Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter
Udostępnij na Google +
Udostępnij na LinkedIn
×

LSB Wielkogabarytowe prasy kostkujące

Wysoka wydajność pracy, maksymalne zagęszczenie materiału

Korzyści dla Ciebie:

Wysoka wydajność pracy

Doskonale uformowane bele

Niezawodność

Wysoka wydajność pracy

Podbieracz w prasach KUHN LSB został dostosowany do pełnej wydajności maszyny. Dzięki szerokości 230 cm, podbieracz poradzi sobie z każdym materiałem.

INTEGRAL ROTOR

Wszystkie prasy KUHN LSB w wersji z zespołem tnącym lub bez, są wyposażone w system INTEGRAL ROTOR. Ten prosty, bezobsługowy zespół podający zapewnia równomierne napełnianie komory prasowania niezależnie od warunków roboczych (zbieranego materiału). Niewielka odległość między rotorem a podbieraczem zapewnia bardzo wydajny przepływ materiału. Wymuszone podawanie materiału z podbieracza do komory prasowania pozwala na pracę z większą prędkością roboczą, co w efekcie prowadzi do zwiększenia wydajności roboczej przy ograniczonych stratach paszy.

INTEGRAL ROTOR

Zespół podający jest dostępny w wersjach z nożami lub bez.

OPTIFEED – wersja bez noży

Kiedy cięcie materiału nie jest konieczne, zespół podający OPTIFEED zapewni płynne i równomierne podawanie materiału do wstępnej komory prasowania. Rotor zapewnia dodatkowe zabezpieczenie maszyny.

OC – wersje z nożami

Zespoły tnące OC zapewniają nieograniczoną wydajność podawania. Firma KUHN oferuje dwa różne rodzaje zespołu tnącego OC (dostępność w zależności od modelu prasy LSB). Opatentowany kształt noży rotora KUHN gwarantuje niskie zapotrzebowanie na moc i doskonałą jakość cięcia. Noże z indywidualnym zabezpieczeniem sprężynowym można łatwo wymienić za pomocą standardowego systemu kasetowego.


Typ INTEGRAL ROTOR LSB 870 LSB 890 D LSB 1270 LSB 1270 DX LSB 1290 D
OPTIFEED - Bez zespołu tnącego × × × × ×
OC-15 – Długość cięcia 45 mm, kaseta × ×
OC-23 – Długość cięcia 45 mm, kaseta × × ×

Rolka z napędem

Opcjonalną funkcją w modelach LSB jest napędzana rolka montowana nad podbieraczem. Z tym wyposażeniem prasa może zwiększyć wydajność o 15% podczas zbioru dużych ilości suchego materiału. Aby uzyskać maksymalne osiągi, rolka jest napędzana mechanicznie i zawiera zabezpieczenie w postaci sprzęgła krzywkowego.

Rouleau tasse-andain actif
Wysoka wydajność pracy

Zintegrowany system ważenia bel firmy KUHN jest dostępny w prasach z komorami prasowania 80 cm oraz 120 cm. Zintegrowany system ważenia dostarcza bieżących informacji odnośnie masy bel oraz właściwości zbieranego materiału. Dzięki tym informacjom można optymalizować transport, co przekłada się na większą wydajność i opłacalność prasowania plonów.

Operator ma do dyspozycji kilka możliwości wyświetlania masy bel w kabinie, również z uwzględnieniem standardowego licznika polowego. W ten sposób można zapisać wszystkie informacje na temat klienta i danych polowych w terminalu.

Boost your productivity with a weighing system

Zobacz maszynę w pracy:

Galeria zdjęć

Zapoznaj się z danymi technicznymi:

Dane techniczne

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Umów się z przedstawicielem lub wyślij swoje zapytanie

Wyszukiwanie Dealera