powiększania, w efekcie czego powstaje mocna bela z bardzo twardą zewnętrzną warstwą.

Jak to działa?

W miarę formowania beli w komorze prasowania na skutek działania dwóch siłowników hydraulicznych i sprężyny napinającej stopniowo wzrasta siła nacisku na ramieniu napinającym pas. Wraz ze wzrostem średnicy beli rośnie jej zagęszczenie. W efekcie uzyskujemy mocną belę z umiarkowanie zagęszczonym rdzeniem. Dzięki zbitej warstwie zewnętrznej bele ze słomy będą mniej podatne na niekorzystne warunki pogodowe, a w przypadku sianokiszonki trwale zachowają swój kształt, co ułatwi ich składowanie i transportownie.

Szybkie, perfekcyjne formowanie beli

5 pasów i 3 walce zastosowane w komorach prasoowijarek serii VBP 3100 zapewnia szybkie, równomierne formowanie beli niezależnie od zastosowanego systemu podawania. Agresywny profil górnego walca poprawia kontakt z materiałem i zmniejsza straty. Przedni segment prasy jest wyposażony w duży, gładki walec i w napędzany walec czyszczący, którego zadaniem jest zapobieganie gromadzeniu się materiału w przedniej części maszyny.Unikatowe połączenie systemu PROGRESSIVE DENSITY i inteligentnej konstrukcji komory prasowania gwarantują za każdym razem doskonałe formowanie beli.
Komora prasowania maszyny VB 3100 jest zbudowana z 3 walców i 5 pasów.

Bezpieczne rozwiązania wiązania.

Technologia wiązania firmy KUHN gwarantuje najbardziej niezawodne i bezpieczne wiązanie

Zwarty kształt beli

Jednym z ostatnich kroków procesu tworzenia perfekcyjnej beli jest wiązanie. Służące do ochrony beli przed wpływem czynników zewnętrznych i utratą kształtu, wiązanie beli jest jednym z najważniejszych etapów procesu. Im mniej czasu zajmuje wiązanie, tym większa jest wydajność prasy. Rozwiązania firmy KUHN stosowane do wiązania beli to najbardziej niezawodne i bezpieczne rozwiązania dostępne na rynku.

Znakomite prowadzenie siatki

System wiązania siatką z technologią aktywnego rozciągania nadaje beli zwarty kształt i zapewnia niezmiennie wysokie naprężenie podczas całego cyklu wiązania. Siatka jest podawana do przedniej części komory prasowania, co zapewnia równomierne rozpoczęcia formowania. Druga rolka gwarantuje, że siatka nie skończy się nawet podczas długiego dnia roboczego. Rolkę z siatką można łatwo i bezpiecznie wymienić stojąc bezpiecznie na ziemi.
Innowacyjna konstrukcja KUHN zapewnia stałe naprężenie siatki podczas całego procesu wiązania. System pracuje z prędkością równą 93% prędkości obrotowej beli, dzięki czemu siatka jest automatycznie naprężana bez ryzyka zerwania. Wstępne naprężenie siatki pozwala na uzyskanie beli, które zachowują swoją zwartość. Siatka jest rozprowadzana również na krawędziach beli zapobiegając powstawaniu pęcherzy powietrza, co przekłada się na jeszcze wyższą jakość paszy.
System wiązania siatką z technologią aktywnego rozciągania nadaje beli zwarty kształt i zapewnia niezmiennie wysokie naprężenie siatki.

Wiązanie sznurkiem

Zastosowanie systemu podwójnego wiązania sznurkiem pozwala skrócić cykl do minimum. W cyklu podwójnego wiązania oba sznurki rozpoczynają cykl wiązania od krawędzi beli, nakładając się na siebie zanim przemieszczą się do środka. Na środku beli ponownie nakładają się na siebie i blokują, nie pozostawiając luźnych końców.
W razie potrzeby prasy serii VB 3100 mogą być wyposażone jednocześnie w system wiązania siatką i sznurkiem.
Aparat podwójnego wiązania skraca czas cyklu wiązania do minimum.

