Kuhn - Maszyny rolnicze KUHN: Uprawa gleby – Siew - Nawożenie – Rozdrabnianie - Przygotowanie siana/kiszonek – Zadawanie paszy i ścielenie słomą.
Search
  
 Oferta 
  
  
 Grupa KUHN 
  
  
 Wyszukiwanie Dealera 
  
  
 Aktualności 
  
  
 Strefa klienta 
  
  
 Kariera 
  
  
 Dostawcy 
  
 Informacje prasowe
 Media o nas
 Aktualności
 RW 1800 C: AUTOLOAD i AUTOSWITCH
 Pokazy polowe maszyn KUHN

Pokazy KUHN GRASSMASTER

 

KUHN GRASSMASTER
Pokazy maszyn zielonkowych, jakich jeszcze nie było!


Firma KUHN, jako lider w produkcji maszyn zielonkowych, zorganizowała 21 maja w Ośrodku Hodowli Zarodowej w Osięcinach k/Włocławka wydarzenie, które zapadnie w pamięć wielu hodowcom. Możliwość spotkania, wymiana doświadczeń, fachowe porady oraz pokazy maszyn zachęciły do przyjazdu rolników z całej Polski.

Wydarzenie podzielone zostało na trzy części. Pokaz rozpoczął się wykładem dotyczącym decydującej roli paszy w wyniku ekonomicznym gospodarstwa. „Maszyna to niezbędny element zbliżający nas do uzyskania paszy najwyższej jakości, ale jest to tylko czynnik dopełniający cały proces” mówił Artur Szymczak, Dyrektor Zarządzający KUHN-Maszyny Rolnicze Sp. Z o.o.

W drugiej części odbyła się prezentacja maszyn w warsztatach szkoleniowych. Uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy, gdzie udali się do stanowisk z kosiarkami, przetrząsaczami, zgrabiarkami oraz wozami paszowymi i maszynami do ścielenia. Był to czas na prezentację przy maszynach, ale również wymianę zdań oraz „burzę mózgów”.

Punktem kulminacyjnym całego wydarzenia był niesamowity pokaz maszyn. Na łące o powierzchni niecałego hektara zaprezentowało się 15 zestawów maszyn, reprezentujących gamę maszyn zielonkowych.

Słoneczna pogoda na pewno przyczyniła się do dużej frekwencji. Szacujemy, że w pokazach wzięło udział ponad 700 osób. Cieszymy się z tak dużego zainteresowania i jednocześnie informujemy, że pokazy maszyn zielonkowych w Osięcinach to jeden z etapów projektu KUHN GRASSMASTER.

Zapraszamy wszystkich hodowców na naszą nową stronę www.kuhn-grassmaster.com/pl, gdzie radzimy, jak uzyskać paszę wysokiej jakości.


  FABRYKA KUHN    PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE  

RSS

YouTube

FaceBook
KUHN -Maszyny Rolnicze sp. Z O.O. Jelonek k/Poznania - ul.Orzechowa 1 62-002 Suchy Las - Phone:(061)812 52 35 - Fax: (061) 811 70 10