Kuhn - Maszyny rolnicze - urządzenia dla rolników - producent - KUHN.com.pl
Search
  
 Oferta 
  
  
 Grupa KUHN 
  
  
 Wyszukiwanie Dealera 
  
  
 Aktualności 
  
  
 Strefa klienta 
  
  
 Kariera 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Opryskiwacze

Opryskiwacze montowane z przodu ciągnika
Opryskiwacze frontalne KUHN to nowoczesny design i funkcjonalność. Pojemność rzeczywista zbiorników od 1160 do 1850 litrów pozwala wyraźnie zwiększyć wydajność roboczą. Szeroki wybór opcji dostosowanych do różnych oczekiwań użytkowników sprawia, że opryskiwacze frontalne PF optymalizują zabiegi ochrony roślin.
Zaczepiane opryskiwacze polowe
Zaczepiane opryskiwacze KUHN to bogato wyposażone maszyny z aluminiowymi belkami polowymi, poliestrowym zbiornikiem i sterowaniem CAN BUS, zapewniające wyjątkowy komfort obsługi i wysoką jakość pracy. Szeroki wybór opcji oraz doskonały system stabilizacji belki polowej sprawiają, że opryskiwacze KUHN są bardzo doceniane przez użytkowników.
Zawieszane opryskiwacze polowe
Zawieszane opryskiwacze KUHN łączą w sobie precyzję i komfort obsługi. Mogą być wyposażone w stalowe lub aluminiowe belki polowe składane manualnie lub hydraulicznie. Polietylenowe zbiorniki o pojemności od 600 do 1800 l charakteryzują się dużą wytrzymałością i są odporne na działanie promieni UV. Szeroki wybór opcji wyposażenia, między innymi sterowniki CAN BUS, pozwalają dostosować opryskiwacz do indywidualnych potrzeb użytkownika.

  FABRYKA KUHN    PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE  

RSS

YouTube

FaceBook
KUHN -Maszyny Rolnicze sp. Z O.O. Jelonek k/Poznania - ul.Orzechowa 1 62-002 Suchy Las - Phone:(061)812 52 35 - Fax: (061) 811 70 10