Kariera w KUHN

Rozwój z KUHN

Rolnictwo odgrywa strategiczną rolę w zapewnieniu bezpiecznej przyszłości – w większym stopniu niż kiedykolwiek wcześniej. Rosnący popyt na produkty rolne wynika z konieczności wyżywienia coraz większej liczby ludności oraz z potrzeby zapewnienia alternatywnych źródeł energii bezpiecznych dla środowiska. Uważamy, że mechanizacja rolnictwa odgrywa istotną rolę w tym wyzwaniu.

Jako światowy lider w branży maszyn rolniczych KUHN zawsze poszukuje zdolnych ludzi, chcących dołączyć do naszego zespołu i pracować na rzecz rozwoju firmy.

Oferty pracy Możliwości pracy w KUHN

 

KUHN - lider rynku maszyn rolniczych obecny na całym świecie.

KUHN działa na całym świecie. Do grupy należy 9 zakładów produkcyjnych i 11 zależnych spółek handlowych. Każdy, kto rozpoczyna pracę w KUHN, staje się częścią firmy o globalnym zasięgu, która promuje mobilność geograficzną swoich pracowników.

 

KUHN ciągle poszukuje nowych osób.

Za pośrednictwem naszej strony internetowej, możesz aplikować na każde stanowisko na całym świecie. Bez względu na założony cel, pomożemy Ci go osiągnąć.

Sprawdź możliwości zatrudnienia w Grupie KUHN.

Zobacz oferty pracy

Foto de grupo de un equipo de KUHN en una feria de maquinaria

Ludzie KUHN

HR, wsparcie we wdrożeniu strategii firmy. Uważamy, że nasi pracownicy są naszą największą siłą. W związku z tym polityka KUHN w zakresie zasobów ludzkich opiera się na trzech filarach:

 • Zaangażowanie: Jesteśmy przekonani, że to kompetencje naszych pracowników oraz ich zaangażowanie jest kluczem do sukcesu naszej firmy. Lojalność pracowników uzyskujemy:
  • przydzielając im indywidualny zakres odpowiedzialności: zachęcamy naszych pracowników do działania w sposób niezależny,
  • dbając o aktywne słuchanie i konstruktywny dialog.
 • Umiejętności: to właśnie dzięki indywidualnym i zbiorowym kompetencjom w firmie grupa działa i rozwija się. Każdego dnia dbamy o rozwój tych kompetencji.
 • Lojalność: niewielka rotacja personelu w ramach Grupy odzwierciedla przywiązanie pracowników do firmy. Nasi pracownicy są spokojni o przyszłość firmy dzięki pozytywnej atmosferze w pracy i stabilnej sytuacji firmy.
Formación empresarial con varios participantes alrededor de una mesa

Mobilność geograficzna

KUHN działa na całym świecie. Do grupy należy 9 zakładów produkcyjnych i 11 zależnych spółek handlowych. Każdy, kto rozpoczyna pracę w KUHN, staje się częścią firmy o globalnym zasięgu, która promuje mobilność geograficzną swoich pracowników. Za pomocą naszej strony internetowej można ubiegać się o pracę w każdym z krajów, w których działamy. Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel, pomożemy Ci go osiągnąć. 

Szkolenie

Wiemy, że w obecnym świecie siłą firmy są przede wszystkim jej pracownicy. Właśnie dlatego KUHN tak wielką wagę przywiązuje do rozwoju kompetencji pracowników.

Zapewniając odpowiednie szkolenie, KUHN pomaga każdemu z pracowników w rozwoju kariery, zwiększeniu potencjału i zdobyciu nowych umiejętności.

Una persona preparando su candidatura

Proces rekrutacji

 • Składanie aplikacji

  Niezależnie od Twojej sytuacji (szukasz stażu, praktyk zawodowych lub stałej pracy) przesłanie aplikacji to pierwszy krok na drodze do rozpoczęcia pracy w grupie KUHN. Bez względu na to, czy znalazłeś informację o stanowisku, o które chcesz się ubiegać, czy też chcesz przesłać nam aplikację, nasza strona internetowa pomoże Ci w tym. Przesłanie aplikacji za pomocą strony internetowej ułatwi nam jej skuteczne rozpatrzenie.

