Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter
Udostępnij na Google +
Udostępnij na LinkedIn
×

LSB Wielkogabarytowe prasy kostkujące

Wysoka wydajność pracy, maksymalne zagęszczenie materiału

Korzyści dla Ciebie:

Wysoka wydajność pracy

Doskonale uformowane bele

Niezawodność

Doskonale uformowane bele

Jednakowy kształt bel to nie tylko aspekt estetyczny. Równo zbite bele są odzwierciedleniem jakości w każdej formie. Bele prostopadłościenne łatwo się układa i przenosi. Są dużo bardziej stabilne podczas transportu niż bele o nierównych kształtach lub słabszym zagęszczeniu materiału. Równe, prostopadłościenne bele kiszonki zawierają mniej powietrza, dzięki czemu jakość paszy jest wyższa!

POWER DENSITY – ROZWIĄZANIE KUHN

W pełni mechaniczny system POWER DENSITY sprawdził się we wszystkich prasach KUHN z serii LSB. Zapewnia podawanie równomiernych porcji materiału do komory prasowania i formowanie maksymalnie zbitych bel, w każdych warunkach roboczych, niezależnie od wyrównania i objętości wału pokosu.

Będący w ciągłym ruchu podajnik widłowy łączy dwie funkcje w jednym mechanizmie, co eliminuje potrzebę stosowania złożonych układów napędowych.

POWER DENSITY
POWER DENSITY

Komora prasowania

Specjalnie zaprojektowana komora prasowania w maszynach KUHN LSB jest wynikiem ponad 30-letniego doświadczenia w konstruowaniu wielkogabarytowych pras kostkujących. Komora o długości 3 m daje optymalną przestrzeń do formowania idealnych bel. Współdziałanie mocnych płyt przytrzymujących oraz tylnej klapy dociskowej o specjalnym kształcie, zapewnia bardzo energiczne zagęszczanie materiału i jednocześnie delikatne powiększanie beli.

Mocny tłok

Tłok pracujący z częstotliwością 46 uderzeń na minutę wydajnie zagęszcza materiał. Jest prowadzony na 4 dużych rolkach o średnicy 125 mm, co zapewnia mu maksymalną żywotność.

Dodatkowe zagęszczenie beli

Prasa LSB 1270 DX pozwala uzyskać nawet o 10% większą gęstość bel w porównaniu z poprzednimi modelami. Model DX oferuje szereg dodatkowych funkcji pozwalających zwiększyć zagęszczenie materiału:

Wygodna regulacja zagęszczenia beli

Prasy KUHN LSB są znane z formowania bel o doskonałych kształtach i równomiernym zagęszczeniu materiału. Zagęszczenie beli można regulować na dwa sposoby, w zależności od preferencji operatora. Wybierając konwencjonalne ustawienia, gęstość można regulować za pośrednictwem terminala sterującego. Przy ustawieniach automatycznych, maszyna rozpoznaje obciążenie tłoka i automatycznie dostosowuje nacisk klap w komorze prasowania. Zmiana ustawień jest szybka i łatwa, co zwiększa wszechstronność zastosowania i komfort obsługi maszyny.

Zobacz maszynę w pracy:

Galeria zdjęć

Zapoznaj się z danymi technicznymi:

Dane techniczne

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Umów się z przedstawicielem lub wyślij swoje zapytanie

Wyszukiwanie Dealera