Wyposażenie

Produktywność na wyciągnięcie ręki: interfejsy użytkownika są kluczem do osiągnięcia produktywności, której oczekujesz od swojej maszyny KUHN. Opracowując nowe interfejsy użytkowników i monitory uważnie słuchamy użytkowników naszych maszyn. Celem jest jasny obraz tego, co robi maszyna w każdym momencie i szybki dostęp do wszystkich ważnych ustawień. To zapewni Ci pełną kontrolę nad maszyną.

VB3190 prasująca okrągłe bele słomy

Specyfikacja

Dane techniczne
 
Średnica beli (cm)
Szerokość beli (cm)
Komora prasowania
Konfiguracja komory prasowania
Zawór proporcjonalny do regulacji zgniotu beli (elektroniczna zmiana ciśnienia prasowania z kabiny ciągnika)
Automatyczny system smarowania łańcuchów
Opuszczana podłoga podbieracza DROPFLOOR
Długość cięcia (mm)
System zabezpieczenia noży
Szerokość podbieracza (cm)
Liczba rzędów palców podbieracza
Podbieracz z rolką dociskającą
Zapotrzebowanie na moc na WOM kW (KM)
Zabezpieczenie przeciążeniowe
Zaczep dyszla
Szerokość transportowa (cm)
Prasa certyfikowana ISOBUS
Sterownik elektroniczny
Oświetlenie i oznakowanie ostrzegawcze
Minimalne wymagania dla wyposażenia hydraulicznego ciągnika
Minimalna masa maszyny (kg)
VB 3155 DIRECT FEED VB 3155 OPTIFEED VB 3155 OPTICUT VB 3160 DIRECT FEED VB 3160 OPTIFEED VB 3160 OPTICUT VB 3165 OPTIFEED VB 3165 OPTICUT VB 3185 DIRECT FEED VB 3185 OPTIFEED VB 3185 OPTICUT VB 3190 OPTIFLOW VB 3190 OPTIFEED VB 3190 OPTICUT VB 3195 OPTIFEED VB 3195 OPTICUT
80-160 80-160 80-160 80-160 80-160 80-160 80-160 80-160 80-185 80-185 80-185 80-185 80-185 80-185 80-185 80-185
120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120
1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów 1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów 1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów 1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów 1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów 1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów 1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów bezkońcowych 1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów bezkońcowych 1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów 1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów 1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów 1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów 1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów 1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów 1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów bezkońcowych 1 walec startowy - 2 walce komory prasowania - 5 pasów bezkońcowych
