Kuhn - Maszyny rolnicze - urządzenia dla rolników - producent - KUHN.com.pl
Search
  
 Oferta 
  
  
 Grupa KUHN 
  
  
 Wyszukiwanie Dealera 
  
  
 Aktualności 
  
  
 Strefa klienta 
  
  
 Kariera 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Owijarki bel

Kluczową częścią procesu przygotowywania kiszonki jest owijanie bel folią w celu zakonserwowania i magazynowania paszy. Owinięcie beli folią zapobiega utracie składników pokarmowych, dzięki czemu pasza zachowuje maksymalną wartość odżywczą do zakończenia okresu składowania. Firma KUHN oferuje najszerszą i najbardziej kompletną gamę wszechstronnych owijarek na rynku. Owijarki KUHN są szybkie, wydajne i przede wszystkim niezawodne. Oferta firmy obejmuje różne modele, poczynając od stacjonarnych owijarek do bel okrągłych, aż po duże owijarki do bel prostopadłościennych wykorzystywane przez firmy usługowe. Dzięki wyjątkowym rozwiązaniom technicznym, owijarki KUHN znacząco pomagają w dobrym zakonserwowaniu i magazynowaniu wysokiej jakości paszy.
Owijarki bel okrągłych
Owijarki do bel okrągłych są dostępne w wersji zawieszanej lub zaczepianej. Wszystkie są seryjnie wyposażone w jeden lub dwa aluminiowe napinacze do folii 750 mm. Wszystkie owijarki są seryjnie wyposażone w automatyczny obcinacz folii. Owijarki do bel okrągłych KUHN serii RW (z wyjątkiem RW 1200) są wyposażone w stół owijający. Szeroko rozstawione, napędzane pasy zapewniają stabilne obracanie się beli, a co za tym idzie prawidłowe nakładanie warstw folii. Każdy model może owijać duże okrągłe bele o średnicy od 1,00 m do 1,50 m i szerokości 1,25 m. W zależności od modelu dostępne są różne systemy sterowania.
Owijarki bel prostopadłościennych
Podobnie jak owijarki do bel okrągłych RW, owijarki do bel prostopadłościennych SW są dostępne w wersji zawieszanej lub zaczepianej. Wszystkie są seryjnie wyposażone w jeden lub dwa aluminiowe napinacze do folii 750 mm. Ponadto wszystkie owijarki są seryjnie wyposażone w automatyczny obcinacz folii. Owijarki do bel prostopadłościennych KUHN SW są wyposażone w dwie pary stalowych rolek, które tworzą głębokie łoże, zapewniające równomierne obracanie beli i prawidłowe nakładanie warstw folii. W zależności od modelu, możliwe jest owijanie średnich lub dużych bel prostopadłościennych, a nawet bel okrągłych. Dostępne są różne systemy sterowania. Owijarki do bel prostopadłościennych KUHN SW są wyposażone w dwie pary stalowych rolek, które tworzą głębokie łoże, zapewniające równomierne obracanie beli i prawidłowe nakładanie warstw folii. W zależności od modelu, możliwe jest owijanie średnich lub dużych bel prostopadłościennych, a nawet bel okrągłych. Dostępne są różne systemy sterowania.

  FABRYKA KUHN    PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE  

RSS

YouTube

FaceBook
KUHN -Maszyny Rolnicze sp. Z O.O. Jelonek k/Poznania - ul.Orzechowa 1 62-002 Suchy Las - Phone:(061)812 52 35 - Fax: (061) 811 70 10