Kuhn - Maszyny rolnicze KUHN: Uprawa gleby – Siew - Nawożenie – Rozdrabnianie - Przygotowanie siana/kiszonek – Zadawanie paszy i ścielenie słomą.
Search
  
 Oferta 
  
  
 Grupa KUHN 
  
  
 Wyszukiwanie Dealera 
  
  
 Aktualności 
  
  
 Strefa klienta 
  
  
 Kariera 
  
  
 Dostawcy 
  
 Informacje prasowe
 Media o nas
 Aktualności
 RW 1800 C: AUTOLOAD i AUTOSWITCH
 Pokazy polowe maszyn KUHN

Kolejna nagroda dla siewnika ESPROSiewnik KUHN ESPRO doceniony przez czytelników portalu farmer.pl

Siewnik ESPRO uzyskał tytuł „Innowacyjny Produkt Rolniczy 2015” w konkursie organizowanym przez portal rolniczy farmer.pl. Jest to nowa inicjatywa portalu, która skupia się na innowacyjnych rozwiązaniach w branży maszyn rolniczych. Oceniającymi w konkursie była Kapituła konkursu oraz czytelnicy portalu rolniczego farmer.pl.


Siewnik ESPRO firmy KUHN został wyróżniony nagrodą przede wszystkim za innowacyjność, uniwersalność i jakość. Doceniona została maszyna, którą wykorzystać można zarówno w uprawie uproszczonej jak i orkowej. Dzięki terminalowi ISOBUS CCI mamy możliwość programowania automatycznych sekwencji na uwrociach. Obsługa siewnika może ograniczyć się wyłącznie do wciskania przycisków Start i Stop. Reszta parametrów jest dopasowana automatycznie w zależności od prędkości jazdy.


Ireneusz Dobrowolski, Kierownik Sprzedaży KUHN -
Maszyny Rolnicze odbiera nagrodę internautów

KUHN ESPRO: większa wydajność robocza przy mniejszym zapotrzebowaniu mocy

Konstruktorzy ESPRO stworzyli maszynę, którą cechuje większa wydajność przy mniejszym zapotrzebowaniu na moc. Maszyna seryjnie wyposażona jest w terminal CCI ISOBUS co zwiększa komfort i wydajność pracy. Płynna regulacja wysiewu niezależnie od wielkości nasion (od 1 do 430 kg/ha), to zasługa doskonałego aparatu wysiewającego znanego z siewników KUHN VENTA.

Maszynę cechuje precyzja wysiewu dzięki konstrukcji redlicy CROSSFLEX. Przesunięte względem siebie dyski redlicy są mało wrażliwe na zapychanie oraz zanieczyszczenia. Redlice zapewniają dobrą jakość pracy przy dużych prędkościach. W odróżnieniu od konkurencyjnych produktów sekcje są stabilnie zamontowane na innowacyjnym profilu o przekroju krzyża, za pomocą elastomerowych wałków.

Siewnik ESPRO wyposażony jest w wał dogniatający z gumowymi kołami zamontowanymi w offsecie, który zapewnia optymalny przepływ gleby, bez efektu spychania. Służy również do transportu gdzie środkowe koła na czas przejazdu są podnoszone, co zwiększa stabilność i efektywność hamowania oraz redukuje zużycie opon. Koła o dużej średnicy ze specjalnym profilem bieżnika również przyczyniają się do zmniejszania oporów w pracy i odpowiednio przygotowują łoże siewne.


  FABRYKA KUHN    PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE  

RSS

YouTube

FaceBook
KUHN -Maszyny Rolnicze sp. Z O.O. Jelonek k/Poznania - ul.Orzechowa 1 62-002 Suchy Las - Phone:(061)812 52 35 - Fax: (061) 811 70 10