Profilowany walec ze skrobakiem w przednim segmencie Profilowany walec ze skrobakiem w przednim segmencie Profilowany walec ze skrobakiem w przednim segmencie Napędzany gładki walec w przednim segmencie Napędzany gładki walec w przednim segmencie Napędzany gładki walec w przednim segmencie Napędzany gładki walec w przednim segmencie i drugi napęd pasów Napędzany gładki walec w przednim segmencie i drugi napęd pasów Profilowany walec ze skrobakiem w przednim segmencie Profilowany walec ze skrobakiem w przednim segmencie Profilowany walec ze skrobakiem w przednim segmencie Napędzany gładki walec w przednim segmencie Napędzany gładki walec w przednim segmencie Napędzany gładki walec w przednim segmencie Napędzany gładki walec w przednim segmencie i drugi napęd pasów Napędzany gładki walec w przednim segmencie i drugi napęd pasów
Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika Seryjnie, elektryczna regulacja zgniotu beli z kabiny ciągnika
Seryjnie (BEKA-MAX ze zbiornikiem 8 litrów) Seryjnie (BEKA-MAX ze zbiornikiem 8 litrów) Seryjnie (BEKA-MAX ze zbiornikiem 8 litrów) Seryjnie (BEKA-MAX ze zbiornikiem 8 litrów)
- Opcja Seryjnie Seryjnie Seryjnie,
GROUP SELECTION
OC 14: 0/4/7/7/14,
OC 23: 0/7/11/12/23
Opcja Seryjnie Seryjnie Seryjnie,
GROUP SELECTION
OC 14: 0/4/7/7/14,
OC 23: 0/7/11/12/23
- 70 - 70 - OC 14: 70
OC 23: 45
74 70 OC 14: 70
OC 23: 45
- Indywidualne sprężynowe - Indywidualne sprężynowe - Indywidualne sprężynowe Indywidualne sprężynowe Indywidualne sprężynowe Indywidualne sprężynowe
210 230 230 210 230 230 230 230 210 230 230 210 230 230 230 230
4 4 4 4 5 5 5 5 4 4 4 4 5 5 5 5
Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie, duża średnica Seryjnie, duża średnica Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie, duża średnica Seryjnie, duża średnica
47 (64) 55 (75) 62 (84) 40 (54) 50 (67) 50 (67) 50 (67) OC 14: 50 (67)
OC 23: 60 (80)
47 (64) 55 (75) 62 )84) 40 (54) 50 (67) 50 (67) 50 (67) OC 14: 50 (67)
OC 23: 60 (80)
Śruba ścinana Sprzęgło krzywkowe Sprzęgło krzywkowe Sprzęgło krzywkowe Sprzęgło krzywkowe Sprzęgło krzywkowe Sprzęgło krzywkowe Sprzęgło krzywkowe Śruba ścinana Sprzęgło krzywkowe Sprzęgło krzywkowe Sprzęgło krzywkowe Sprzęgło krzywkowe Sprzęgło krzywkowe Sprzęgło krzywkowe Sprzęgło krzywkowe
Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia Seryjnie z regulacją wysokości, możliwość górnego lub dolnego podczepienia
238
(263 z kołami 480/45-17)
238
(263 z kołami 480/45-17)
238
(263 z kołami 480/45-17)
256
(263 z kołami 480/45-17)
245
(263 z kołami 480/45-17,
268 z kołami 500/45-22.5)
245
(263 z kołami 480/45-17,
268 z kołami 500/45-22.5)
270 270 238
(263 z kołami 480/45-17)
238
(263 z kołami 480/45-17)
238
(263 z kołami 480/45-17)
245
(263 z kołami 480/45-17)
245
(263 z kołami 480/45-17,
268 z kołami 500/45-22.5)
245
(263 z kołami 480/45-17,
268 z kołami 500/45-22.5)
270 270
W zależności od rodzaju wybranego terminala (nie-ISOBUS lub ISOBUS),
prasa jest lub nie jest kompatybilna z ISOBUS
W zależności od rodzaju wybranego terminala (nie-ISOBUS lub ISOBUS), prasa jest lub nie jest kompatybilna z ISOBUS W zależności od rodzaju wybranego terminala (nie-ISOBUS lub ISOBUS), prasa jest lub nie jest kompatybilna z ISOBUS Seryjnie Seryjnie W zależności od rodzaju wybranego terminala (nie-ISOBUS lub ISOBUS), prasa jest lub nie jest kompatybilna z ISOBUS W zależności od rodzaju wybranego terminala (nie-ISOBUS lub ISOBUS), prasa jest lub nie jest kompatybilna z ISOBUS W zależności od rodzaju wybranego terminala (nie-ISOBUS lub ISOBUS), prasa jest lub nie jest kompatybilna z ISOBUS Seryjnie Seryjnie