 • Analiza aplikacji
  Po otrzymaniu Twojej aplikacji przekażemy ją do działu HR, który przeanalizuje Twoje zgłoszenie. Rozważymy Twoją kandydaturę w odniesieniu do wszystkich aktualnych ofert pracy, nawet jeśli Twoja aplikacja dotyczyła konkretnego stanowiska.
 • Pierwszy kontakt
  Dział HR może skontaktować się z Tobą podczas pierwszego etapu analizy. W większości przypadków pierwszy kontakt odbywa się drogą e-mailową lub telefoniczną i służy wyjaśnieniu określonych punktów w Twojej aplikacji, na przykład ustaleniu Twojej gotowości do podróży, dostępności i celów kariery.
 • Ocena behawioralna
  W przypadku niektórych stanowisk, proces rekrutacji może obejmować ocenę behawioralną, do której wykorzystywana jest narzędzie "Predictive Index". O konieczności wykonania tego testu dowiesz się odpowiednio wcześniej.

Zobacz naszą Polityka poufności w związku z procesem rekrutacyjnym

Dos personas en una entrevista profesional
 • Rozmowa kwalifikacyjna
  Po zakończeniu pierwszego etapu selekcji spotkasz się z odpowiednim kierownikiem (lub kierownikami) oraz specjalistami z działu HR, którzy ocenią Twoje umiejętności, a także wyznawane wartości, które powinny być zgodne z wartościami firmy. Liczba rozmów kwalifikacyjnych w ramach procesu rekrutacji jest różna w zależności od stanowiska.
 • Proces decyzyjny
  Odpowiedni kierownicy oraz pracownicy działu HR podejmują decyzję na podstawie Twojej aplikacji.
 • Oferta pracy
  Następnie dział HR składa ofertę pracy wybranemu kandydatowi.
 • Twój przyjazd

  Przywiązujemy dużą wagę do tego, by nowi pracownicy czuli się w pracy komfortowo. W związku z tym firma KUHN opracowała kompleksowy proces wdrażania pracowników, w ramach którego otrzymują oni użyteczne informacje na temat strategii firmy, organizacji, produktów i usług. Od pierwszego dnia pracy nowi pracownicy mogą też mieć wyznaczonego mentora, który ułatwi ich integrację, zapewniając konieczne wsparcie, umożliwiając pracownikom szybkie poznanie nowego środowiska i rozpoczęcie współpracy na jasnych i motywujących zasadach.

Często zadawane pytania

 1. Jak ubiegać się o stanowisko przez Internet?
  Aby aplikować na wolne stanowisko, wystarczy kliknąć zakładkę „Możliwości zatrudnienia” i wyszukać stanowisko, które Ci odpowiada. Następnie system poprosi Cię o wypełnienie internetowego formularza aplikacyjnego. Na naszej stronie znajduje się wykaz wolnych stanowisk, ale Grupa KUHN jest zawsze otwarta, więc jeśli nie możesz znaleźć stanowiska odpowiadającego Twoim umiejętnościom, prześlij do nas aplikację bez wskazania konkretnego stanowiska.
 2. Czy mogę ubiegać się o więcej niż jedno stanowisko?
  Jedna aplikacja wystarczy, aby kandydować na kilka wolnych stanowisk. Dział HR przeprowadzi globalną analizę Twojego profilu pod kątem wszystkich wolnych stanowisk.
 3. Dlaczego warto zarejestrować sie w celu otrzymywania powiadomień?
  Ten system informuje o wolnych stanowiskach odpowiadających Twoim kwalifikacjom. Dzięki temu nie przegapisz interesujących ofert.
 4. W jaki sposób i kiedy KUHN się ze mną skontaktuje?
  Jeżeli Twój profil będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom, nasz Dział HR skontaktuje się z Tobą w ciągu miesiąca. Brak odpowiedzi w tym czasie oznacza, że aplikacja nie została przyjęta.
 5. Jak przetwarzane są Twoje dane przez Grupę KUHN?
  Zachęcamy do zapoznania się z Polityką prywatności w zakresie rekrutacji, dzięki której poznasz zasady regulujące sposób, w jakim gromadzimy, wykorzystujemy, udostępniamy, przechowujemy i zabezpieczamy Twoje dane osobowe podczas procesu rekrutacji.

Zapisz się do systemu powiadomień