Kuhn - Maszyny rolnicze KUHN: Uprawa gleby – Siew - Nawożenie – Rozdrabnianie - Przygotowanie siana/kiszonek – Zadawanie paszy i ścielenie słomą.
Search
  
 Oferta 
  
  
 Grupa KUHN 
  
  
 Wyszukiwanie Dealera 
  
  
 Aktualności 
  
  
 Strefa klienta 
  
  
 Kariera 
  
  
 Dostawcy 
  

Festiwal Jeździecki BABORÓWKO

Festiwal Jeździecki już w start-boksieZaczynamy wielkie odliczanie do kolejnej edycji Festiwalu Jeździeckiego Baborówko, którego sponsorem głównym jest firma KUHN-Maszyny Rolnicze.

W
dniach od 30 czerwca do 2 lipca w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko k/Szamotuł rozegrane zostaną międzynarodowe i krajowe zawody we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego. Zawodnicy będą walczyć o tytuł Mistrza Polski WKKW, punkty eliminacyjne do rankingu Pucharu Polski WKKW, a także o ostatnią szansę na zdobycie kwalifikacji do Mistrzostw Europy WKKW 2017. Ale weekend w Baborówku to atrakcyjna oferta nie tylko dla kibiców jeździectwa.

Czas w Baborówku mogą zaplanować także rodziny z dziećmi i wszyscy ci, którzy szukają rozrywki w otoczeniu przyrody. W programie zawodów tradycyjnie znajdą się jeździeckie pokazy, które przybliżą widzom historię konkurencji wszechstronnego konkursu konia wierzchowego i regionalne, także jeździeckie, dziedzictwo kulturowe. Dla najmłodszych widzów tradycyjnie przygotowana zostanie strefa dla dzieci z zajęciami sportowymi, edukacyjnymi i artystycznymi, a każde dziecko będzie mogło spróbować swoich sił w jeździe konnej pod okiem instruktorów Pałacu Baborówku. Podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko nie zabraknie także kiermaszu z produktami od lokalnych producentów i rękodziełem.

- Chcemy, żeby Festiwal Jeździecki Baborówko był atrakcyjną propozycją nie tylko dla kibiców jeździectwa, ale także zaspokajał potrzeby aktywnego wypoczynku dla rodzin z dziećmi i osób, które chcą spędzić czas wśród przyrody, do której dostęp w Baborówku w czasie Festiwalu jest bardzo szeroki. - mówi Henryk Święcicki jr., dyrektor zawodów. - Pragniemy promować jeździectwo i aktywne formy spędzania wolnego czasu w rodzinnym gronie, dlatego wstęp na Festiwal dla publiczności na wszystkie dni i wydarzenia jest bezpłatny – dodaje.

W ramach Festiwalu Jeździeckiego Baborówko zostaną rozegrane międzynarodowe konkursy klasy CIC1*, CIC2*, CIC3* i CCI3* oraz konkursy krajowe dla młodych koni i mniej doświadczonych zawodników CNC L i CNC P. Mistrzostwa Polski Seniorów WKKW rozegrane zostaną w ramach konkursu CIC3*.

Ramowy program Festiwalu Jeździeckiego Baborówko:

30 czerwca (piątek) – ujeżdżenie

1 lipca (sobota) – cross, pokazy i atrakcje

2 lipca (niedziela) – skoki, pokazy i atrakcje, ceremonie zwycięzców

Przypomnijmy sobie jak było na Festiwalu Jeździeckim w zeszłym roku:


więcej informacji na stronie: www.festiwal.baborowko.pl


  FABRYKA KUHN    PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE  

RSS

YouTube

FaceBook
KUHN -Maszyny Rolnicze sp. Z O.O. Jelonek k/Poznania - ul.Orzechowa 1 62-002 Suchy Las - Phone:(061)812 52 35 - Fax: (061) 811 70 10