Seryjnie VT 30 Seryjnie VT 30 Seryjnie VT 30 Prosimy określić na zamówieniu:
• bez ISOBUS: sterownik VT 30 (prasa nie jest kompatybilna z ISOBUS)
• ISOBUS: bez terminala, CCI 50 lub CCI 1200 (prasa jest kompatybilna z ISOBUS)
Prosimy określić na zamówieniu:
• bez ISOBUS: sterownik VT 30 (prasa nie jest kompatybilna z ISOBUS)
• ISOBUS: bez terminala, CCI 50 lub CCI 1200 (prasa jest kompatybilna z ISOBUS)
Prosimy określić na zamówieniu:
• bez ISOBUS: sterownik VT 30 (prasa nie jest kompatybilna z ISOBUS)
• ISOBUS: bez terminala, CCI 50 lub CCI 1200 (prasa jest kompatybilna z ISOBUS)
Bez terminala sterującego, prosimy wybrać na zamówieniu CCI 50 lub CCI 1200 Bez terminala sterującego, prosimy wybrać na zamówieniu CCI 50 lub CCI 1200 Seryjnie VT 30 Seryjnie VT 30 Seryjnie VT 30 Prosimy określić na zamówieniu:
• bez ISOBUS: sterownik VT 30 (prasa nie jest kompatybilna z ISOBUS)
• ISOBUS: bez terminala, CCI 50 lub CCI 1200 (prasa jest kompatybilna z ISOBUS)
Prosimy określić na zamówieniu:
• bez ISOBUS: sterownik VT 30 (prasa nie jest kompatybilna z ISOBUS)
• ISOBUS: bez terminala, CCI 50 lub CCI 1200 (prasa jest kompatybilna z ISOBUS)
Prosimy określić na zamówieniu:
• bez ISOBUS: sterownik VT 30 (prasa nie jest kompatybilna z ISOBUS)
• ISOBUS: bez terminala, CCI 50 lub CCI 1200 (prasa jest kompatybilna z ISOBUS)
Bez terminala sterującego, prosimy wybrać na zamówieniu CCI 50 lub CCI 1200 Bez terminala sterującego, prosimy wybrać na zamówieniu CCI 50 lub CCI 1200
Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie Seryjnie
1 zawór jednokierunkowy i 1 zawór dwukierunkowy 1 zawór jednokierunkowy i 1 zawór dwukierunkowy 1 zawór jednokierunkowy i 1 zawór dwukierunkowy 1 zawór jednokierunkowy i 1 zawór dwukierunkowy 1 zawór jednokierunkowy i 1 zawór dwukierunkowy 2 zawory dwukierunkowe 1 zawór jednokierunkowy
i 1 zawór dwukierunkowy
2 zawory dwukierunkowe 1 zawór jednokierunkowy i 1 zawór dwukierunkowy 1 zawór jednokierunkowy i 1 zawór dwukierunkowy 1 zawór jednokierunkowy i 1 zawór dwukierunkowy 1 zawór jednokierunkowy i 1 zawór dwukierunkowy 1 zawór jednokierunkowy i 1 zawór dwukierunkowy 2 zawory dwukierunkowe 1 zawór jednokierunkowy
i 1 zawór dwukierunkowy
2 zawory dwukierunkowe
2800 - 3700 288 - 3700 2800 - 3700 ≥ 2.540 ≥ 3.040 ≥ 3.240 2800 - 3700 2800 - 3700 2800 - 3700 2800 - 3700 2800 - 3700 ≥ 2.590 ≥ 3.090 ≥ 3.290 2800 - 3700 2800 - 3700

Media

Dostępne aplikacje: VB 3100

Film, Net & Twine Calculators Screenshot

Kalkulator folii, siatki i sznurka

Planowanie oraz ogólna kalkulacja kosztów to elemenety niezbędne w procesie owijania beli. Kalkulatory folii, siatki i sznurka pozwalają na oszacowanie rocznego zapotrzebowania na materiały do zbioru paszy i słomy.
Pobierz z App Store

Zobacz inne aplikacje KUHN i zoptymalizuj swoją pracę

Zobacz w Google Play