Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter
Udostępnij na Google +
Udostępnij na LinkedIn
×

LSB Wielkogabarytowe prasy kostkujące

Wysoka wydajność pracy, maksymalne zagęszczenie materiału

Korzyści dla Ciebie:

Wysoka wydajność pracy

Doskonale uformowane bele

Niezawodność

Niezawodność

Niezawodne wiązanie

Jednym z ostatnich kroków na drodze do uzyskania doskonałej beli jest jej związanie. Dzięki różnym opcjom wiązania w prasie KUHN LSB masz pewność, że wybierzesz system spełniający Twoje oczekiwania.

WIĄZANIE TWIN STEP

Unikatowy system TWIN STEP stanowi kompromis między pojedynczym wiązaniem, a innowacyjnym systemem zwalniającym naprężenie sznurka podczas cyklu. W rezultacie dysponujemy bezpiecznym i łatwym w regulacji systemem.

LIAGE TWIN STEP
LIAGE TWIN STEP

PODWÓJNE WIĄZANIE

Prasy LSB serii D są wyposażone w system podwójnego wiązania. Dzięki elektronicznemu sterowaniu aparatami wiążącymi, operator otrzymuje na bieżąco informacje dotyczące naprężenia sznurka i jest ostrzegany w przypadku jego zerwania. Postęp wiązania można monitorować bezpośrednio z kabiny ciągnika.

NOUEUR DOUBLE NŒUD
NOUEUR DOUBLE NŒUD

Niezawodne zabezpieczenie

Prasy KUHN LSB są wyposażone w system ochrony przed przeciążeniem za pomocą sprzęgła typu krzywkowego, tak aby zapewnić prasowanie w trybie ciągłym. Wszystkie powiązane elementy maszyny są napędzane przez przekładnię i wałki. Zapewnia to idealną synchronizację pracy, a jednocześnie ułatwia konserwację.

Bezpośrednie zabezpieczenie

Maszyna przeznaczona do pracy z maksymalną wydajnością, wymaga niezawodnego systemu zabezpieczeń. Wszystkie najważniejsze elementy zespołu podającego w prasach KUHN LSB są wyposażone w sprzęgła krzywkowe. System zabezpieczeń w trybie ciągłym (non-stop), pozwala odblokować maszynę bez opuszczania kabiny ciągnika.

Podbieracz, zespół podający i podajnik widłowy są zabezpieczone sprzęgłami typu krzywkowego, które w razie przeciążenia automatycznie się włączają. Następuje aktywacja wybranego sprzęgła i zatrzymanie pobierania materiału. System jest ponownie uruchamiany po zredukowaniu prędkości WOM przez operatora. Inną zaletą tego typu sprzęgieł jest to, że pozwalają na pracę ze stałą prędkością bez przestojów w przypadku zablokowania.

Zobacz maszynę w pracy:

Galeria zdjęć

Zapoznaj się z danymi technicznymi:

Dane techniczne

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Umów się z przedstawicielem lub wyślij swoje zapytanie

Wyszukiwanie Dealera