Kuhn - Maszyny rolnicze - urządzenia dla rolników - producent - KUHN.com.pl
Search
  
 Oferta 
  
  
 Grupa KUHN 
  
  
 Wyszukiwanie Dealera 
  
  
 Aktualności 
  
  
 Strefa klienta 
  
  
 Kariera 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rozrzutniki obornika

Grupa KUHN to światowy lider w produkcji rozrzutników obornika. KUHN oferuje pełna gamę modeli z tylnym i bocznym wyrzutem, przystosowanych do różnego rodzaju materiałów, takich jak obornik, gnojowica, pomiot ptasi, kompost, ściółka, tym samym spełniając praktycznie każde oczekiwania rolników pod kątem tego typu maszyn. Rozrzutnik obornika EasySpread to ekonomiczne rozwiązanie skierowane do mniejszych gospodarstw rolnych z produkcją zwierzęcą.
Rozrzutniki obornika z bocznym wyrzutnikiem
Firma KUHN jest specjalistą z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji rozrzutników obornika z bocznym systemem wyrzutu. ProTwin Slinger to maszyna zapewniająca w pełni kontrolowany obraz wyrzutu szerokiej gamy materiałów, zarówno w formie stałej jak i płynnej. Precyzyjna regulacja odległości wyrzutu pozwala w pełni wykorzystać wartość nawozową materiałów pochodzących z gospodarstwa i ograniczyć koszty związanie z zakupem dodatkowych nawozów.

  FABRYKA KUHN    PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE  

RSS

YouTube

FaceBook
KUHN -Maszyny Rolnicze sp. Z O.O. Jelonek k/Poznania - ul.Orzechowa 1 62-002 Suchy Las - Phone:(061)812 52 35 - Fax: (061) 811 70 10