Rozwiązania elektroniczne KUHN

Rozwiązania elektroniczne KUHN: zrób z nami krok naprzód!

Naszym celem jest zawsze zapewnienie najlepszych maszyn i urządzeń, tak abyś mógł kontynuować produkcję w najlepszych warunkach i i korzystać z najnowszych dostępnych innowacji technologicznych.

Terminale sterujące ISOBUS KUHN Connect

Członek-założyciel Centrum Kompetencji ISOBUS (CCI):

Od 2009 roku angażujemy się w rozwój nowych technologii we współpracy z innymi producentami sprzętu rolniczego. Jako członek-założyciel CCI (Centrum Kompetencji ISOBUS) dostarczamy rozwiązania ISOBUS, zarówno terminale, oprogramowanie, joysticki, dla łatwiejszej pracy.

Membres fondateurs du Centre de Compétence ISOBUS (CCI)

Dzięki AEF ustanawiamy standardy inteligentnego rolnictwa:

Jako członek AEF (AGRICULTURAL INDUSTRY ELECTRONICS FOUNDATION / Fundacja Elektroniki Przemysłu Rolnego) zobowiązujemy się do zdefiniowania i rozwoju standardu ISOBUS we współpracy z producentami sprzętu, aby zapewnić Państwu elektronikę najlepszej jakości. AEF służy jako punkt odniesienia przy opracowywaniu i certyfikacji produktów ISOBUS, gwarantując tym samym kompatybilność terminali, ciągników, maszyn i rozwiązań z zakresu oprogramowania rolniczego. Dane dotyczące wszystkich produktów ISOBUS certyfikowanych przez AEF można przeglądać online w bazie danych AEF ISOBUS.

Obecnie technologia ISOBUS jest zintegrowana z następującymi maszynami KUHN: siewniki, zbiorniki frontalne, siewniki do siewu uproszczonego i bezpośredniego , większość siewników punktowych, rozsiewacze nawozów, opryskiwacze zawieszane i zaczepiane, zgrabiarki czterokaruzelowe, prasy zwijające oraz wielkogabarytowe prasy kostkujące, prasoowijarki i niektóre owijarki.

Sprawdź w bazie danych AEF ISOBUS

Owocne partnerstwo z DKE, które ułatwia codzienne życie:

Jako partner DKE jesteśmy również jednym z członków założycieli, którzy przyczynili się do rozwoju agriroutera - uniwersalnej platformy wymiany danych pomiędzy maszynami, terminalami i oprogramowaniami rolniczymi różnych marek. Tak długo jak system jest podłączony do agriroutera, możliwa jest prosta i bezpieczna wymiana danych.

DKE Agrirouter

Prezentowany na światowych targach Agritechnica 2017, wiodących na świecie targach maszyn rolniczych, agrirouter cieszył się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Przekonało to również komisję ekspertów DLG*, która przyznała mu srebrny medal "INNOVATION AWARD". W dniu dzisiejszym tworzymy pakiet usług powiązanych dla lepszego zarządzania operacjami, dostępny bezpośrednio w MyKUHN.

Optymalne zarządzanie dzięki współpracy z AAG:

Firma AAG została założona przez grupę producentów rolnych, której jesteśmy częścią, w celu opracowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie zarządzania danymi i gospodarstwem rolnym. Uczestniczymy w rozwoju rozwiązania NEXT Machine Management, specyficznego modułu oprogramowania NEXT Farming. Wkrótce będziesz mógł monitorować swoje maszyny w czasie rzeczywistym, planować zadania, łatwo wysyłać instrukcje do maszyn za pomocą agriroutera, wykonywane operacje, jak również dane techniczne i agronomiczne, będą automatycznie pobierane z działek rolnych. Technologia ta pomaga wykorzystać dane w sposób zautomatyzowany w celu łatwiejszego i lepszego codziennego zarządzania gospodarstwem.

 

*DLG (Deutsche Landwirtshaft-Gesellschaft - Niemieckie Towarzystwo Rolnicze) założone w 1885 r. jest niezależnym ośrodkiem wiedzy fachowej, którego celem jest udostępnianie postępu technologicznego poprzez promowanie jakości.

Des solutions innovantes pour la gestion de vos données avec AAG

Poznaj gamę wyposażenia elektronicznego KUHN

 

Rozwiązania ISOBUS KUHN Connect